Bier in promotie

Alle 185 actuele promoties op bier van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

185 promoties

Bier Blik 50 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Bier Blik 50 cl

Flying Fish
-50% voor 12
Je betaalt
€11,34
voor 12 stuks€22,68
Per stuk€0,94€1,89€1,88/l
Je bespaart €11,34 op 12 stuks
Bier Blikken 12 x 50 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Bier Blikken 12 x 50 cl

Flying Fish
-50%
Je betaalt
€11,32
voor 1 stuk€22,65
Per liter€1,89€3,78
Je bespaart €11,33
Bier Flessen 6 x 33 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Bier Flessen 6 x 33 cl

Flying Fish
-50%
Je betaalt
€4,50
voor 1 stuk€8,99
Per liter€2,27€4,53
Je bespaart €4,49
Blond bier Pils 5.2% ALC 24 x 25 cl Bak -50%
CarrefourTot ma 5/10

Blond bier Pils 5.2% ALC 24 x 25 cl Bak

Maes
1+1 gratis
Je betaalt
€15,19
voor 2 stuks€30,38
Per stuk€7,59€15,19€1,26/l
Je bespaart €15,19 op 2 stuks
Val Dieu Bier | 9% alc -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Val Dieu Bier | 9% alc

-50%
Je betaalt
€6,27
voor 1 stuk€12,55
Per liter€3,17€6,35
Je bespaart €6,28
Bush bier Pêche Mel 8,5%vol 6x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Bush bier Pêche Mel 8,5%vol 6x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€23,84
voor 3 stuks€35,76
Per stuk€7,95€11,92€4,02/l
Je bespaart €11,92 op 3 stuks
Flying Fish Bier citroen 5,9% 6x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Flying Fish Bier citroen 5,9% 6x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€8,98
voor 3 stuks€13,47
Per stuk€2,99€4,49€1,51/l
Je bespaart €4,49 op 3 stuks
Ramon Alcoholvrij bier 0,3% blik 33cl -33%
OKayTot di 6/10

Ramon Alcoholvrij bier 0,3% blik 33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€2,60
voor 3 stuks€3,90
Per stuk€0,87€1,30€2,64/l
Je bespaart €1,30 op 3 stuks
Extra Bier Fles 250 ml -29%
CarrefourTot ma 5/10

Extra Bier Fles 250 ml

Corona
12 voor €9,99
Je betaalt
€9,99
voor 12 stuks€14,04
Per stuk€0,83€1,17€3,32/l
Je bespaart €4,05 op 12 stuks
Tripel Karmeliet Bier | 8,4% alc -29%
DelhaizeTot wo 7/10

Tripel Karmeliet Bier | 8,4% alc

€9,99met SuperPlus
Je betaalt
€9,99
voor 1 stuk€13,99
Per liter€3,33€4,66
Je bespaart €4,00
0,0 Bier Blik 12X35,5cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

0,0 Bier Blik 12X35,5cl

Jupiler
-25%
Je betaalt
€20,66
voor 1 stuk€27,55
Per liter€2,61€3,48
Je bespaart €6,89
0.0% Alc Bier 6 Blikken 33 cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

0.0% Alc Bier 6 Blikken 33 cl

Stella Artois
6+2 gratis
Je betaalt
€8,10
voor 8 stuks€10,80
Per stuk€1,01€1,35€3,06/l
Je bespaart €2,70 op 8 stuks
0.0% Alc./Vol. Bier Flessen 6 x 33 cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

0.0% Alc./Vol. Bier Flessen 6 x 33 cl

Corona Cero
2e aan -50%
Je betaalt
€14,54
voor 2 stuks€19,38
Per stuk€7,27€9,69€3,67/l
Je bespaart €4,84 op 2 stuks
Blond Bier Pils 5.2% Alc 24 x 33 cl Bak -25%
CarrefourTot ma 5/10

Blond Bier Pils 5.2% Alc 24 x 33 cl Bak

Stella Artois
2e aan -50%
Je betaalt
€30,67
voor 2 stuks€40,90
Per stuk€15,34€20,45€1,94/l
Je bespaart €10,23 op 2 stuks
Corona Bier | 4,5% alc -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Corona Bier | 4,5% alc

-25%
Je betaalt
€12,74
voor 1 stuk€16,99
Per liter€3,22€4,29
Je bespaart €4,25
Lupulus Bier | Blond | 8,5% | Fles | Bio -25%
DelhaizeTot wo 14/10

Lupulus Bier | Blond | 8,5% | Fles | Bio

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€11,93
voor 2 stuks€15,90
Per stuk€5,96€7,95€4,51/l
Je bespaart €3,97 op 2 stuks
RAMON Alcoholvrij bier 0,3% blik 33cl -25%
ColruytTot di 6/10

RAMON Alcoholvrij bier 0,3% blik 33cl

-15% vanaf 4 st / -25% vanaf 12 stmet Xtra
Je betaalt
€10,35
voor 12 stuks€13,80
Per stuk€0,86€1,15€2,61/l
Je bespaart €3,45 op 12 stuks
Super 8 Bier -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Super 8 Bier

2e aan -50%met SuperPlus
+1 variant
Je betaalt
vanaf€10,48
voor 2 stuks
Per stuk€5,24vanaf €3,97/l
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Tripel Karmeliet Bier | 0.4% | Fles -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Tripel Karmeliet Bier | 0.4% | Fles

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€9,58
voor 2 stuks€12,78
Per stuk€4,79€6,39€3,63/l
Je bespaart €3,20 op 2 stuks
Gouden Carolus Bier | 10% alc -12%
DelhaizeTot wo 6/1

Gouden Carolus Bier | 10% alc

-€1met SuperPlus
Je betaalt
€6,99
voor 1 stuk€7,99
Per liter€5,29€6,05
Je bespaart €1,00
Beer Project Bier | 6% | Fles -10%
DelhaizeTot wo 7/10

Beer Project Bier | 6% | Fles

-10%
Je betaalt
€8,72
voor 1 stuk€9,69
Per liter€6,61€7,35
Je bespaart €0,97
Desperados Bier | 5,9% alc -10%
DelhaizeTot wo 7/10

Desperados Bier | 5,9% alc

-10%
Je betaalt
€10,03
voor 1 stuk€11,15
Per liter€5,02€5,58
Je bespaart €1,12
Bier Blond Pils 5% ALC 6x33cl Blik -5%
CarrefourTot do 31/12

Bier Blond Pils 5% ALC 6x33cl Blik

Heineken
-5% voor 2
Je betaalt
€15,94
voor 2 stuks€16,78
Per stuk€7,97€8,39€4,03/l
Je bespaart €0,84 op 2 stuks
Lambiek Bier Pecheresse 4x25 cl -5%
CarrefourTot do 31/12

Lambiek Bier Pecheresse 4x25 cl

Lindemans
-5% voor 2
Je betaalt
€12,90
voor 2 stuks€13,58
Per stuk€6,45€6,79€6,45/l
Je bespaart €0,68 op 2 stuks

Alle 185 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Bier in promotie

Hoeveel promoties zijn er op bier deze week?

Er zijn 185 actuele promoties op bier, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op bier?

Delhaize, met 44 promoties, gevolgd door OKay (41) en Carrefour (33).

Wat is de grootste korting op bier?

-50% op Flying Fish Bier Blik 50 cl bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke promoties op bier lopen binnenkort af?

4 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer LA CHOUFFE Blond bier, 6 st. (6 x 33 cl) bij Aldi (tot 1/10), TRIPEL KARMELIET Alcoholvrij blond bier, 4 st. (2 x (4 x 33 cl)) bij Aldi (tot 1/10), JUPILER Pils 0,0 %, 6 st. (2 x (6 x 33 cl)) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op bier?

% korting: 86 van de 185 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.