Dreft in promotie

Alle 44 actuele promoties op Dreft van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

44 promoties

Dreft Afwasmiddel -50%
CarrefourTot ma 5/10

Dreft Afwasmiddel

Je betaalt
vanaf€9,98
voor 4 stuks
Per stuk€2,50vanaf €3,90/l
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
Dreft afwas quickw.hygiene+ orig. 1,45L -50%
OKayTot di 6/10

Dreft afwas quickw.hygiene+ orig. 1,45L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€6,00€11,99€4,14/l
Je bespaart €11,99 op 2 stuks
Dreft Afwasmiddel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dreft Afwasmiddel

Je betaalt
vanaf€2,69
voor 2 stuks
Per stuk€1,34vanaf €3,83/l
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
Dreft handafwas Quickwash Lemon 520ml -50%
OKayTot di 6/10

Dreft handafwas Quickwash Lemon 520ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,25€4,49€4,33/l
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
Dreft Vaatwastabletten -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dreft Vaatwastabletten

Je betaalt
vanaf€12,99
voor 2 stuks
Per stuk€6,50vanaf €0,23/st
Je bespaart €12,99 op 2 stuks
Dreft Platinum vaatwascapsules citroen -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dreft Platinum vaatwascapsules citroen

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€17,59
voor 78 stuks (2 × 39)€35,18
Per stuk€0,23€0,46
Je bespaart €17,59 op 78 stuks
Dreft tabs platinum+orig 25st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft tabs platinum+orig 25st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€18,99
voor 2 stuks€37,98
Per stuk€9,49€18,99€0,38 per tablet
Je bespaart €18,99 op 2 stuks
Dreft vaatwas tabs plat.citroen 39st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft vaatwas tabs plat.citroen 39st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€17,59
voor 2 stuks€35,18
Per stuk€8,79€17,59€0,23 per tablet
Je bespaart €17,59 op 2 stuks
MaxPower Vloeibaar 450ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

MaxPower Vloeibaar 450ml

Dreft
2+2 gratis
Je betaalt
€9,78
voor 4 stuks€19,56
Per stuk€2,44€4,89€5,42/l
Je bespaart €9,78 op 4 stuks
MaxPower Vloeibaar 730ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

MaxPower Vloeibaar 730ml

Dreft
2+2 gratis
Je betaalt
€15,78
voor 4 stuks€31,56
Per stuk€3,94€7,89€5,40/l
Je bespaart €15,78 op 4 stuks
Platinum Bries, Vaatwascapsules 51 X -50%
CarrefourTot ma 5/10

Platinum Bries, Vaatwascapsules 51 X

Dreft
2+2 gratis
Je betaalt
€49,78
voor 4 stuks€99,56
Per stuk€12,45€24,89
Je bespaart €49,78 op 4 stuks
Platinum Bries, Vaatwascapsules 96 X -50%
CarrefourTot ma 5/10

Platinum Bries, Vaatwascapsules 96 X

Dreft
2+2 gratis
Je betaalt
€89,98
voor 4 stuks€179,96
Per stuk€22,50€44,99
Je bespaart €89,98 op 4 stuks
Platinum Citroen Vaatwascapsules 21 X -50%
CarrefourTot ma 5/10

Platinum Citroen Vaatwascapsules 21 X

Dreft
2+2 gratis
Je betaalt
€26,30
voor 4 stuks€52,60
Per stuk€6,58€13,15
Je bespaart €26,30 op 4 stuks
Platinum Citroen Vaatwascapsules 39 X -50%
CarrefourTot ma 5/10

Platinum Citroen Vaatwascapsules 39 X

Dreft
2+2 gratis
Je betaalt
€39,18
voor 4 stuks€78,36
Per stuk€9,79€19,59
Je bespaart €39,18 op 4 stuks
Platinum Citroen Vaatwascapsules 66 X -50%
CarrefourTot ma 5/10

Platinum Citroen Vaatwascapsules 66 X

Dreft
2+2 gratis
Je betaalt
€62,70
voor 4 stuks€125,40
Per stuk€15,68€31,35
Je bespaart €62,70 op 4 stuks
Dreft 3-in-1 Power Lemon Spray 500ml -11%
KruidvatTot zo 25/10

Dreft 3-in-1 Power Lemon Spray 500ml

2 voor €7,99
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€4,00€4,49€8,00/l
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
Dreft Quickwash Afwasmiddel 1050ml -11%
KruidvatTot zo 25/10

Dreft Quickwash Afwasmiddel 1050ml

2 voor €7,99
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€4,00€4,49€3,81/l
Je bespaart €0,99 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Dreft in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Dreft deze week?

Er zijn 44 actuele promoties op Dreft, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Dreft?

Carrefour, met 19 promoties, gevolgd door Albert Heijn (8) en OKay (5).

Wat is de grootste korting op Dreft?

-50% op Dreft Spray bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Dreft?

Gratis erbij: 29 van de 44 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.