San Pellegrino in promotie

Alle 10 actuele promoties op San Pellegrino van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

10 promoties

San Pellegrino Aranciata Rossa 33cl -25%
OKayTot di 6/10

San Pellegrino Aranciata Rossa 33cl

-25% vanaf 12 stmet Xtra
Je betaalt
€9,54
voor 12 stuks€12,72
Per stuk€0,80€1,06€2,42/l
Je bespaart €3,18 op 12 stuks
San Pellegrino Light Aranciat.Rossa 33cl -25%
OKayTot di 6/10

San Pellegrino Light Aranciat.Rossa 33cl

-25% vanaf 12 stmet Xtra
Je betaalt
€9,72
voor 12 stuks€12,96
Per stuk€0,81€1,08€2,45/l
Je bespaart €3,24 op 12 stuks
San Pellegrino Light Pesca-Clementi 33cl -25%
OKayTot di 6/10

San Pellegrino Light Pesca-Clementi 33cl

-25% vanaf 12 stmet Xtra
Je betaalt
€9,90
voor 12 stuks€13,20
Per stuk€0,83€1,10€2,52/l
Je bespaart €3,30 op 12 stuks
San Pellegrino Limonata 33cl -25%
OKayTot di 6/10

San Pellegrino Limonata 33cl

-25% vanaf 12 stmet Xtra
Je betaalt
€9,72
voor 12 stuks€12,96
Per stuk€0,81€1,08€2,45/l
Je bespaart €3,24 op 12 stuks
San Pellegrino Melograno & Arancia 33cl -25%
OKayTot di 6/10

San Pellegrino Melograno & Arancia 33cl

-25% vanaf 12 stmet Xtra
Je betaalt
€9,72
voor 12 stuks€12,96
Per stuk€0,81€1,08€2,45/l
Je bespaart €3,24 op 12 stuks
San Pellegrino Ciao | Limoen -25%
DelhaizeTot wo 7/10

San Pellegrino Ciao | Limoen

€4,50met SuperPlus
Je betaalt
€4,50
voor 1 stuk€5,99
Per liter€2,28€3,03
Je bespaart €1,49
San Pellegrino Ciao | Perzik -25%
DelhaizeTot wo 7/10

San Pellegrino Ciao | Perzik

€4,50met SuperPlus
Je betaalt
€4,50
voor 1 stuk€5,99
Per liter€2,28€3,03
Je bespaart €1,49

Promoties laden…

Vragen over San Pellegrino in promotie

Hoeveel promoties zijn er op San Pellegrino deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op San Pellegrino, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op San Pellegrino?

OKay, met 5 promoties, gevolgd door Delhaize (3) en Colruyt (1).

Wat is de grootste korting op San Pellegrino?

-25% op San Pellegrino Aranciata Rossa 33cl bij OKay, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor op San Pellegrino?

% korting: 5 van de 10 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.