Keuken in promotie

Alle 674 actuele promoties op keuken van 32 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

674 promoties

Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€8,98
voor 5 stuks€22,45
Per stuk€1,80€4,49€2,25/l
Je bespaart €13,47 op 5 stuks
Microvezel keukenspons 3st. -58%
Happyland

Microvezel keukenspons 3st.

Koopje!
Je betaalt
€2,00
voor 3 stuks€4,75
Per stuk€0,67€1,59
Je bespaart €2,75 op 3 stuks
Keukenreiniger -50%
Di

Keukenreiniger

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€2,00/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Nalys keukenrol xtra power -50%
SparTot wo 7/10

Nalys keukenrol xtra power

1+1 gratis
Je betaalt
€10,59
voor 12 stuks (2 × 6)€21,18
Per stuk€0,88€1,76
Je bespaart €10,59 op 12 stuks
Renova – Keukenpapier -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Renova – Keukenpapier

1+1 gratis
Je betaalt
€37,96
voor 32 stuks (2 × 16)€75,92
Per stuk€1,19€2,38
Je bespaart €37,96 op 32 stuks
Lacor Keukenschort Lima -37%
Happyland

Lacor Keukenschort Lima

Koopje!
Je betaalt
€10,00
voor 1 stuk€15,95
Je bespaart €5,95
30% korting op eengreepskranen -30%
AquaVive Handdouche -30%
30% korting op modulaire keukenkastdeuren & fronten -30%
Brico

30% korting op modulaire keukenkastdeuren & fronten

30% kortingmet Brico klantenkaart
51 producten
Je betaalt
vanaf€23,17
voor 1 stuk
Je bespaart €9,93
30% korting op onderdelen voor modulaire keuken -30%
Brico

30% korting op onderdelen voor modulaire keuken

30% kortingmet Brico klantenkaart
61 producten
Je betaalt
vanaf€21,07
voor 3 stuks
Per stukvanaf €30,10
Je bespaart €9,03 op 3 stuks
30% korting op modulaire keukenladen -30%
Brico

30% korting op modulaire keukenladen

30% kortingmet Brico klantenkaart
26 producten
Je betaalt
vanaf€79,80
voor 3 stuks
Per stuk€35,93
Je bespaart €34,20 op 3 stuks
HG keukenontstopper 1 l -25%
Gamma

HG keukenontstopper 1 l

2E halve prijs
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99€7,49/l
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
20% korting op verwarming & ventilatie -20%
20% korting op keukens -20%
GammaTot di 20/10

20% korting op keukens

20% kortingmet GAMMAplus kaart
54 producten
Je betaalt
vanaf€8,79
voor 1 stuk
Je bespaart €2,20
Woonaccessoires: -20% v.a. 2 artikelen -20%
Kwantum

Woonaccessoires: -20% v.a. 2 artikelen

Je betaalt
vanaf€8,80
voor 6 stuks (2 × 3)
Per stukvanaf €1,47
Je bespaart €2,20 op 6 stuks
Selectie verf -20% -20%
HuboTot zo 4/10

Selectie verf -20%

Je betaalt
vanaf€62,38
voor 2 stuks
Per stuk€31,19vanaf €19,87/l
Je bespaart €15,60 op 2 stuks
20% korting op binnen houtverf & houtlakken -20%
BricoTot zo 11/10

20% korting op binnen houtverf & houtlakken

20% kortingmet Brico klantenkaart
31 producten
Je betaalt
vanaf€38,39
voor 1 stuk
Je bespaart €9,60
20% korting op verf -20%
Dettol Keukenreiniger 500ml -20%
KruidvatTot zo 25/10

Dettol Keukenreiniger 500ml

2 voor €4,00
Je betaalt
€4,00
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€2,00€2,49€4,00/l
Je bespaart €0,98 op 2 stuks

Alle 674 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Keuken in promotie

Hoeveel promoties zijn er op keuken deze week?

Er zijn 674 actuele promoties op keuken, bij 32 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op keuken?

Expert, met 204 promoties, gevolgd door Selexion (187) en Gamma (30).

Wat is de grootste korting op keuken?

-60% op Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke promoties op keuken lopen binnenkort af?

12 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer JAMIE OLIVER BY TEFAL Braadpan, Ø 26 cm bij Lidl (tot 1/10), CROFTON Keukenaccessoires bij Aldi (tot 3/10), FLORALYS Keukenpapier XXL bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op keuken?

Nieuwe prijs: 318 van de 674 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.