Piramide in promotie

Alle 26 actuele promoties op Piramide van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

26 promoties

2+1 gratis op Piramide voeding & dranken -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2+1 gratis op Piramide voeding & dranken

2+1 gratis
42 producten
Je betaalt
vanaf€6,38
voor 60 stuks (3 × 20)
Per stuk€0,12
Je bespaart €3,19 op 60 stuks
PIRAMIDE brandnetel Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE brandnetel Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€83,67/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE citroenmelisse Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE citroenmelisse Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€4,94
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€2,47€3,29€82,34/kg
Je bespaart €1,64 op 2 stuks
PIRAMIDE Dream Time Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Dream Time Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89€97,34/kg
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
PIRAMIDE Earl Grey Bio 80g -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Earl Grey Bio 80g

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,27
voor 2 stuks€9,70
Per stuk€3,64€4,85€45,50/kg
Je bespaart €2,43 op 2 stuks
Piramide Thee -25%
BioplanetTot di 6/10

Piramide Thee

Je betaalt
vanaf€4,79
voor 2 stuks
Per stuk€2,39vanaf €46,75/kg
Je bespaart €1,60 op 2 stuks
PIRAMIDE gember Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE gember Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,24
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€2,62€3,49€87,34/kg
Je bespaart €1,74 op 2 stuks
PIRAMIDE gember-citroen Bio 80g -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE gember-citroen Bio 80g

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,23
voor 2 stuks€10,98
Per stuk€4,12€5,49€51,50/kg
Je bespaart €2,75 op 2 stuks
PIRAMIDE kamille Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE kamille Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,18
voor 2 stuks€6,90
Per stuk€2,59€3,45€86,33/kg
Je bespaart €1,72 op 2 stuks
PIRAMIDE lekker slapen Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE lekker slapen Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,38
voor 2 stuks€7,18
Per stuk€2,69€3,59€89,67/kg
Je bespaart €1,80 op 2 stuks
PIRAMIDE lindebloesem Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE lindebloesem Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€83,67/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE pepermunt Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE pepermunt Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€83,67/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE perzik met vlier Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE perzik met vlier Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€2,84€3,79€142,00/kg
Je bespaart €1,89 op 2 stuks
PIRAMIDE Positive Glow Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Positive Glow Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89€64,89/kg
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
PIRAMIDE Pure Serenity Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Pure Serenity Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89€76,84/kg
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
PIRAMIDE rooibos Bio 100g -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE rooibos Bio 100g

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,88
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€3,44€4,59€34,40/kg
Je bespaart €2,30 op 2 stuks
PIRAMIDE rooibos org. Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE rooibos org. Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€4,63
voor 2 stuks€6,18
Per stuk€2,32€3,09€77,33/kg
Je bespaart €1,55 op 2 stuks
PIRAMIDE rozenbottel Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE rozenbottel Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,18
voor 2 stuks€6,90
Per stuk€2,59€3,45€51,80/kg
Je bespaart €1,72 op 2 stuks
PIRAMIDE salie Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE salie Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€78,44/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE sterrenmix z.munt Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE sterrenmix z.munt Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,38
voor 2 stuks€7,18
Per stuk€2,69€3,59€67,25/kg
Je bespaart €1,80 op 2 stuks
PIRAMIDE tijm Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE tijm Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€4,79
voor 2 stuks€6,38
Per stuk€2,39€3,19€68,29/kg
Je bespaart €1,59 op 2 stuks
PIRAMIDE venkel Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE venkel Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€62,75/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE verveine Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE verveine Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€83,67/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE Warming Chai Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Warming Chai Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89€66,36/kg
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
PIRAMIDE Yerba Maté Bio 100g -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Yerba Maté Bio 100g

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,23
voor 2 stuks€10,98
Per stuk€4,12€5,49€41,20/kg
Je bespaart €2,75 op 2 stuks
PIRAMIDE zoethout Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE zoethout Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€62,75/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Piramide in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Piramide deze week?

Er zijn 26 actuele promoties op Piramide, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Piramide?

Bioplanet, met 25 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (1).

Wat is de grootste korting op Piramide?

-33% op 2+1 gratis op Piramide voeding & dranken bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Piramide?

% korting: 25 van de 26 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.