Masker in promotie

Alle 124 actuele promoties op masker van 15 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

124 promoties

Jacob Hooy Vitamine E Masker - 75ml -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Vitamine E Masker - 75ml

55% korting
Je betaalt
€4,04
voor 1 stuk€8,99
Per liter€53,87€119,87
Je bespaart €4,95
billen masker cream 200ml -50%
HEMATot ma 5/10

billen masker cream 200ml

1+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€14,25/l
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging -50%
De Tuinen Argan Haarmasker - 200ml -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Argan Haarmasker - 200ml

50% korting
Je betaalt
€7,49
voor 1 stuk€14,99
Per liter€37,45€74,95
Je bespaart €7,50
haarmasker herstellend 200ml -50%
HEMATot ma 5/10

haarmasker herstellend 200ml

1+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€14,25/l
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
haarmasker verzorgend 200ml -50%
HEMATot ma 5/10

haarmasker verzorgend 200ml

1+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€14,25/l
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
klei lichaamsmasker 200ml -50%
HEMATot ma 5/10

klei lichaamsmasker 200ml

1+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€14,25/l
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
slaapmasker zwart -30%
HEMA

slaapmasker zwart

Nu met korting
Je betaalt
€2,79
voor 1 stuk€3,99
Je bespaart €1,20
Verfraaiend haarmasker -30%
Di

Verfraaiend haarmasker

WAAM
-30%
Je betaalt
€12,59
voor 1 stuk€17,99
Per liter€50,36€71,96
Je bespaart €5,40
CG Curl Deep Conditioner Masker 525ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

CG Curl Deep Conditioner Masker 525ml

2e halve prijs
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99€14,27/l
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
Curalyn Oogmasker Warm & Koud - 1 stuk -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Curalyn Oogmasker Warm & Koud - 1 stuk

2e product 50% korting
Je betaalt
€10,48
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,24€6,99
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
Busters Mondmasker -20%
BricoTot zo 11/10

Busters Mondmasker

Je betaalt
vanaf€2,95
voor 1 stuk
Per stukvanaf €0,22
Je bespaart €0,74
DR.ORGANIC masker houtskool 125ml -20%
BioplanetTot di 6/10

DR.ORGANIC masker houtskool 125ml

-20% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€7,19
voor 1 stuk€8,99
Per liter€57,52€71,92
Je bespaart €1,80

Alle 124 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Masker in promotie

Hoeveel promoties zijn er op masker deze week?

Er zijn 124 actuele promoties op masker, bij 15 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op masker?

Kruidvat, met 39 promoties, gevolgd door Brico (16) en ICI Paris XL (15).

Wat is de grootste korting op masker?

-55% op Jacob Hooy Vitamine E Masker - 75ml bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op masker?

% korting: 37 van de 124 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.