Lipton in promotie

Alle 22 actuele promoties op Lipton van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

22 promoties

Mango & Passionfruit Ice Tea 4 x 50 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Mango & Passionfruit Ice Tea 4 x 50 cl

Lipton
1+1 gratis
Je betaalt
€6,09
voor 2 stuks€12,18
Per stuk€3,04€6,09€1,52/l
Je bespaart €6,09 op 2 stuks
Raspberry PET 4 x 50cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Raspberry PET 4 x 50cl

Lipton
1+1 gratis
Je betaalt
€6,09
voor 2 stuks€12,18
Per stuk€3,04€6,09€1,52/l
Je bespaart €6,09 op 2 stuks
Lipton Framboss -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Lipton Framboss

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€6,70
voor 3 stuks€10,05
Per stuk€2,23€3,35€2,23/l
Je bespaart €3,35 op 3 stuks
Lipton Green | Original -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Lipton Green | Original

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€7,18
voor 3 stuks€10,77
Per stuk€2,39€3,59€2,39/l
Je bespaart €3,59 op 3 stuks
Lipton Ice Tea -33%
JumboTot di 6/10

Lipton Ice Tea

2+1 gratis
Je betaalt
€6,58
voor 3 stuks€9,87
Per stuk€2,19€3,29€2,19/l
Je bespaart €3,29 op 3 stuks
Lipton Peach | Can -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Lipton Peach | Can

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€6,70
voor 3 stuks€10,05
Per stuk€2,23€3,35€2,23/l
Je bespaart €3,35 op 3 stuks
Lipton Sparkling | Can -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Lipton Sparkling | Can

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€6,70
voor 3 stuks€10,05
Per stuk€2,23€3,35€2,23/l
Je bespaart €3,35 op 3 stuks
Lipton Sparkling | Green | Can -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Lipton Sparkling | Green | Can

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€6,70
voor 3 stuks€10,05
Per stuk€2,23€3,35€2,23/l
Je bespaart €3,35 op 3 stuks
Lipton Sprankelend | Zero | Can -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Lipton Sprankelend | Zero | Can

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€7,18
voor 3 stuks€10,77
Per stuk€2,39€3,59€2,39/l
Je bespaart €3,59 op 3 stuks
Lipton Ice Tea Green 33cl -25%
OKayTot di 6/10

Lipton Ice Tea Green 33cl

-25% vanaf 16 stmet Xtra
Je betaalt
€9,84
voor 16 stuks€13,12
Per stuk€0,61€0,82€1,85/l
Je bespaart €3,28 op 16 stuks
Lipton Ice Tea Original bruisend 33cl -25%
OKayTot di 6/10

Lipton Ice Tea Original bruisend 33cl

-25% vanaf 16 stmet Xtra
Je betaalt
€8,16
voor 16 stuks€10,88
Per stuk€0,51€0,68€1,55/l
Je bespaart €2,72 op 16 stuks
Lipton Ice Tea Peach 33cl -25%
OKayTot di 6/10

Lipton Ice Tea Peach 33cl

-25% vanaf 16 stmet Xtra
Je betaalt
€8,76
voor 16 stuks€11,68
Per stuk€0,55€0,73€1,67/l
Je bespaart €2,92 op 16 stuks
Lipton Ice Tea Zero bruisend 33cl -25%
OKayTot di 6/10

Lipton Ice Tea Zero bruisend 33cl

-25% vanaf 16 stmet Xtra
Je betaalt
€9,84
voor 16 stuks€13,12
Per stuk€0,61€0,82€1,85/l
Je bespaart €3,28 op 16 stuks
Lipton Ice Tea Zero Peach 33cl -25%
OKayTot di 6/10

Lipton Ice Tea Zero Peach 33cl

-25% vanaf 16 stmet Xtra
Je betaalt
€9,84
voor 16 stuks€13,12
Per stuk€0,61€0,82€1,85/l
Je bespaart €3,28 op 16 stuks
Lipton Ice Tea — 7 varianten -20%
ColruytTot di 6/10

Lipton Ice Tea — 7 varianten

-15% vanaf 16 st / -20% vanaf 48 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€24,58
voor 48 stuks
Per stuk€0,51
Je bespaart €6,14 op 48 stuks

Promoties laden…

Vragen over Lipton in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Lipton deze week?

Er zijn 22 actuele promoties op Lipton, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Lipton?

Delhaize, met 8 promoties, gevolgd door Carrefour (6) en OKay (5).

Wat is de grootste korting op Lipton?

-50% op Lipton Ice Tea groene ijsthee Green Zero Mango Sans sucre4 x 50 cl bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Lipton?

Gratis erbij: 11 van de 22 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.