Hondensnack in promotie

Alle 290 actuele promoties op hondensnack van 12 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

290 promoties

AdVENTuROS Hondensnacks | Sticks |Mini -50%
DelhaizeTot wo 7/10

AdVENTuROS Hondensnacks | Sticks |Mini

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€11,00/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
Friskies Hondensnack Funtastix 175 g -50%
Aveve

Friskies Hondensnack Funtastix 175 g

GRATIS 2+2 50% per 4 st.
Je betaalt
€5,78
voor 4 stuks€11,56
Per stuk€1,45€2,89€8,29/kg
Je bespaart €5,78 op 4 stuks
Hondensnacks BON BACON 120g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks BON BACON 120g

Friskies
2+2 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99€12,50/kg
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Hondensnacks Filetti Rund 70g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks Filetti Rund 70g

Adventuros
2+2 gratis
Je betaalt
€7,18
voor 4 stuks€14,36
Per stuk€1,79€3,59€25,57/kg
Je bespaart €7,18 op 4 stuks
Hondensnacks Funtastix 175g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks Funtastix 175g

Friskies
2+2 gratis
Je betaalt
€6,10
voor 4 stuks€12,20
Per stuk€1,52€3,05€8,69/kg
Je bespaart €6,10 op 4 stuks
Hondensnacks Meatballs Rund 70g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks Meatballs Rund 70g

Adventuros
2+2 gratis
Je betaalt
€7,18
voor 4 stuks€14,36
Per stuk€1,79€3,59€25,57/kg
Je bespaart €7,18 op 4 stuks
Dentalife Hond -50%
Hondensnacks Picnic Variety 126g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks Picnic Variety 126g

Friskies
2+2 gratis
Je betaalt
€6,10
voor 4 stuks€12,20
Per stuk€1,52€3,05€12,07/kg
Je bespaart €6,10 op 4 stuks
Vitakraft Hondensnacks | Sticks | Kip -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Vitakraft Hondensnacks | Sticks | Kip

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,78
voor 4 stuks€19,56
Per stuk€2,44€4,89€30,50/kg
Je bespaart €9,78 op 4 stuks
Vitakraft Hondensnacks | Sticks | Kip -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Vitakraft Hondensnacks | Sticks | Kip

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€45,00/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
Vitakraft Hondensnacks | Sticks | Rund -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Vitakraft Hondensnacks | Sticks | Rund

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€45,00/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks

Alle 290 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Hondensnack in promotie

Hoeveel promoties zijn er op hondensnack deze week?

Er zijn 290 actuele promoties op hondensnack, bij 12 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op hondensnack?

Aveve, met 231 promoties, gevolgd door Delhaize (26) en Carrefour (12).

Wat is de grootste korting op hondensnack?

-50% op Dentalife ActivFresh Hondensnacks Mondhyguëne Klein 115g bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op hondensnack?

Gratis erbij: 245 van de 290 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.