Adventuros in promotie

Alle 21 actuele promoties op Adventuros van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

21 promoties

AdVENTuROS Hondensnacks | Sticks |Mini -50%
DelhaizeTot wo 7/10

AdVENTuROS Hondensnacks | Sticks |Mini

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€11,00/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
Hondensnacks Filetti Rund 70g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks Filetti Rund 70g

Adventuros
2+2 gratis
Je betaalt
€7,18
voor 4 stuks€14,36
Per stuk€1,79€3,59€25,57/kg
Je bespaart €7,18 op 4 stuks
Hondensnacks Meatballs Rund 70g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks Meatballs Rund 70g

Adventuros
2+2 gratis
Je betaalt
€7,18
voor 4 stuks€14,36
Per stuk€1,79€3,59€25,57/kg
Je bespaart €7,18 op 4 stuks
Mini Sticks met Buffel Wildsmaak 90 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Mini Sticks met Buffel Wildsmaak 90 g

Adventuros
2+2 gratis
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€11,00/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
Trainingssnacks met Zalm 115g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Trainingssnacks met Zalm 115g

Adventuros
2+2 gratis
Je betaalt
€6,10
voor 4 stuks€12,20
Per stuk€1,52€3,05€13,22/kg
Je bespaart €6,10 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Adventuros in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Adventuros deze week?

Er zijn 21 actuele promoties op Adventuros, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Adventuros?

Aveve, met 8 promoties, gevolgd door Carrefour (7) en Delhaize (6).

Wat is de grootste korting op Adventuros?

-50% op AdVENTuROS Filetti | Hondensnacks | Adult | Rund bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Adventuros?

Gratis erbij: 21 van de 21 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.