Handcreme in promotie

Alle 22 actuele promoties op handcreme van 7 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

22 promoties

Handcrème (3 x 50 ml) -67%
AldiTot za 3/10

Handcrème (3 x 50 ml)

1+2 gratis
Je betaalt
€1,49
voor 3 stuks€4,47
Per stuk€0,50€1,49€9,93/l
Je bespaart €2,98 op 3 stuks
Kneipp Hyaluron Handcrème 75ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Kneipp Hyaluron Handcrème 75ml

1+1 gratis
Je betaalt
€7,49
voor 2 stuks€14,98
Per stuk€3,75€7,49€50,00/l
Je bespaart €7,49 op 2 stuks
handcrème 100ml -25%
HEMATot ma 5/10

handcrème 100ml

2e halve prijsmet HEMA extra
Je betaalt
€4,79
voor 2 stuks€6,38
Per stuk€2,39€3,19€23,90/l
Je bespaart €1,59 op 2 stuks
Jacob Hooy Vitamine E Handcrème - 150ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Vitamine E Handcrème - 150ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€11,23
voor 2 stuks€14,98
Per stuk€5,62€7,49€37,46/l
Je bespaart €3,75 op 2 stuks
Zarqa Beschermende Handcrème - 75ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Zarqa Beschermende Handcrème - 75ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€15,73
voor 2 stuks€20,98
Per stuk€7,87€10,49€104,94/l
Je bespaart €5,25 op 2 stuks
Q+A Collagen Hand Cream - 75ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Q+A Collagen Hand Cream - 75ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€89,87/l
Je bespaart €4,50 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Handcreme in promotie

Hoeveel promoties zijn er op handcreme deze week?

Er zijn 22 actuele promoties op handcreme, bij 7 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op handcreme?

Kruidvat, met 9 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (7) en ICI Paris XL (2).

Wat is de grootste korting op handcreme?

-67% op Handcrème (3 x 50 ml) bij Aldi, geldig tot 3/10.

Welke promoties op handcreme lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: Handcrème (3 x 50 ml) bij Aldi (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op handcreme?

2e aan korting: 10 van de 22 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.