Mentos in promotie

Alle 30 actuele promoties op Mentos van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

30 promoties

Mentos Kauwgom | Peppermint -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Mentos Kauwgom | Peppermint

-50%
Je betaalt
€1,99
voor 1 stuk€3,99
Per kg€28,50€57,14
Je bespaart €2,00
Mentos Snoepjes | Drop Mint -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Mentos Snoepjes | Drop Mint

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,25
voor 2 stuks€6,50
Per stuk€1,62€3,25€8,53/kg
Je bespaart €3,25 op 2 stuks
Mentos Snoepjes | Fruit | Sour -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Mentos Snoepjes | Fruit | Sour

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€9,21/kg
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Chewing Gum Kersensmaak 150 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Chewing Gum Kersensmaak 150 g

Mentos
2+1 gratis
Je betaalt
€11,90
voor 3 stuks€17,85
Per stuk€3,97€5,95€39,70/kg
Je bespaart €5,95 op 3 stuks
Chewy Dragees Mint 300 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Chewy Dragees Mint 300 g

Mentos
2+1 gratis
Je betaalt
€8,18
voor 3 stuks€12,27
Per stuk€2,73€4,09€9,10/kg
Je bespaart €4,09 op 3 stuks
Chewy Dragees Mint 37.5 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Chewy Dragees Mint 37.5 g

Mentos
2+1 gratis
Je betaalt
€2,30
voor 3 stuks€3,45
Per stuk€0,77€1,15€20,81/kg
Je bespaart €1,15 op 3 stuks
Chewy Dragees Special Mix 5 x 37.5 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Chewy Dragees Special Mix 5 x 37.5 g

Mentos
2+1 gratis
Je betaalt
€7,38
voor 3 stuks€11,07
Per stuk€2,46€3,69€11,71/kg
Je bespaart €3,69 op 3 stuks
Discovery 14 Flavours 4 x 37.5 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Discovery 14 Flavours 4 x 37.5 g

Mentos
2+1 gratis
Je betaalt
€5,30
voor 3 stuks€7,95
Per stuk€1,77€2,65€11,80/kg
Je bespaart €2,65 op 3 stuks
Gum Cherry Mint 12 Stuks -33%
CarrefourTot ma 5/10

Gum Cherry Mint 12 Stuks

Mentos
2+1 gratis
Je betaalt
€2,66
voor 3 stuks€3,99
Per stuk€0,89€1,33€49,45/kg
Je bespaart €1,33 op 3 stuks
Gum Pure Fresh Black Mint 50 Stuks -33%
CarrefourTot ma 5/10

Gum Pure Fresh Black Mint 50 Stuks

Mentos
2+1 gratis
Je betaalt
€9,78
voor 3 stuks€14,67
Per stuk€3,26€4,89€32,60/kg
Je bespaart €4,89 op 3 stuks
Gum Pure Fresh Bubble Fresh 30 Stuks -33%
CarrefourTot ma 5/10

Gum Pure Fresh Bubble Fresh 30 Stuks

Mentos
2+1 gratis
Je betaalt
€7,90
voor 3 stuks€11,85
Per stuk€2,63€3,95€43,83/kg
Je bespaart €3,95 op 3 stuks
Gum Pure Fresh Cherry 30 Stuks 60 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Gum Pure Fresh Cherry 30 Stuks 60 g

Mentos
2+1 gratis
Je betaalt
€7,90
voor 3 stuks€11,85
Per stuk€2,63€3,95€87,67/kg
Je bespaart €3,95 op 3 stuks
Gum Pure Fresh Fresh Mint 55 Stuks -33%
CarrefourTot ma 5/10

Gum Pure Fresh Fresh Mint 55 Stuks

Mentos
2+1 gratis
Je betaalt
€6,58
voor 3 stuks€9,87
Per stuk€2,19€3,29€19,91/kg
Je bespaart €3,29 op 3 stuks
Gum Pure Fresh Wintergreen 55 Stuks -33%
CarrefourTot ma 5/10

Gum Pure Fresh Wintergreen 55 Stuks

Mentos
2+1 gratis
Je betaalt
€6,58
voor 3 stuks€9,87
Per stuk€2,19€3,29€19,91/kg
Je bespaart €3,29 op 3 stuks
Gum Sour Aardbeiensmaak 28 Stuks 56 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Gum Sour Aardbeiensmaak 28 Stuks 56 g

Mentos
2+1 gratis
Je betaalt
€5,74
voor 3 stuks€8,61
Per stuk€1,91€2,87€34,11/kg
Je bespaart €2,87 op 3 stuks
Gum Sour Appelsmaak 28 Stuks 56 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Gum Sour Appelsmaak 28 Stuks 56 g

Mentos
2+1 gratis
Je betaalt
€5,74
voor 3 stuks€8,61
Per stuk€1,91€2,87€34,11/kg
Je bespaart €2,87 op 3 stuks
Gum Vibes Peppermint 30 Stuks 70.2 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Gum Vibes Peppermint 30 Stuks 70.2 g

Mentos
2+1 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€2,66€3,99€38,00/kg
Je bespaart €3,99 op 3 stuks
Gum Vibes Raspberry 30 Stuks 70.2g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Gum Vibes Raspberry 30 Stuks 70.2g

Mentos
2+1 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€2,66€3,99€38,00/kg
Je bespaart €3,99 op 3 stuks
Gum Vibes Spearmint 30 Stuks 70.2 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Gum Vibes Spearmint 30 Stuks 70.2 g

Mentos
2+1 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€2,66€3,99€38,00/kg
Je bespaart €3,99 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Mentos in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Mentos deze week?

Er zijn 30 actuele promoties op Mentos, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Mentos?

Carrefour, met 25 promoties, gevolgd door Delhaize (5).

Wat is de grootste korting op Mentos?

-50% op Mentos Kauwgom | Peppermint bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Mentos?

Gratis erbij: 28 van de 30 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.