Snoep in promotie

Alle 195 actuele promoties op snoep van 13 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

195 promoties

Lutti Snoep Ohlala Mini Mix 200g -50%
OKayTot di 6/10

Lutti Snoep Ohlala Mini Mix 200g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,09
voor 2 stuks€8,18
Per stuk€2,04€4,09€10,20/kg
Je bespaart €4,09 op 2 stuks
Mentos Snoepjes | Drop Mint -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Mentos Snoepjes | Drop Mint

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,25
voor 2 stuks€6,50
Per stuk€1,62€3,25€8,53/kg
Je bespaart €3,25 op 2 stuks
Mentos Snoepjes | Fruit | Sour -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Mentos Snoepjes | Fruit | Sour

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€9,21/kg
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
2+1 gratis op Delicious voeding & dranken -33%
blauwe snoep mix 130g -26%
HEMATot ma 5/10

blauwe snoep mix 130g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€15,38/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
hartjes snoep mix 130g -26%
HEMATot ma 5/10

hartjes snoep mix 130g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€15,38/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
klassieke snoep mix 150g -26%
HEMATot ma 5/10

klassieke snoep mix 150g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€13,33/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
regenboog snoep mix 130g -26%
HEMATot ma 5/10

regenboog snoep mix 130g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€15,38/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
snoep balletjes 130g -26%
HEMATot ma 5/10

snoep balletjes 130g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€15,38/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
Delhaize Snoepjes | Zoethout | Menthol -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Snoepjes | Zoethout | Menthol

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€3,68
voor 2 stuks€4,90
Per stuk€1,84€2,45€8,18/kg
Je bespaart €1,22 op 2 stuks
Halloweensnoep -10%
ActionTot di 6/10

Halloweensnoep

Weekactie
Je betaalt
€2,69
voor 1 stuk€2,99
Per kg€16,01€17,80
Je bespaart €0,30
HALLOWEEN Snoepen
LidlTot za 3/10

HALLOWEEN Snoepen

Je betaalt
€4,99
voor 1 stuk
Per kg€4,16
Mentos Kauwgom | Peppermint -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Mentos Kauwgom | Peppermint

-50%
Je betaalt
€1,99
voor 1 stuk€3,99
Per kg€28,50€57,14
Je bespaart €2,00
Sportlife Big gums strawberry blueberry -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Sportlife Big gums strawberry blueberry

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€25,25/kg
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Sportlife Extramint gums -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Sportlife Extramint gums

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€24,51/kg
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Sportlife Frozn deep mints 2-pack -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Sportlife Frozn deep mints 2-pack

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€35,71/kg
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Sportlife Frozn deepmint gums -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Sportlife Frozn deepmint gums

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,59
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€2,29€4,59€23,13/kg
Je bespaart €4,59 op 2 stuks
Sportlife Smashmint gums -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Sportlife Smashmint gums

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€19,61/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Sportlife Sour cola -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Sportlife Sour cola

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€25,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Sportlife Sour pineapple -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Sportlife Sour pineapple

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€25,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
TROLLI Halloweenmix uitdeelzakjes -50%
LidlTot za 3/10

TROLLI Halloweenmix uitdeelzakjes

1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€4,15/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Aardbeiensmaak Sugarfree 50 Stuks 35 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Aardbeiensmaak Sugarfree 50 Stuks 35 g

Frisk
2+1 gratis
Je betaalt
€5,38
voor 3 stuks€8,07
Per stuk€1,79€2,69€51,14/kg
Je bespaart €2,69 op 3 stuks

Alle 195 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Snoep in promotie

Hoeveel promoties zijn er op snoep deze week?

Er zijn 195 actuele promoties op snoep, bij 13 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op snoep?

Carrefour, met 57 promoties, gevolgd door HEMA (42) en Holland & Barrett (19).

Wat is de grootste korting op snoep?

-50% op Lutti Snoep Ohlala Mini Mix 200g bij OKay, geldig tot 6/10.

Welke promoties op snoep lopen binnenkort af?

4 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer LOOK-O-LOOK Snoep (90 g/95 g/115 g/120 g/125 g/135 g/140 g) bij Aldi (tot 1/10), FRUITTELLA Fruittella, 7-pack (287 g) bij Aldi (tot 1/10), HALLOWEEN Snoepen bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op snoep?

Gratis erbij: 71 van de 195 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.