Hygiene in promotie

Alle 504 actuele promoties op hygiene van 20 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

504 promoties

Dreft afwas quickw.hygiene+ orig. 1,45L -50%
OKayTot di 6/10

Dreft afwas quickw.hygiene+ orig. 1,45L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€6,00€11,99€4,14/l
Je bespaart €11,99 op 2 stuks
Kattensnacks Orale hygiëne Kip 40g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Kattensnacks Orale hygiëne Kip 40g

Dentalife
2+2 gratis
Je betaalt
€4,22
voor 4 stuks€8,44
Per stuk€1,05€2,11€26,25/kg
Je bespaart €4,22 op 4 stuks
Glorix Doekjes hygiene 30 stuks -34%
Happyland

Glorix Doekjes hygiene 30 stuks

Koopje!
Je betaalt
€0,95
voor 30 stuks€1,45
Per stuk€0,03€0,05
Je bespaart €0,50 op 30 stuks
Pedigree Hondensnacks | Orale hygiëne -33%
Javel Hygiene Lemon Fresh 750 ml -5%
CarrefourTot do 31/12

Javel Hygiene Lemon Fresh 750 ml

WC Net
-5% voor 2
Je betaalt
€7,31
voor 2 stuks€7,70
Per stuk€3,66€3,85€4,88/l
Je bespaart €0,39 op 2 stuks
Melvita Gel Intieme Hygiëne 230 ml
Medi-MarketTot di 27/10

Melvita Gel Intieme Hygiëne 230 ml

🔥 CRAZY DAYS MEDI-MARKET : Exclusieve kortingen op honderden producten 🔥
Je betaalt
€13,50
voor 1 stuk
Per liter€58,70
1 Sensitive 10 Stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

1 Sensitive 10 Stuks

Bic
2+2 gratis
Je betaalt
€5,84
voor 40 stuks (4 × 10)€11,68
Per stuk€0,15€0,30
Je bespaart €5,84 op 40 stuks
2 Sensitive 10 Stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

2 Sensitive 10 Stuks

Bic
2+2 gratis
Je betaalt
€16,50
voor 40 stuks (4 × 10)€33,00
Per stuk€0,41€0,82
Je bespaart €16,50 op 40 stuks
Parodontax Tandpasta -50%
CarrefourTot ma 5/10

Parodontax Tandpasta

Je betaalt
vanaf€9,98
voor 4 stuks
Per stuk€2,50vanaf €33,33/l
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
Always Discreet inco inlegkr.long 24st -50%
OKayTot di 6/10

Always Discreet inco inlegkr.long 24st

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€5,04
voor 96 stuks (4 × 24)€10,08
Per stuk€0,05€0,10
Je bespaart €5,04 op 96 stuks
Always Discreet inco.verband lang 10st -50%
OKayTot di 6/10

Always Discreet inco.verband lang 10st

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€4,78
voor 40 stuks (4 × 10)€9,56
Per stuk€0,12€0,24
Je bespaart €4,78 op 40 stuks
Always inlegkruis extra long 66st -50%
OKayTot di 6/10

Always inlegkruis extra long 66st

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€9,98
voor 264 stuks (4 × 66)€19,96
Per stuk€0,04€0,08
Je bespaart €9,98 op 264 stuks
Always MVB plat.norm.+ met vleugels 28st -50%
OKayTot di 6/10

Always MVB plat.norm.+ met vleugels 28st

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€5,58
voor 112 stuks (4 × 28)€11,16
Per stuk€0,05€0,10
Je bespaart €5,58 op 112 stuks

Alle 504 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Hygiene in promotie

Hoeveel promoties zijn er op hygiene deze week?

Er zijn 504 actuele promoties op hygiene, bij 20 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op hygiene?

Carrefour, met 233 promoties, gevolgd door Medi-Market (83) en Delhaize (52).

Wat is de grootste korting op hygiene?

-75% op Leitz TruSens luchtreiniger Z-2000 bij Happyland.

Welke soort korting komt het meest voor op hygiene?

Gratis erbij: 220 van de 504 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.