Hond in promotie

Alle 1.023 actuele promoties op hond van 29 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

1.023 promoties

Kruippakje met hondenprint -52%
JBC

Kruippakje met hondenprint

Newborn 50-68
Ronde prijs
Je betaalt
€12,50
voor 1 stuk€25,99
Je bespaart €13,49
AdVENTuROS Hondensnacks | Sticks |Mini -50%
DelhaizeTot wo 7/10

AdVENTuROS Hondensnacks | Sticks |Mini

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€11,00/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
2+2 gratis op aanbiedingen voor je hond -50%
Tom & CoTot zo 11/10

2+2 gratis op aanbiedingen voor je hond

Je betaalt
vanaf€4,10
voor 4 stuks
Per stuk€1,02vanaf €5,96/kg
Je bespaart €4,10 op 4 stuks
Friskies Hondensnack Funtastix 175 g -50%
Aveve

Friskies Hondensnack Funtastix 175 g

GRATIS 2+2 50% per 4 st.
Je betaalt
€5,78
voor 4 stuks€11,56
Per stuk€1,45€2,89€8,29/kg
Je bespaart €5,78 op 4 stuks
Friskies snack honden Funtastix 175g -50%
OKayTot di 6/10

Friskies snack honden Funtastix 175g

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99€8,57/kg
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Hondensnacks BON BACON 120g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks BON BACON 120g

Friskies
2+2 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99€12,50/kg
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Hondensnacks Filetti Rund 70g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks Filetti Rund 70g

Adventuros
2+2 gratis
Je betaalt
€7,18
voor 4 stuks€14,36
Per stuk€1,79€3,59€25,57/kg
Je bespaart €7,18 op 4 stuks
Hondensnacks Funtastix 175g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks Funtastix 175g

Friskies
2+2 gratis
Je betaalt
€6,10
voor 4 stuks€12,20
Per stuk€1,52€3,05€8,69/kg
Je bespaart €6,10 op 4 stuks
Hondensnacks Meatballs Rund 70g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks Meatballs Rund 70g

Adventuros
2+2 gratis
Je betaalt
€7,18
voor 4 stuks€14,36
Per stuk€1,79€3,59€25,57/kg
Je bespaart €7,18 op 4 stuks

Alle 1.023 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Hond in promotie

Hoeveel promoties zijn er op hond deze week?

Er zijn 1.023 actuele promoties op hond, bij 29 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op hond?

Aveve, met 510 promoties, gevolgd door Intratuin (314) en Delhaize (44).

Wat is de grootste korting op hond?

-60% op 60% korting op Holland & Barrett vitamines & supplementen bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op hond?

Gratis erbij: 406 van de 1.023 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.