Colgate in promotie

Alle 38 actuele promoties op Colgate van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

38 promoties

Colgate Extra clean medium tandenborstels -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Colgate Extra clean medium tandenborstels

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€1,49
voor 4 stuks (2 × 2)€2,98
Per stuk€0,37€0,75
Je bespaart €1,49 op 4 stuks
Colgate Max white expert purifying power -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Colgate Max white expert purifying power

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99€53,33/l
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Colgate Max white expert white -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Colgate Max white expert white

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,49
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€3,25€6,49€43,33/l
Je bespaart €6,49 op 2 stuks
Colgate Max white purple reveal -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Colgate Max white purple reveal

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,49
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€3,25€6,49€43,33/l
Je bespaart €6,49 op 2 stuks
Colgate Max white ultra freshness pearls -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Colgate Max white ultra freshness pearls

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€9,89
voor 2 stuks€19,78
Per stuk€4,95€9,89€66,00/l
Je bespaart €9,89 op 2 stuks
Colgate Tandpasta -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Colgate Tandpasta

Je betaalt
vanaf€10,47
voor 6 stuks
Per stuk€1,75vanaf €23,33/l
Je bespaart €10,47 op 6 stuks
Max Fresh Crystal -50%
Di

Max Fresh Crystal

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€26,67/l
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Max White Expert Purifying Power -50%
Di

Max White Expert Purifying Power

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€15,98
voor 4 stuks€31,96
Per stuk€4,00€7,99€53,33/l
Je bespaart €15,98 op 4 stuks
Max White Instant whitening -50%
Di

Max White Instant whitening

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€12,98
voor 4 stuks€25,96
Per stuk€3,25€6,49€43,33/l
Je bespaart €12,98 op 4 stuks
Max White Kristallen + Whitening -50%
Di

Max White Kristallen + Whitening

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€26,67/l
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Max White Purple Reveal Tandpasta -50%
Di

Max White Purple Reveal Tandpasta

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€12,98
voor 4 stuks€25,96
Per stuk€3,25€6,49€43,33/l
Je bespaart €12,98 op 4 stuks
Max White Purple Serum -50%
Di

Max White Purple Serum

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€39,98
voor 4 stuks€79,96
Per stuk€9,99€19,99€249,75/l
Je bespaart €39,98 op 4 stuks
Max White Ultra Deep -50%
Di

Max White Ultra Deep

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 4 stuks€39,96
Per stuk€5,00€9,99€66,67/l
Je bespaart €19,98 op 4 stuks
Max White Ultra Max Fresh -50%
Di

Max White Ultra Max Fresh

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 4 stuks€39,96
Per stuk€5,00€9,99€66,67/l
Je bespaart €19,98 op 4 stuks
Max White White Crystals Tandpasta -50%
Di

Max White White Crystals Tandpasta

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€15,96
voor 4 stuks€31,92
Per stuk€3,99€7,98€17,73/l
Je bespaart €15,96 op 4 stuks
MaxFresh met verkoelende kristallen -50%
Di

MaxFresh met verkoelende kristallen

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€6,98
voor 4 stuks€13,96
Per stuk€1,75€3,49€23,33/l
Je bespaart €6,98 op 4 stuks
Minions Anti-caries voor Kinderen -50%
Di

Minions Anti-caries voor Kinderen

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€4,00
voor 4 stuks€8,00
Per stuk€1,00€2,00€20,00/l
Je bespaart €4,00 op 4 stuks
Sensation White -50%
Di

Sensation White

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99€20,00/l
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Tandenborstel 360° -50%
Di

Tandenborstel 360°

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€9,50
voor 4 stuks€19,00
Per stuk€2,38€4,75
Je bespaart €9,50 op 4 stuks
Total Active Prevention Original -50%
Di

Total Active Prevention Original

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€17,96
voor 4 stuks€35,92
Per stuk€4,49€8,98€19,96/l
Je bespaart €17,96 op 4 stuks
Total Active Prevention Whitening -50%
Di

Total Active Prevention Whitening

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€8,98
voor 4 stuks€17,96
Per stuk€2,25€4,49€30,00/l
Je bespaart €8,98 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Colgate in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Colgate deze week?

Er zijn 38 actuele promoties op Colgate, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Colgate?

Di, met 23 promoties, gevolgd door Albert Heijn (7) en Kruidvat (3).

Wat is de grootste korting op Colgate?

-60% op Colgate Serum bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Colgate?

Gratis erbij: 33 van de 38 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.