-55% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy CBD Spierbalsem - 75ml 55% korting Je betaalt €6,74 voor 1 stuk€14,99 Per liter€89,87€199,87 Je bespaart €8,25
-55% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Vitamine E 15% Extra Geconcentreerde Olie - 15ml 55% korting Je betaalt €5,39 voor 1 stuk€11,99 Per liter€359,33€799,33 Je bespaart €6,60
-55% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Vitamine E Littekencrème - 30ml 55% korting Je betaalt €6,29 voor 1 stuk€13,99 Per liter€209,67€466,34 Je bespaart €7,70
-55% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Vitamine E Masker - 75ml 55% korting Je betaalt €4,04 voor 1 stuk€8,99 Per liter€53,87€119,87 Je bespaart €4,95
-55% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Vitamine E Serum - 30ml 55% korting Je betaalt €6,29 voor 1 stuk€13,99 Per liter€209,67€466,34 Je bespaart €7,70
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Kleefkruid - 100g Wees er snel bij! OP=OP Je betaalt €3,29 voor 1 stuk€6,59 Per kg€32,90€65,90 Je bespaart €3,30
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Haarlemmer Bruin Zonder Zon - 150ml 50% korting Je betaalt €9,99 voor 1 stuk€19,99 Per liter€66,60€133,27 Je bespaart €10,00
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Haarlemmerbruin - 150ml 50% korting Je betaalt €6,99 voor 1 stuk€13,99 Per liter€46,60€93,27 Je bespaart €7,00
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Haarlemmerbruin - 250ml 50% korting Je betaalt €9,99 voor 1 stuk€19,99 Per liter€39,96€79,96 Je bespaart €10,00
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Haarlemmerbruin After Sun - 150ml 50% korting Je betaalt €6,49 voor 1 stuk€12,99 Per liter€43,27€86,61 Je bespaart €6,50
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Spray 50% korting +3 varianten Jacob Hooy Haarlemmerbruin Shimmer Spray SPF30 - 150ml€14,99Jacob Hooy Haarlemmerbruin Spray - 150ml€7,99Jacob Hooy Haarlemmerbruin Spray SPF30 - 150ml€14,99Jacob Hooy Haarlemmerbruin Spray SPF50 - 150ml€17,49 Je betaalt vanaf€7,99 voor 1 stuk Per litervanaf €53,27 Je bespaart €7,99
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Haarlemmerbruin SPF20 - 150ml 50% korting Je betaalt €12,49 voor 1 stuk€24,99 Per liter€83,27€166,61 Je bespaart €12,50
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Haarlemmerbruin SPF30 - 150ml 50% korting Je betaalt €14,99 voor 1 stuk€29,99 Per liter€99,93€199,93 Je bespaart €15,00
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 2+1 gratis op Jacob Hooy voeding & dranken 2+1 gratis 60 producten Jacob Hooy Afslanken – 50 zakjes€5,33Jacob Hooy Blaas & Nierkruiden (20 zakjes)€2,66Jacob Hooy Brandnetel Kruiden - 50g€2,99Jacob Hooy Brandnetel kruidendrank – 20 zakjes€2,26Jacob Hooy Citroengras Gember Kurkuma - 20 Theezakjes€2,66Jacob Hooy Citroenmelisse (20 zakjes)€2,46Jacob Hooy Curcuma (20 zakjes)€2,46Jacob Hooy Detoxthee Kruiden (100gr)€4,86Jacob Hooy Droommix - 20 zakjes€2,26Jacob Hooy Duizendblad - 100g€2,99Jacob Hooy Fitness Kruidenmengsel - 70g€5,33Jacob Hooy Frambozenblad - 20 zakjes€3,33Jacob Hooy Frambozenblad - 80g€3,97Jacob Hooy Gember (20 zakjes)€2,46Jacob Hooy Gezonde Nachtrust - 20 zakjes€2,66Jacob Hooy Goudsbloem Kruiden - 30g€2,70Jacob Hooy Groene Jasmijn (20 Theezakjes)€1,99Jacob Hooy Groene Thee (20 Theezakjes)€1,99Jacob Hooy Groene Thee (50 Theezakjes)€5,33Jacob Hooy Groene Thee Gember Kurkuma - 20 Theezakjes€2,66Jacob Hooy Groene Thee met Citroen - 20 theezakjes€2,13Jacob Hooy Guldenroede (20 zakjes)€2,13Jacob Hooy Guldenroede Kruiden - 100g€3,06Jacob Hooy Heermoes Kruidendrank - 70g€2,53Jacob Hooy Hibiscus Thee - 20 theezakjes€2,13Jacob Hooy Ideaal Gewicht - 100g€3,99Jacob Hooy Kamille Kruiden - 50g€3,99Jacob Hooy Kamille – 20 theezakjes€1,99Jacob Hooy Kumis Kutjing - 20 zakjes€2,66Jacob Hooy Kumis Kutjing Kruiden - 80g€5,33Jacob Hooy Lindebloesem (20 zakjes)€2,46Jacob Hooy Luchtwegen - 20 zakjes€2,66Jacob Hooy Mariadistel Kruiden - 70g€3,50Jacob Hooy Maté - 80g€2,79Jacob Hooy Meidoorn - 100g€3,66Jacob Hooy Moringa Oleifera (20 zakjes)€3,66Jacob Hooy Nachtrust Thee - 50 zakjes€5,33Jacob Hooy Natuurlijke Stoelgang - 20 zakjes€2,66Jacob Hooy Paardenbloem Kruiden - 75g€3,99Jacob Hooy Paardenbloemkruid - 20 zakjes€2,66Jacob Hooy Pepermunt (20 zakjes)€1,99Jacob Hooy Pu Erh Thee (50 Theezakjes)€5,33Jacob Hooy Rooibos BIO - 80 theezakjes€6,33Jacob Hooy Rozenbottel (20 zakjes)€2,13Jacob Hooy Salie (20 Theezakjes)€2,13Jacob Hooy Salie Kruiden - 80g€3,19Jacob Hooy Senneblad Kruiden - 100g€2,59Jacob Hooy Sennepeulen Kruiden - 60g€2,53Jacob Hooy Sint Janskruid Kruiden - 80g€4,33Jacob Hooy Slankisin Kruidendrank (20 zakjes)€2,66Jacob Hooy Stoelgang Kruidendrank - 50 theezakjes€5,33Jacob Hooy Stoelgang Kruidenthee - 100g€3,99Jacob Hooy Stoombad Kruiden - 80g€4,19Jacob Hooy Valeriaanwortel Kruiden - 60g€4,50Jacob Hooy Venkel (20 Theezakjes)€2,13Jacob Hooy Venkel - Anijs - Karwij (20 zakjes)€2,46Jacob Hooy Vrouwenmantel Kruiden - 60g€4,19Jacob Hooy Yerba Maté - 20 zakjes€2,66Jacob Hooy Zoethout - 20 zakjes€2,13Jacob Hooy Zuur-Base Balans Kruidenmengsel (80gr)€4,19 Je betaalt vanaf€5,98 voor 3 stuks Per stuk€1,99vanaf €0,10/st Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Detoxthee - 50 theezakjes 2+1 gratis Je betaalt €15,98 voor 3 stuks€23,97 Per stuk€5,33€7,99 Je bespaart €7,99 op 3 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Agar-Agar 2e product 50% korting Je betaalt €10,48 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€5,24€6,99€131,00/l Je bespaart €3,50 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Alsemkruid - 100g 2e product 50% korting Je betaalt €10,04 voor 2 stuks€13,38 Per stuk€5,02€6,69€50,20/kg Je bespaart €3,34 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 2e product 50% korting op Jacob Hooy natuurlijke verzorging 2e product 50% korting 52 producten Jacob Hooy Anti Wallencrème - 150ml€8,24Jacob Hooy Argan Zeep - 240ml€4,49Jacob Hooy Bijenwas Zeep - 240ml€4,49Jacob Hooy Bitterzout - 250g€4,64Jacob Hooy Calendula Goudsbloemzalf - 100ml€6,74Jacob Hooy Citronel Olie - 30ml€4,49Jacob Hooy Citrosect Spray - 150ml€6,74Jacob Hooy Cleansing Lotion Super Collageen - 150ml€5,99Jacob Hooy Echinacea Hand & Bodycrème - 200ml€9,74Jacob Hooy Henna Haarverfpoeder Rood - 100g€4,49Jacob Hooy Kokos Zeep - 240ml€4,49Jacob Hooy Lavendel Dag- & Nachtcrème - 50ml€11,24Jacob Hooy Lavendel Geconcentreerde Gezichtsreiniger - 50ml€10,12Jacob Hooy Lavendel Overnight Masker - 30ml€10,49Jacob Hooy Lavendel Zeep - 240ml€4,49Jacob Hooy Lavendelwater - 500ml€6,74Jacob Hooy Lifting Dagcrème - 50ml€9,74Jacob Hooy Lifting Kuur - 7x1ml€12,74Jacob Hooy Lifting Nachtcrème - 50ml€9,74Jacob Hooy Lipbalm Echinacea€3,74Jacob Hooy Lipbalm Naturel€2,24Jacob Hooy Marseillezeep - 240ml€3,74Jacob Hooy Mustang Spiercrème - 200ml€9,74Jacob Hooy Olijf Laurier Zeep - 240ml€4,49Jacob Hooy Oogcrème Super Collageen - 30ml€9,74Jacob Hooy Parfum Olie Baby Care - 10ml€2,39Jacob Hooy Parfum Olie Christmas - 10ml€2,39Jacob Hooy Parfum Olie Den - 10ml€2,39Jacob Hooy Parfum Olie Fresh Cotton - 10ml€2,39Jacob Hooy Parfum Olie Jasmijn - 10ml€2,39Jacob Hooy Parfum Olie Lavendel - 10ml€2,39Jacob Hooy Parfum Olie Lelietje Van Dalen - 10ml€2,39Jacob Hooy Parfum Olie Musk - 10ml€2,39Jacob Hooy Parfum Olie Rozen - 10ml€2,39Jacob Hooy Parfum Olie Seabreeze - 10ml€2,39Jacob Hooy Parfum Olie Wild Flower - 10ml€2,39Jacob Hooy Parfumolie Vanille - 10ml€2,39Jacob Hooy Pigmentvlekkencrème - 50ml€11,24Jacob Hooy Rozenwater - 500ml€6,74Jacob Hooy Super Collageen Dagcrème - 50ml€9,74Jacob Hooy Super Collageen Gezichtsreiniger - 150ml€8,24Jacob Hooy Super Collageen Masker - 50ml€9,74Jacob Hooy Super Collageen Nachtcrème - 50ml€9,74Jacob Hooy Super Collagen Serum - 10ml€16,49Jacob Hooy Vitamine C Dagcrème SPF30 - 50ml€14,99Jacob Hooy Vitamine C Face Wash - 150ml€8,99Jacob Hooy Vitamine C Scrub - 75ml€7,87Jacob Hooy Vitamine C Serum - 30ml€11,24Jacob Hooy Vitamine E Crème - 140ml€5,62Jacob Hooy Vitamine E Handcrème - 150ml€5,62Jacob Hooy Vitamine E Huidolie - 150ml€7,87Jacob Hooy Zonnebankbruin - 150ml€7,64 Je betaalt vanaf€4,49 voor 2 stuks Per stuk€2,24vanaf €13,48/l Je bespaart €1,50 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Poeder 2e product 50% korting +12 varianten Jacob Hooy Arrowroot Poeder - 120g€3,74Jacob Hooy Ashwagandha Poeder - 90g€7,49Jacob Hooy Curcuma Longa Poeder (110gr)€6,74Jacob Hooy Fenegriek Poeder - 125g€2,84Jacob Hooy Gember Poeder (115gr)€8,24Jacob Hooy Inuline Poeder - 150g€7,49Jacob Hooy Moringa Blad Poeder - 90g€8,24Jacob Hooy MSM Poeder (150gr)€8,99Jacob Hooy Siberische Ginseng Poeder - 80g€7,57Jacob Hooy Spirulina Poeder (120gr)€7,72Jacob Hooy Tarwegras Poeder (80gr)€7,49Jacob Hooy Vitamine C Poeder - 1000 gram€22,49Jacob Hooy Vlozaad Poeder (140gr)€7,49 Je betaalt vanaf€5,69 voor 2 stuks Per stuk€2,84vanaf €22,49/kg Je bespaart €1,90 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy IberiSan Spijsvertering Druppels (30ml) 2e product 50% korting Je betaalt €19,48 voor 2 stuks€25,98 Per stuk€9,74€12,99€324,67/l Je bespaart €6,50 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Kaarsjeskruid - 100g 2e product 50% korting Je betaalt €10,48 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€5,24€6,99€52,40/kg Je bespaart €3,50 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Kaneel Ceylon - 80g 2e product 50% korting Je betaalt €10,48 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€5,24€6,99€65,50/kg Je bespaart €3,50 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Komijn, Koriander en Venkel (KKV) Mix - 100g 2e product 50% korting Je betaalt €9,13 voor 2 stuks€12,18 Per stuk€4,57€6,09€45,70/kg Je bespaart €3,05 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Korrels - 80 korrels 2e product 50% korting Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99 Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Pets Healthy Dog Belly Support - 80 stuks 2e product 50% korting Je betaalt €29,98 voor 160 stuks (2 × 80)€39,98 Per stuk€0,19€0,25 Je bespaart €10,00 op 160 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Pets Healthy Dog Hip & Joint - 80 stuks 2e product 50% korting Je betaalt €29,98 voor 160 stuks (2 × 80)€39,98 Per stuk€0,19€0,25 Je bespaart €10,00 op 160 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Pets Healthy Dog Relax Mix - 80 stuks 2e product 50% korting Je betaalt €29,98 voor 160 stuks (2 × 80)€39,98 Per stuk€0,19€0,25 Je bespaart €10,00 op 160 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Pets Healthy Dog Skin & Coat - 80 stuks 2e product 50% korting Je betaalt €29,98 voor 160 stuks (2 × 80)€39,98 Per stuk€0,19€0,25 Je bespaart €10,00 op 160 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Pets Healthy Dog Weightcare - 80 stuks 2e product 50% korting Je betaalt €29,98 voor 160 stuks (2 × 80)€39,98 Per stuk€0,19€0,25 Je bespaart €10,00 op 160 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Pure Powder UBE Paarse Yam - 100g 2e product 50% korting Je betaalt €29,98 voor 2 stuks€39,98 Per stuk€14,99€19,99€149,90/kg Je bespaart €10,00 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Tabletten - 50 Tabletten 2e product 50% korting Je betaalt €27,73 voor 100 stuks (2 × 50)€36,98 Per stuk€0,28€0,37 Je bespaart €9,25 op 100 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Vanillepoeder – 30g 2e product 50% korting Je betaalt €26,98 voor 2 stuks€35,98 Per stuk€13,49€17,99€449,67/l Je bespaart €9,00 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Vanillestokjes - 2 Stokjes 2e product 50% korting Je betaalt €8,98 voor 2 stuks€11,98 Per stuk€4,49€5,99 Je bespaart €3,00 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Wijnsteenbakpoeder 2e product 50% korting Je betaalt €7,49 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€3,74€4,99€29,92/kg Je bespaart €2,49 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Zoethoutstokjes 2e product 50% korting Je betaalt €3,88 voor 2 stuks€5,18 Per stuk€1,94€2,59 Je bespaart €1,30 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Zuiveringszout / Baking Soda - 250g 2e product 50% korting Je betaalt €9,29 voor 2 stuks€12,38 Per stuk€4,64€6,19€18,56/kg Je bespaart €3,09 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Jacob Hooy Zweedse Kruidendrank - 500ml 2e product 50% korting Je betaalt €37,48 voor 2 stuks€49,98 Per stuk€18,74€24,99€37,48/l Je bespaart €12,50 op 2 stuks