Shampoo in promotie

Alle 148 actuele promoties op shampoo van 11 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

148 promoties

Syoss Shampoo -57%
Anti-haaruitval Shampoo -50%
Di

Anti-haaruitval Shampoo

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€8,33/l
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging -50%
Guhl Antiroosshampoo 250ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Guhl Antiroosshampoo 250ml

1+1 gratis
Je betaalt
€8,99
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€4,50€8,99€18,00/l
Je bespaart €8,99 op 2 stuks
Guhl Shampoo -50%
John Frieda Shampoo -50%
Naturtint Silver Shampoo - 330ml -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Naturtint Silver Shampoo - 330ml

Wees er snel bij! OP=OP
Je betaalt
€7,99
voor 1 stuk€15,99
Per liter€24,21€48,45
Je bespaart €8,00
Full Hair Wonder Shampoo -50%
Di

Full Hair Wonder Shampoo

GLISS KUR
2 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€10,00/l
Je bespaart €4,98 op 2 stuks
Liquid Silk Shampoo 250ml -50%
Di

Liquid Silk Shampoo 250ml

GLISS KUR
2 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€10,00/l
Je bespaart €4,98 op 2 stuks
Gliss Shampoo -40%
KruidvatTot zo 4/10

Gliss Shampoo

Je betaalt
€12,00
voor 4 stuks€19,96
Per stuk€3,00€4,99€12,00/l
Je bespaart €7,96 op 4 stuks
Head & Shoulders Antiroosshampoo -33%
Head & Shoulders Haar -33%
Kruidvat Kleurshampoo -33%
Groei shampoo -30%
Di

Groei shampoo

WAAM
-30%
Je betaalt
€11,19
voor 1 stuk€15,99
Je bespaart €4,80
Krulshampoo -30%
Di

Krulshampoo

WAAM
-30%
Je betaalt
€10,49
voor 1 stuk€14,99
Per liter€45,61€65,18
Je bespaart €4,50
CG Curl Shampoo Cream 355ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

CG Curl Shampoo Cream 355ml

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€18,99/l
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Curls Matter Curl Crush Shampoo - 300ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Curls Matter Curl Crush Shampoo - 300ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€17,84
voor 2 stuks€23,78
Per stuk€8,92€11,89€29,73/l
Je bespaart €5,94 op 2 stuks

Alle 148 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Shampoo in promotie

Hoeveel promoties zijn er op shampoo deze week?

Er zijn 148 actuele promoties op shampoo, bij 11 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op shampoo?

Kruidvat, met 61 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (23) en Carrefour (18).

Wat is de grootste korting op shampoo?

-60% op Cystiphane Haar En Nagels Promopack 2x120 Tabletten + Shampoo 200 ml Gratis bij Medi-Market.

Welke promoties op shampoo lopen binnenkort af?

2 promoties lopen binnen 2 dagen af: GARNIER ULTRA DOUX Shampoo (2 x 390 ml) bij Aldi (tot 1/10), BRONCHO Hoestsiroop 2 in 1 (2 x 120 ml) bij Aldi (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op shampoo?

% korting: 42 van de 148 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.