Weleda in promotie

Alle 36 actuele promoties op Weleda van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

36 promoties

Weleda -30% -30%
Medi-Market

Weleda -30%

Voordeel -30%
38 producten
Je betaalt
vanaf€3,14
voor 1 stuk
Per litervanaf €60,60
Je bespaart €1,35
2e product 50% korting op Weleda natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Weleda natuurlijke verzorging

2e product 50% korting
125 producten
Je betaalt
vanaf€6,74
voor 2 stuks
Per stuk€3,37vanaf €22,48/l
Je bespaart €2,25 op 2 stuks
Weleda Bio Tijmsiroop (200ml) -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Weleda Bio Tijmsiroop (200ml)

2e product 50% korting
Je betaalt
€20,09
voor 2 stuks€26,78
Per stuk€10,04€13,39€50,20/l
Je bespaart €6,69 op 2 stuks
Weleda Skin Food Bodylotion 250ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Weleda Skin Food Bodylotion 250ml

25% korting
Je betaalt
€11,24
voor 1 stuk€14,99
Per liter€44,96€59,96
Je bespaart €3,75
Weleda Skin Food Super Serum 30ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Weleda Skin Food Super Serum 30ml

25% korting
Je betaalt
€14,99
voor 1 stuk€19,99
Per liter€499,67€666,34
Je bespaart €5,00
WeledaBorstvoedingsthee BIO - 20 theezakjes -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

WeledaBorstvoedingsthee BIO - 20 theezakjes

Weleda
2e product 50% korting
Je betaalt
€10,79
voor 2 stuks€14,38
Per stuk€5,39€7,19€6,74/kg
Je bespaart €3,59 op 2 stuks
WELEDA Dagcr.blauwe Gentiaan&Edelw. 40ml -20%
BioplanetTot di 6/10

WELEDA Dagcr.blauwe Gentiaan&Edelw. 40ml

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€52,78
voor 2 stuks€65,98
Per stuk€26,39€32,99€659,75/l
Je bespaart €13,20 op 2 stuks
WELEDA Nchtc.blauwe Gentiaan&Edelw. 40ml -20%
BioplanetTot di 6/10

WELEDA Nchtc.blauwe Gentiaan&Edelw. 40ml

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€54,38
voor 2 stuks€67,98
Per stuk€27,19€33,99€679,75/l
Je bespaart €13,60 op 2 stuks
Weleda Scheercrème 75ml -20%
Medi-Market

Weleda Scheercrème 75ml

Voordeel -20%
Je betaalt
€6,39
voor 1 stuk€7,99
Per liter€85,20€106,53
Je bespaart €1,60
WELEDA Serum Blauwe Gentiaan Edelw. 30ml -20%
BioplanetTot di 6/10

WELEDA Serum Blauwe Gentiaan Edelw. 30ml

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€55,98
voor 2 stuks€69,98
Per stuk€27,99€34,99€933,01/l
Je bespaart €14,00 op 2 stuks
WELEDA Deo roll-on citrus 50ml -15%
BioplanetTot di 6/10

WELEDA Deo roll-on citrus 50ml

-15% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€6,37
voor 1 stuk€7,49
Per liter€127,40€149,80
Je bespaart €1,12
WELEDA Deo roll-on granaatappel 50ml -15%
BioplanetTot di 6/10

WELEDA Deo roll-on granaatappel 50ml

-15% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€6,37
voor 1 stuk€7,49
Per liter€127,40€149,80
Je bespaart €1,12
WELEDA douchegel arnica sport 200ml -15%
BioplanetTot di 6/10

WELEDA douchegel arnica sport 200ml

-15% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€5,94
voor 1 stuk€6,99
Per liter€29,70€34,95
Je bespaart €1,05
WELEDA douchegel aroma love 200ml -15%
BioplanetTot di 6/10

WELEDA douchegel aroma love 200ml

-15% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€6,08
voor 1 stuk€7,15
Per liter€30,40€35,75
Je bespaart €1,07
WELEDA kindertandpasta 50ml -15%
BioplanetTot di 6/10

WELEDA kindertandpasta 50ml

-15% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€4,67
voor 1 stuk€5,49
Per liter€93,40€109,80
Je bespaart €0,82

Promoties laden…

Vragen over Weleda in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Weleda deze week?

Er zijn 36 actuele promoties op Weleda, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Weleda?

Bioplanet, met 15 promoties, gevolgd door Kruidvat (10) en Holland & Barrett (8).

Wat is de grootste korting op Weleda?

-40% op Weleda Verstevigende Dagcrème Blauwe Gentiaan & Edelweiss 40 ml bij Medi-Market.

Welke soort korting komt het meest voor op Weleda?

% korting: 28 van de 36 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.