Devos Lemmens in promotie

Alle 26 actuele promoties op Devos Lemmens op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

26 promoties

Belgian Pickles Saus 300 ml -5%
CarrefourTot do 31/12

Belgian Pickles Saus 300 ml

Devos Lemmens
-5% voor 2
Je betaalt
€3,82
voor 2 stuks€4,02
Per stuk€1,91€2,01€6,37/l
Je bespaart €0,20 op 2 stuks
Cocktail met Scotch Whisky 300ml SQZ -5%
CarrefourTot do 31/12

Cocktail met Scotch Whisky 300ml SQZ

Devos Lemmens
-5% voor 2
Je betaalt
€6,82
voor 2 stuks€7,18
Per stuk€3,41€3,59€11,37/l
Je bespaart €0,36 op 2 stuks
Pita Saus 300 ml -5%
CarrefourTot do 31/12

Pita Saus 300 ml

Devos Lemmens
-5% voor 2
Je betaalt
€8,34
voor 2 stuks€8,78
Per stuk€4,17€4,39€13,90/l
Je bespaart €0,44 op 2 stuks
Black Pepper 300 ml
Carrefour

Black Pepper 300 ml

Devos Lemmens
Je betaalt
€4,39
voor 1 stuk
Per liter€14,63
Brasil 300 ml
Carrefour

Brasil 300 ml

Devos Lemmens
Je betaalt
€4,39
voor 1 stuk
Per liter€14,63
Burger 300 ml
Carrefour

Burger 300 ml

Devos Lemmens
Je betaalt
€4,39
voor 1 stuk
Per liter€14,63
Béarnaise 300 ml
Carrefour

Béarnaise 300 ml

Devos Lemmens
Je betaalt
€4,39
voor 1 stuk
Per liter€14,63
Frites Saus 450 ml
Carrefour

Frites Saus 450 ml

Devos Lemmens
Je betaalt
€5,09
voor 1 stuk
Per liter€11,31
Knoflook Saus 300 ml
Carrefour

Knoflook Saus 300 ml

Devos Lemmens
Je betaalt
€4,39
voor 1 stuk
Per liter€14,63
Mosterd 450 ml
Carrefour

Mosterd 450 ml

Devos Lemmens
Je betaalt
€6,39
voor 1 stuk
Per kg€14,20
Samouraï 300 ml
Carrefour

Samouraï 300 ml

Devos Lemmens
Je betaalt
€4,19
voor 1 stuk
Per liter€13,97
Samouraï 450 ml
Carrefour

Samouraï 450 ml

Devos Lemmens
Je betaalt
€5,99
voor 1 stuk
Per liter€13,31

Promoties laden…

Vragen over Devos Lemmens in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Devos Lemmens deze week?

Er zijn 26 actuele promoties op Devos Lemmens (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Devos Lemmens?

-5% op Devos Lemmens Belgian Pickles Saus 300 ml bij Carrefour, geldig tot 31/12.

Welke soort korting komt het meest voor op Devos Lemmens?

Nieuwe prijs: 23 van de 26 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.