Garden Gourmet in promotie

Alle 12 actuele promoties op Garden Gourmet van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

12 promoties

Garden Gourmet burger Deluxe veg 180g -40%
OKayTot di 6/10

Garden Gourmet burger Deluxe veg 180g

-35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€5,20
voor 3 stuks€8,67
Per stuk€1,73€2,89€9,61/kg
Je bespaart €3,47 op 3 stuks
Garden Gourmet Crunchy Tofu Basil 160g -40%
OKayTot di 6/10

Garden Gourmet Crunchy Tofu Basil 160g

-35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€5,92
voor 3 stuks€9,87
Per stuk€1,97€3,29€12,31/kg
Je bespaart €3,95 op 3 stuks
Garden Gourmet Falafel Classic 190g -40%
OKayTot di 6/10

Garden Gourmet Falafel Classic 190g

-35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€6,46
voor 3 stuks€10,77
Per stuk€2,15€3,59€11,32/kg
Je bespaart €4,31 op 3 stuks
Garden Gourmet groenteballetjes 200g -40%
OKayTot di 6/10

Garden Gourmet groenteballetjes 200g

-35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€5,56
voor 3 stuks€9,27
Per stuk€1,85€3,09€9,25/kg
Je bespaart €3,71 op 3 stuks
Garden Gourmet groenteburger veg 170g -40%
OKayTot di 6/10

Garden Gourmet groenteburger veg 170g

-35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€6,46
voor 3 stuks€10,77
Per stuk€2,15€3,59€12,65/kg
Je bespaart €4,31 op 3 stuks
Garden Gourmet Lightly Roast pieces 175g -40%
OKayTot di 6/10

Garden Gourmet Lightly Roast pieces 175g

-35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€6,46
voor 3 stuks€10,77
Per stuk€2,15€3,59€12,29/kg
Je bespaart €4,31 op 3 stuks
Garden Gourmet schnitzel 180g -40%
OKayTot di 6/10

Garden Gourmet schnitzel 180g

-35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€6,28
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€2,09€3,49€11,61/kg
Je bespaart €4,19 op 3 stuks
Garden Gourmet Spinach cheese 180g -40%
OKayTot di 6/10

Garden Gourmet Spinach cheese 180g

-35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€6,82
voor 3 stuks€11,37
Per stuk€2,27€3,79€12,61/kg
Je bespaart €4,55 op 3 stuks
Garden Gourmet Veg.Schnitz.cris.tw. 180g -40%
OKayTot di 6/10

Garden Gourmet Veg.Schnitz.cris.tw. 180g

-35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€6,64
voor 3 stuks€11,07
Per stuk€2,21€3,69€12,28/kg
Je bespaart €4,43 op 3 stuks
Chick'n Style Schnitzel 180 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Chick'n Style Schnitzel 180 g

Garden Gourmet
-5% voor 2
Je betaalt
€6,63
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€3,32€3,49€18,45/kg
Je bespaart €0,35 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Garden Gourmet in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Garden Gourmet deze week?

Er zijn 12 actuele promoties op Garden Gourmet, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Garden Gourmet?

OKay, met 9 promoties, gevolgd door Colruyt (1) en Carrefour (1).

Wat is de grootste korting op Garden Gourmet?

-40% op Garden Gourmet burger Deluxe veg 180g bij OKay, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Garden Gourmet?

% korting: 11 van de 12 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.