Naïf in promotie

Alle 36 actuele promoties op Naïf van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

36 promoties

P002 Voedende shampoo 200ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

P002 Voedende shampoo 200ml

Naïf
1+1 gratis
Je betaalt
€13,99
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€7,00€13,99€35,00/l
Je bespaart €13,99 op 2 stuks
P003 Reinigende wasgel 200ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

P003 Reinigende wasgel 200ml

Naïf
1+1 gratis
Je betaalt
€14,55
voor 2 stuks€29,10
Per stuk€7,28€14,55€36,40/l
Je bespaart €14,55 op 2 stuks
Naïf Baby & Kids Milky Badolie 100ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Naïf Baby & Kids Milky Badolie 100ml

2e halve prijs
Je betaalt
€23,23
voor 2 stuks€30,98
Per stuk€11,62€15,49€116,20/l
Je bespaart €7,75 op 2 stuks
Naïf Baby Bodylotion - 200ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Naïf Baby Bodylotion - 200ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€25,48
voor 2 stuks€33,98
Per stuk€12,74€16,99€63,70/l
Je bespaart €8,50 op 2 stuks
Naïf Baby Poeder -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Naïf Baby Poeder

2e aan -50%
Je betaalt
€14,54
voor 2 stuks€19,38
Per stuk€7,27€9,69€90,88/kg
Je bespaart €4,84 op 2 stuks
Naïf Babydoekjes | Water -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Naïf Babydoekjes | Water

2e aan -50%
Je betaalt
€6,98
voor 80 stuks (2 × 40)€9,30
Per stuk€0,09€0,12
Je bespaart €2,32 op 80 stuks
Naïf Badschuim | Relaxing -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Naïf Badschuim | Relaxing

2e aan -50%
Je betaalt
€26,23
voor 2 stuks€34,98
Per stuk€13,12€17,49€26,24/l
Je bespaart €8,75 op 2 stuks
Naïf Bodylotion | Verzachtend -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Naïf Bodylotion | Verzachtend

2e aan -50%
Je betaalt
€25,48
voor 2 stuks€33,98
Per stuk€12,74€16,99€63,70/l
Je bespaart €8,50 op 2 stuks
Naïf Cooling Aftersun - 100ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Naïf Cooling Aftersun - 100ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€22,48
voor 2 stuks€29,98
Per stuk€11,24€14,99€112,40/l
Je bespaart €7,50 op 2 stuks
Naïf Kids Bath Bomb 100g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Naïf Kids Bath Bomb 100g

2e halve prijs
Je betaalt
€7,49
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,74€4,99€37,40/kg
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Naïf Kids Bath Bombs 3 stuks -25%
KruidvatTot zo 4/10

Naïf Kids Bath Bombs 3 stuks

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 6 stuks (2 × 3)€17,98
Per stuk€2,25€3,00
Je bespaart €4,50 op 6 stuks
Naïf Kids Bath Salt 40g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Naïf Kids Bath Salt 40g

2e halve prijs
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,24€2,99€56,00/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Naïf Kids Detangling Spray 200ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Naïf Kids Detangling Spray 200ml

2e halve prijs
Je betaalt
€23,23
voor 2 stuks€30,98
Per stuk€11,62€15,49€58,10/l
Je bespaart €7,75 op 2 stuks
Naïf Kids Hair Styling 75g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Naïf Kids Hair Styling 75g

2e halve prijs
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99€99,87/kg
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
Naïf Kids Shampoo & Conditioner 250ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Naïf Kids Shampoo & Conditioner 250ml

2e halve prijs
Je betaalt
€18,73
voor 2 stuks€24,98
Per stuk€9,37€12,49€37,48/l
Je bespaart €6,25 op 2 stuks
Naïf Kids Shower Foam 150ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Naïf Kids Shower Foam 150ml

2e halve prijs
Je betaalt
€11,23
voor 2 stuks€14,98
Per stuk€5,62€7,49€37,47/l
Je bespaart €3,75 op 2 stuks
Naïf Natuurlijke Vette Creme -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Naïf Natuurlijke Vette Creme

2e aan -50%
Je betaalt
€20,98
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€10,49€13,99€139,86/l
Je bespaart €7,00 op 2 stuks
Naïf Wasgel | Reinigend -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Naïf Wasgel | Reinigend

2e aan -50%
Je betaalt
€35,98
voor 2 stuks€47,98
Per stuk€17,99€23,99€35,98/l
Je bespaart €12,00 op 2 stuks
Naïf Wash Gel | Cleansing | Navulling -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Naïf Wash Gel | Cleansing | Navulling

2e aan -50%
Je betaalt
€32,98
voor 2 stuks€43,98
Per stuk€16,49€21,99€32,98/l
Je bespaart €11,00 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Naïf in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Naïf deze week?

Er zijn 36 actuele promoties op Naïf, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Naïf?

Kruidvat, met 16 promoties, gevolgd door Delhaize (12) en Holland & Barrett (6).

Wat is de grootste korting op Naïf?

-50% op Naïf Babydoekjes bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Naïf?

2e aan korting: 32 van de 36 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.