Fruit in promotie

Alle 81 actuele promoties op fruit van 10 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

81 promoties

Delhaize Fruities | Cantaloupe meloen -33%
DelhaizeTot do 31/12

Delhaize Fruities | Cantaloupe meloen

3 voor €5met SuperPlus
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,50
Per stuk€1,67€2,50€12,85/kg
Je bespaart €2,50 op 3 stuks
Jumbo diepvriesfruit en smoothie mix -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo diepvriesfruit en smoothie mix

2+1 gratis
Je betaalt
€10,98
voor 3 stuks€16,47
Per stuk€3,66€5,49€4,88/kg
Je bespaart €5,48 op 3 stuks
Delhaize Fruitsalade watermeloen -26%
DelhaizeTot do 31/12

Delhaize Fruitsalade watermeloen

3 voor €5met SuperPlus
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€6,75
Per stuk€1,67€2,25€11,13/kg
Je bespaart €1,75 op 3 stuks
Classic' Fruit & Cie 12 x 90 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Classic' Fruit & Cie 12 x 90 g

Carrefour
-5% voor 2
Je betaalt
€8,34
voor 2 stuks€8,78
Per stuk€4,17€4,39€3,86/kg
Je bespaart €0,44 op 2 stuks
Croq’Fruit – Ananasklontjes
IntermarchéTot zo 4/10

Croq’Fruit – Ananasklontjes

3 voor €5met Intermarché-kaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks
Per stuk€1,67€8,35/kg
Croq’Fruit – Meloenmix
IntermarchéTot zo 4/10

Croq’Fruit – Meloenmix

3 voor €5met Intermarché-kaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks
Per stuk€1,67€8,35/kg
mango Chili/Brazilië -50%
SparTot wo 7/10

mango Chili/Brazilië

1+1 gratis
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Pitloze witte druiven (2 x 500 g) -50%
AldiVanaf vr 2/10

Pitloze witte druiven (2 x 500 g)

1+1 gratis
Je betaalt
€2,05
voor 2 stuks€4,10
Per stuk€1,02€2,05€2,05/kg
Je bespaart €2,05 op 2 stuks
AH Ananas met dip -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Ananas met dip

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Appel met granoladip -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Appel met granoladip

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€14,52/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Druif blauwe bes appel -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Druif blauwe bes appel

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€12,85/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Mango met dip -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Mango met dip

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,93/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Sable pitloze blauwe druiven -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Sable pitloze blauwe druiven

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€7,42/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Sweet crisp pitloze witte druiven -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Sweet crisp pitloze witte druiven

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€7,42/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse ananas appel druif -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ananas appel druif

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse ananas kiwi cantaloupe -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ananas kiwi cantaloupe

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse appel aardbei blauwe bes -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse appel aardbei blauwe bes

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse cantaloupe meloen -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse cantaloupe meloen

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse galia meloen -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse galia meloen

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse granaatappelpitjes -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse granaatappelpitjes

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€18,56/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse mango -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse mango

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€13,92/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse meloenmix -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse meloenmix

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse peer blauwe bes appel -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse peer blauwe bes appel

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse watermeloen -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse watermeloen

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
Mandarijn -42%
AldiTot za 3/10

Mandarijn

-42%
Je betaalt
€2,00
voor 1 stuk€3,49
Je bespaart €1,49
AH Verse ananas -40%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ananas

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,37
Per stuk€1,67€2,79€11,13/kg
Je bespaart €3,37 op 3 stuks
Jonagoldappelen -36%
LidlTot za 3/10

Jonagoldappelen

-36%
Je betaalt
€1,39
voor 1 stuk€2,19
Per kg€1,39€2,19
Je bespaart €0,80
Kiwi gold -33%
LidlTot za 3/10

Kiwi gold

4+2 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€3,56
voor 6 stuks€5,34
Per stuk€0,59€0,89
Je bespaart €1,78 op 6 stuks
Kiwi Green los verkocht -33%
CarrefourTot di 6/10

Kiwi Green los verkocht

Zespri
4+2 gratis
Je betaalt
€2,76
voor 6 stuks€4,14
Per stuk€0,46€0,69
Je bespaart €1,38 op 6 stuks
Kiwi Sungold -33%
CarrefourTot di 6/10

Kiwi Sungold

Zespri
4+2 gratis
Je betaalt
€3,56
voor 6 stuks€5,34
Per stuk€0,59€0,89
Je bespaart €1,78 op 6 stuks
AH Rode druiven pitloos -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Rode druiven pitloos

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,67€2,49€6,68/kg
Je bespaart €2,47 op 3 stuks
AH Verse kokosnoot -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse kokosnoot

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,67€2,49€18,56/kg
Je bespaart €2,47 op 3 stuks
Pruimen (1 kg) -31%
AldiTot za 3/10

Pruimen (1 kg)

-31%
Je betaalt
€2,99
voor 1 stuk€4,34
Per kg€2,99€4,34
Je bespaart €1,35
HOOGSTRATEN Aardbeien -30%
LidlVanaf vr 2/10

HOOGSTRATEN Aardbeien

-30%met Lidl Plus
Je betaalt
€3,49
voor 1 stuk€4,99
Per kg€6,98€9,98
Je bespaart €1,50
Delhaize FB mini | Ananas -26%
DelhaizeTot do 31/12

Delhaize FB mini | Ananas

3 voor €5met SuperPlus
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€6,75
Per stuk€1,67€2,25€11,13/kg
Je bespaart €1,75 op 3 stuks
Delhaize Granaatappelpitjes -26%
DelhaizeTot do 31/12

Delhaize Granaatappelpitjes

3 voor €5met SuperPlus
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€6,75
Per stuk€1,67€2,25€18,56/kg
Je bespaart €1,75 op 3 stuks
Delhaize Kokosnoot -26%
DelhaizeTot do 31/12

Delhaize Kokosnoot

3 voor €5met SuperPlus
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€6,75
Per stuk€1,67€2,25€18,56/kg
Je bespaart €1,75 op 3 stuks
The Market Cantaloupe 200 g -26%
CarrefourTot do 31/12

The Market Cantaloupe 200 g

Carrefour
3 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€6,75
Per stuk€1,67€2,25€9,54/kg
Je bespaart €1,75 op 3 stuks
The Market Granaatappelpitjes 90 g -26%
CarrefourTot do 31/12

The Market Granaatappelpitjes 90 g

Carrefour
3 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€6,75
Per stuk€1,67€2,25€18,56/kg
Je bespaart €1,75 op 3 stuks
The Market Kokosnoot 120 g -26%
CarrefourTot do 31/12

The Market Kokosnoot 120 g

Carrefour
3 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€6,75
Per stuk€1,67€2,25€16,70/kg
Je bespaart €1,75 op 3 stuks

Alle 81 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Fruit in promotie

Hoeveel promoties zijn er op fruit deze week?

Er zijn 81 actuele promoties op fruit, bij 10 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op fruit?

Albert Heijn, met 20 promoties, gevolgd door Carrefour (17) en Delhaize (14).

Wat is de grootste korting op fruit?

-50% op Boni Selection: watermeloen blokjes en citroenschijfjes bij Colruyt, geldig tot 6/10.

Welke promoties op fruit lopen binnenkort af?

9 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Pitloze witte druiven (2 x 500 g) bij Aldi (tot 3/10), Royal Gala-appels XXL (1.5 kg) bij Aldi (tot 3/10), Mandarijn bij Aldi (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op fruit?

Meerdere voor €: 42 van de 81 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.