Voeding met 3+1 gratis

Alle 128 actuele promoties in voeding met 3+1 gratis van 7 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

128 promoties

Aveve Classic broodmix chiabrood 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Classic broodmix chiabrood 2.5 kg

MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€23,37
voor 4 stuks€31,16
Per stuk€5,84€7,79€2,34/kg
Je bespaart €7,79 op 4 stuks
Aveve Classic broodmix roggebrood 2,5 kg -25%
Aveve

Aveve Classic broodmix roggebrood 2,5 kg

MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€19,17
voor 4 stuks€25,56
Per stuk€4,79€6,39€1,92/kg
Je bespaart €6,39 op 4 stuks
Aveve Classic broodmix sojabrood 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Classic broodmix sojabrood 2.5 kg

MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€23,37
voor 4 stuks€31,16
Per stuk€5,84€7,79€2,34/kg
Je bespaart €7,79 op 4 stuks
Aveve Classic broodmix teffbrood 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Classic broodmix teffbrood 2.5 kg

MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€31,17
voor 4 stuks€41,56
Per stuk€7,79€10,39€3,12/kg
Je bespaart €10,39 op 4 stuks
Aveve Classic broodmix Waldkorn® 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Classic broodmix Waldkorn® 2.5 kg

MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€34,47
voor 4 stuks€45,96
Per stuk€8,62€11,49€3,45/kg
Je bespaart €11,49 op 4 stuks
Aveve Mix voor prairie 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Mix voor prairie 2.5 kg

MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€26,07
voor 4 stuks€34,76
Per stuk€6,52€8,69€2,61/kg
Je bespaart €8,69 op 4 stuks
Aveve Mix voor Waldkorn® 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Mix voor Waldkorn® 2.5 kg

MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€44,97
voor 4 stuks€59,96
Per stuk€11,24€14,99€4,50/kg
Je bespaart €14,99 op 4 stuks
Aveve Volroggemeel 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Volroggemeel 2.5 kg

MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€14,37
voor 4 stuks€19,16
Per stuk€3,59€4,79€1,44/kg
Je bespaart €4,79 op 4 stuks
Aveve Volspeltmeel 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Volspeltmeel 2.5 kg

MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€27,57
voor 4 stuks€36,76
Per stuk€6,89€9,19€2,76/kg
Je bespaart €9,19 op 4 stuks
Aveve Voltarwemeel fijn 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Voltarwemeel fijn 2.5 kg

MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€17,97
voor 4 stuks€23,96
Per stuk€4,49€5,99€1,80/kg
Je bespaart €5,99 op 4 stuks
Baking Gepelde Pistachenoten 150 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Baking Gepelde Pistachenoten 150 g

Carrefour
3+1 gratis
Je betaalt
€21,00
voor 4 stuks€28,00
Per stuk€5,25€7,00€35,00/kg
Je bespaart €7,00 op 4 stuks
Cashewnoten Mexicaanse Smaak Bio 150 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Cashewnoten Mexicaanse Smaak Bio 150 g

Carrefour Bio
3+1 gratis
Je betaalt
€13,50
voor 4 stuks€18,00
Per stuk€3,38€4,50€22,53/kg
Je bespaart €4,50 op 4 stuks
Cashewnoten Room & Uiensmaak Bio 150 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Cashewnoten Room & Uiensmaak Bio 150 g

Carrefour Bio
3+1 gratis
Je betaalt
€13,50
voor 4 stuks€18,00
Per stuk€3,38€4,50€22,53/kg
Je bespaart €4,50 op 4 stuks
Cracotte Toast Gourmande 250g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Cracotte Toast Gourmande 250g

LU
3+1 gratis
Je betaalt
€10,17
voor 4 stuks€13,56
Per stuk€2,54€3,39€10,16/kg
Je bespaart €3,39 op 4 stuks
Cracotte Toast Multi-Granen 250g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Cracotte Toast Multi-Granen 250g

LU
3+1 gratis
Je betaalt
€10,47
voor 4 stuks€13,96
Per stuk€2,62€3,49€10,48/kg
Je bespaart €3,49 op 4 stuks
Cracotte Toast Original Tarwe 250g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Cracotte Toast Original Tarwe 250g

LU
3+1 gratis
Je betaalt
€8,16
voor 4 stuks€10,88
Per stuk€2,04€2,72€8,16/kg
Je bespaart €2,72 op 4 stuks
Cracotte Toast Volkoren 250g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Cracotte Toast Volkoren 250g

LU
3+1 gratis
Je betaalt
€8,46
voor 4 stuks€11,28
Per stuk€2,11€2,82€8,44/kg
Je bespaart €2,82 op 4 stuks
Gedroogd Abrikozen 250 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Gedroogd Abrikozen 250 g

Carrefour
3+1 gratis
Je betaalt
€9,00
voor 4 stuks€12,00
Per stuk€2,25€3,00€12,50/kg
Je bespaart €3,00 op 4 stuks

Alle 128 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding met 3+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in voeding met 3+1 gratis deze week?

Er zijn 128 actuele promoties in voeding met 3+1 gratis, bij 7 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in voeding met 3+1 gratis?

Carrefour, met 77 promoties, gevolgd door Aveve (38) en Delhaize (8).

Wat is de grootste korting in voeding met 3+1 gratis?

-25% op Averbode Classic broodmix abdijbrood van Averbode 2 kg bij Aveve.

Welke promoties in voeding met 3+1 gratis lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: Pecannotenkoek bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor in voeding met 3+1 gratis?

Gratis erbij: 128 van de 128 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.