Voeding vanaf 20% korting

Alle 2.163 actuele promoties in voeding met minstens 20% korting van 22 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

2.163 promoties

Danio Romige kwark aardbei -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark aardbei

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark bosbes -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark bosbes

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark kers -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark kers

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark mango kiwi banaan -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark mango kiwi banaan

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark perzik -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark perzik

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark stracciatella -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark stracciatella

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,69
voor 3 stuks€11,07
Per stuk€1,23€3,69€2,73/kg
Je bespaart €7,38 op 3 stuks
Danio Romige kwark vanille -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark vanille

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Old Amsterdam Original 48+ plakken -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Old Amsterdam Original 48+ plakken

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€11,60/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Quaker Cruesli zero sugar added chocolate -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Cruesli zero sugar added chocolate

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€4,00/kg
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Quaker Cruesli zero sugar added naturel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Cruesli zero sugar added naturel

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€4,00/kg
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Quaker Cruesli zero sugar added nuts -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Cruesli zero sugar added nuts

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,58
voor 5 stuks€18,95
Per stuk€1,52€3,79€3,80/kg
Je bespaart €11,37 op 5 stuks
Quaker Zero sugar added strawberry & peach -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Zero sugar added strawberry & peach

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€9,98
voor 5 stuks€24,95
Per stuk€2,00€4,99€5,00/kg
Je bespaart €14,97 op 5 stuks
HAK in pot -56%
JumboTot di 6/10

HAK in pot

Je betaalt
€4,00
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,00€4,49€2,86/kg
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Balance Witte Chocoladereep - 100 g -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Balance Witte Chocoladereep - 100 g

Wees er snel bij! OP=OP
Je betaalt
€2,49
voor 1 stuk€4,99
Per kg€24,90€49,90
Je bespaart €2,50
Jan Pannenkoeken naturel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Jan Pannenkoeken naturel

Voor €1,99met Bonuskaart
Je betaalt
€1,99
voor 1 stuk€3,99
Per kg€2,95€5,91
Je bespaart €2,00
1/2 fitness stokbrood -50%
OKayTot di 6/10

1/2 fitness stokbrood

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€0,69
voor 2 stuks€1,38
Per stuk€0,34€0,69
Je bespaart €0,69 op 2 stuks
achtkoek -50%
OKayTot di 6/10

achtkoek

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€1,78
voor 4 stuks€3,56
Per stuk€0,45€0,89
Je bespaart €1,78 op 4 stuks
Achtkoek -50%
LidlVanaf vr 2/10

Achtkoek

2+2 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€1,78
voor 4 stuks€3,56
Per stuk€0,45€0,89€5,24/kg
Je bespaart €1,78 op 4 stuks
AH Biologisch Linguine volkoren -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Biologisch Linguine volkoren

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€6,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
AH Cappelletti prosciutto crudo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Cappelletti prosciutto crudo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Gerookte zalm -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Gerookte zalm

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,25€4,49€22,50/kg
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
AH Lasagne all uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Lasagne all uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Mezzelune ricotta tartufo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Mezzelune ricotta tartufo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€7,00/kg
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
AH Pappardelle all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Pappardelle all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Pasta Pestosaus -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Pasta Pestosaus

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€12,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
AH Ravioli brasato funghi e vino rosso -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Ravioli brasato funghi e vino rosso

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€8,00/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks

Alle 2.163 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding vanaf 20% korting

Hoeveel promoties zijn er in voeding met minstens 20% korting deze week?

Er zijn 2.163 actuele promoties in voeding met minstens 20% korting, bij 22 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in voeding met minstens 20% korting?

Carrefour, met 548 promoties, gevolgd door Albert Heijn (272) en Delhaize (253).

Welke promoties in voeding met minstens 20% korting lopen binnenkort af?

56 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer HEINZ Saus (2 x 220 ml) bij Aldi (tot 1/10), KNORR Pastasnackpot (2 x 60 g/63 g) bij Aldi (tot 1/10), ALL SEASONS Voetselder (3 x 420 g) bij Aldi (tot 1/10).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 1913 van de 2163 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 250 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor in voeding met minstens 20% korting?

Gratis erbij: 744 van de 2.163 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.