Vaatwastabletten in promotie

Alle 16 actuele promoties op vaatwastabletten van 11 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

16 promoties

Dreft Vaatwastabletten -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dreft Vaatwastabletten

Je betaalt
vanaf€12,99
voor 2 stuks
Per stuk€6,50vanaf €0,23/st
Je bespaart €12,99 op 2 stuks
Dreft Platinum Plus vaatwastabletten 48st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft Platinum Plus vaatwastabletten 48st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€25,25
voor 2 stuks€50,50
Per stuk€12,62€25,25€0,26 per tablet
Je bespaart €25,25 op 2 stuks
Vaatwastabletten Sun -50%
AlvoTot di 6/10

Vaatwastabletten Sun

1+1 gratis
Je betaalt
€17,98
voor 38 stuks (2 × 19)€35,96
Per stuk€0,47€0,94
Je bespaart €17,98 op 38 stuks
Yokuu Vaatwastabletten 30 stuks -33%
Aveve

Yokuu Vaatwastabletten 30 stuks

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€25,90
voor 3 stuks€38,85
Per stuk€8,63€12,95€0,29 per tablet
Je bespaart €12,95 op 3 stuks
Vaatwastabletten 90 stuks -22%
Wibra

Vaatwastabletten 90 stuks

Je betaalt
€5,49
voor 1 stuk€6,99
Per tablet€0,06€0,08
Je bespaart €1,50
Vaatwastabletten Bicarbonate 540 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Vaatwastabletten Bicarbonate 540 g

Frosch
-5% voor 2
Je betaalt
€26,70
voor 2 stuks€28,10
Per stuk€13,35€14,05€24,72/kg
Je bespaart €1,40 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Vaatwastabletten in promotie

Hoeveel promoties zijn er op vaatwastabletten deze week?

Er zijn 16 actuele promoties op vaatwastabletten, bij 11 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op vaatwastabletten?

Kruidvat, met 3 promoties, gevolgd door Wibra (2) en Hubo (2).

Wat is de grootste korting op vaatwastabletten?

-67% op Sun Vaatwastabletten bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor op vaatwastabletten?

% korting: 5 van de 16 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.