Boter in promotie

Alle 55 actuele promoties op boter van 10 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

55 promoties

AH Kleintje miso met roomboter -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Kleintje miso met roomboter

3 voor €3,00met Bonuskaart
Je betaalt
€3,00
voor 3 stuks€4,47
Per stuk€1,00€1,49€25,00/kg
Je bespaart €1,47 op 3 stuks
Carlsbourg Roomboter | Ardense | Zeezout -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Carlsbourg Roomboter | Ardense | Zeezout

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€6,38
voor 2 stuks€8,50
Per stuk€3,19€4,25€12,76/kg
Je bespaart €2,12 op 2 stuks
met Roomboter -25%
CarrefourTot ma 5/10

met Roomboter

2e aan -50%
+1 variant
Je betaalt
vanaf€4,19
voor 2 stuks
Per stuk€2,09vanaf €8,36/kg
Je bespaart €1,40 op 2 stuks
Mini zachte botertjes 16 × 12.5 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Mini zachte botertjes 16 × 12.5 g

Carlsbourg
2e aan -50%
Je betaalt
€10,79
voor 2 stuks€14,38
Per stuk€5,39€7,19€26,95/kg
Je bespaart €3,59 op 2 stuks
Carlsbourg boter en room -25%
JumboTot di 6/10

Carlsbourg boter en room

2e halve prijs
Je betaalt
€5,78
voor 2 stuks€7,70
Per stuk€2,89€3,85
Je bespaart €1,92 op 2 stuks
GHEE easy geklaarde boter Bio 500g -20%
BioplanetTot di 6/10

GHEE easy geklaarde boter Bio 500g

-20% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€13,59
voor 1 stuk€16,99
Per kg€27,18€33,98
Je bespaart €3,40
Klassik Baguette Knoflookboter 160 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Klassik Baguette Knoflookboter 160 g

Meggle
-5% voor 2
Je betaalt
€5,07
voor 2 stuks€5,34
Per stuk€2,54€2,67€15,88/kg
Je bespaart €0,27 op 2 stuks
Alpro braden & bakken 500g -35%
OKayTot di 6/10

Alpro braden & bakken 500g

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,24
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,62€2,49€3,24/kg
Je bespaart €1,74 op 2 stuks
Alpro soja smeren 500g -35%
OKayTot di 6/10

Alpro soja smeren 500g

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,23
voor 2 stuks€6,50
Per stuk€2,11€3,25€4,22/kg
Je bespaart €2,27 op 2 stuks
Alpro: braden & bakken en soja smeren -35%
ColruytTot di 6/10

Alpro: braden & bakken en soja smeren

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€2,87
voor 2 stuks
Per stuk€1,44€2,88/kg
Je bespaart €1,55 op 2 stuks
Bakken & Braden 500 ml -35%
CarrefourTot ma 5/10

Bakken & Braden 500 ml

Alpro
2e aan -70%
Je betaalt
€6,49
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,24€4,99€6,48/l
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Bakken & Braden 500g -35%
CarrefourTot ma 5/10

Bakken & Braden 500g

Alpro
2e aan -70%
Je betaalt
€3,24
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,62€2,49€3,24/kg
Je bespaart €1,74 op 2 stuks
BAKKEN EN BRADEN WIKKEL 500G -35%
CarrefourTot ma 5/10

BAKKEN EN BRADEN WIKKEL 500G

Alpro
2e aan -70%
Je betaalt
€3,34
voor 2 stuks€5,14
Per stuk€1,67€2,57€3,34/kg
Je bespaart €1,80 op 2 stuks
Essentials Light Omega 3 Smeren 250 g -35%
CarrefourTot ma 5/10

Essentials Light Omega 3 Smeren 250 g

Vitelma
2e aan -70%
Je betaalt
€1,69
voor 2 stuks€2,60
Per stuk€0,85€1,30€3,40/kg
Je bespaart €0,91 op 2 stuks
Essentials Omega 3 Smeren 250 g -35%
CarrefourTot ma 5/10

Essentials Omega 3 Smeren 250 g

Vitelma
2e aan -70%
Je betaalt
€1,86
voor 2 stuks€2,86
Per stuk€0,93€1,43€3,72/kg
Je bespaart €1,00 op 2 stuks
Fama bakken en braden alu 500g -35%
OKayTot di 6/10

Fama bakken en braden alu 500g

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,72
voor 2 stuks€4,18
Per stuk€1,36€2,09€2,72/kg
Je bespaart €1,46 op 2 stuks
Fama bakken en braden vlootje 500g -35%
OKayTot di 6/10

Fama bakken en braden vlootje 500g

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,24
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,62€2,49€3,24/kg
Je bespaart €1,74 op 2 stuks
Fama bakken en braden — 2 varianten -35%
ColruytTot di 6/10

Fama bakken en braden — 2 varianten

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€2,72
voor 2 stuks
Per stuk€1,36€2,72/kg
Je bespaart €1,46 op 2 stuks
Margarine 500 g -35%
CarrefourTot ma 5/10

Margarine 500 g

Fama
2e aan -70%
Je betaalt
€3,24
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,62€2,49€3,24/kg
Je bespaart €1,74 op 2 stuks
Margarine 500 g -35%
CarrefourTot ma 5/10

Margarine 500 g

Fama
2e aan -70%
Je betaalt
€2,72
voor 2 stuks€4,18
Per stuk€1,36€2,09€2,72/kg
Je bespaart €1,46 op 2 stuks
Plantaardig Smeerbaar 250 g -35%
CarrefourTot ma 5/10

Plantaardig Smeerbaar 250 g

Alpro
2e aan -70%
Je betaalt
€2,15
voor 2 stuks€3,30
Per stuk€1,07€1,65€4,28/kg
Je bespaart €1,15 op 2 stuks
Plantaardig Smeerbaar 500 g -35%
CarrefourTot ma 5/10

Plantaardig Smeerbaar 500 g

Alpro
2e aan -70%
Je betaalt
€4,23
voor 2 stuks€6,50
Per stuk€2,11€3,25€4,22/kg
Je bespaart €2,27 op 2 stuks
Vitelma smeren 250g -35%
OKayTot di 6/10

Vitelma smeren 250g

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€1,86
voor 2 stuks€2,86
Per stuk€0,93€1,43€3,72/kg
Je bespaart €1,00 op 2 stuks
Vitelma: smeren en light smeren -35%
ColruytTot di 6/10

Vitelma: smeren en light smeren

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€1,69
voor 2 stuks
Per stuk€0,85€3,40/kg
Je bespaart €0,91 op 2 stuks
BECEL Bakken en braden (2 x 500 g) -25%
AldiLaatste dag

BECEL Bakken en braden (2 x 500 g)

2e aan -50%
Je betaalt
€4,72
voor 2 stuks€6,30
Per stuk€2,36€3,15€4,72/kg
Je bespaart €1,58 op 2 stuks
Bakken en Braden 250g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Bakken en Braden 250g

Becel
2e aan -50%
Je betaalt
€2,98
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,49€1,99€5,96/kg
Je bespaart €1,00 op 2 stuks
Bakken en Braden 500g | Omega 3 -25%
CarrefourTot ma 5/10

Bakken en Braden 500g | Omega 3

Becel
2e aan -50%
Je betaalt
€4,72
voor 2 stuks€6,30
Per stuk€2,36€3,15€4,72/kg
Je bespaart €1,58 op 2 stuks
Becel bakken en braden Omega 3 250g -25%
OKayTot di 6/10

Becel bakken en braden Omega 3 250g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,98
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,49€1,99€5,96/kg
Je bespaart €1,00 op 2 stuks
Becel Bakken en Braden Oméga 3 500g -25%
OKayTot di 6/10

Becel Bakken en Braden Oméga 3 500g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,71
voor 2 stuks€6,28
Per stuk€2,35€3,14€4,70/kg
Je bespaart €1,57 op 2 stuks
Becel margarine bakken&braden vl. 500ml -25%
OKayTot di 6/10

Becel margarine bakken&braden vl. 500ml

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,19
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€2,09€2,79€4,18/l
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
Becel Melange Wrapper Alu 250g -25%
OKayTot di 6/10

Becel Melange Wrapper Alu 250g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,19
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€2,09€2,79€8,36/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
Becel Original 250g -25%
OKayTot di 6/10

Becel Original 250g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,69
voor 2 stuks€3,58
Per stuk€1,34€1,79€5,36/kg
Je bespaart €0,89 op 2 stuks
Becel – Margarine -25%
IntermarchéTot zo 4/10

Becel – Margarine

2e aan -50% naar keuze
Je betaalt
vanaf€2,69
voor 2 stuks
Per stuk€1,34
Je bespaart €0,90 op 2 stuks
Ghee Easy Ghee Naturel BIO - 245g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Ghee Easy Ghee Naturel BIO - 245g

2e product 50% korting
Je betaalt
€16,18
voor 2 stuks€21,58
Per stuk€8,09€10,79€33,02/kg
Je bespaart €5,40 op 2 stuks
Ghee Easy Ghee Naturel BIO - 850g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Ghee Easy Ghee Naturel BIO - 850g

2e product 50% korting
Je betaalt
€44,84
voor 2 stuks€59,78
Per stuk€22,42€29,89€26,37/kg
Je bespaart €14,94 op 2 stuks
Koelkastmeerbaar met Zeezout 250 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Koelkastmeerbaar met Zeezout 250 g

Carlsbourg
2e aan -50%
Je betaalt
€7,33
voor 2 stuks€9,78
Per stuk€3,67€4,89€14,68/kg
Je bespaart €2,45 op 2 stuks
Light 250g | Omega 3 | Smeren -25%
CarrefourTot ma 5/10

Light 250g | Omega 3 | Smeren

Becel
2e aan -50%
Je betaalt
€3,13
voor 2 stuks€4,18
Per stuk€1,57€2,09€6,28/kg
Je bespaart €1,05 op 2 stuks

Alle 55 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Boter in promotie

Hoeveel promoties zijn er op boter deze week?

Er zijn 55 actuele promoties op boter, bij 10 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op boter?

Carrefour, met 24 promoties, gevolgd door OKay (12) en Colruyt (6).

Wat is de grootste korting op boter?

-35% op Alpro braden & bakken 500g bij OKay, geldig tot 6/10.

Welke promoties op boter lopen binnenkort af?

3 promoties lopen binnen 2 dagen af: BECEL Bakken en braden (2 x 500 g) bij Aldi (tot 1/10), SOLO Solo vloeibaar (500 ml) bij Aldi (tot 1/10), VANDEMOORTELE Ossewit (4 x 550 g) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op boter?

2e aan korting: 31 van de 55 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.