Voeding met 2e aan korting

Alle 555 actuele promoties in voeding met 2e aan korting van 11 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

555 promoties

Bakken & Braden 500 ml -35%
CarrefourTot ma 5/10

Bakken & Braden 500 ml

Alpro
2e aan -70%
Je betaalt
€6,49
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,24€4,99€6,48/l
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Bakken & Braden 500g -35%
CarrefourTot ma 5/10

Bakken & Braden 500g

Alpro
2e aan -70%
Je betaalt
€3,24
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,62€2,49€3,24/kg
Je bespaart €1,74 op 2 stuks
BAKKEN EN BRADEN WIKKEL 500G -35%
CarrefourTot ma 5/10

BAKKEN EN BRADEN WIKKEL 500G

Alpro
2e aan -70%
Je betaalt
€3,34
voor 2 stuks€5,14
Per stuk€1,67€2,57€3,34/kg
Je bespaart €1,80 op 2 stuks
Côte d'Or Stick | Vanille | Chocolade -35%
DelhaizeTot wo 14/10

Côte d'Or Stick | Vanille | Chocolade

2e aan -70%met SuperPlus
Je betaalt
€10,65
voor 2 stuks€16,38
Per stuk€5,32€8,19€17,73/l
Je bespaart €5,73 op 2 stuks
Essentials Light Omega 3 Smeren 250 g -35%
CarrefourTot ma 5/10

Essentials Light Omega 3 Smeren 250 g

Vitelma
2e aan -70%
Je betaalt
€1,69
voor 2 stuks€2,60
Per stuk€0,85€1,30€3,40/kg
Je bespaart €0,91 op 2 stuks
Essentials Omega 3 Smeren 250 g -35%
CarrefourTot ma 5/10

Essentials Omega 3 Smeren 250 g

Vitelma
2e aan -70%
Je betaalt
€1,86
voor 2 stuks€2,86
Per stuk€0,93€1,43€3,72/kg
Je bespaart €1,00 op 2 stuks
Margarine 500 g -35%
CarrefourTot ma 5/10

Margarine 500 g

Fama
2e aan -70%
Je betaalt
€3,24
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,62€2,49€3,24/kg
Je bespaart €1,74 op 2 stuks
Margarine 500 g -35%
CarrefourTot ma 5/10

Margarine 500 g

Fama
2e aan -70%
Je betaalt
€2,72
voor 2 stuks€4,18
Per stuk€1,36€2,09€2,72/kg
Je bespaart €1,46 op 2 stuks
Plantaardig Smeerbaar 250 g -35%
CarrefourTot ma 5/10

Plantaardig Smeerbaar 250 g

Alpro
2e aan -70%
Je betaalt
€2,15
voor 2 stuks€3,30
Per stuk€1,07€1,65€4,28/kg
Je bespaart €1,15 op 2 stuks
Plantaardig Smeerbaar 500 g -35%
CarrefourTot ma 5/10

Plantaardig Smeerbaar 500 g

Alpro
2e aan -70%
Je betaalt
€4,23
voor 2 stuks€6,50
Per stuk€2,11€3,25€4,22/kg
Je bespaart €2,27 op 2 stuks
Wok Mix Japanese Teriyakisaus 300G -30%
CarrefourTot di 6/10

Wok Mix Japanese Teriyakisaus 300G

Florette
2e aan -60%
Je betaalt
€4,89
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€2,44€3,49€6,10/kg
Je bespaart €2,09 op 2 stuks
Wok Mix Thai Currysaus 300G -30%
CarrefourTot di 6/10

Wok Mix Thai Currysaus 300G

Florette
2e aan -60%
Je betaalt
€4,89
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€2,44€3,49€6,10/kg
Je bespaart €2,09 op 2 stuks
SUN SNACKS Cocktailmix (2 x 300 g) -30%
AldiLaatste dag

SUN SNACKS Cocktailmix (2 x 300 g)

2e aan -60%
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,40€1,99€4,65/kg
Je bespaart €1,19 op 2 stuks
BECEL Bakken en braden (2 x 500 g) -25%
AldiLaatste dag

BECEL Bakken en braden (2 x 500 g)

2e aan -50%
Je betaalt
€4,72
voor 2 stuks€6,30
Per stuk€2,36€3,15€4,72/kg
Je bespaart €1,58 op 2 stuks
Caprice des Dieux naar keuze -25%
SparTot wo 7/10

Caprice des Dieux naar keuze

2e aan -50%
Je betaalt
€3,97
voor 2 stuks€5,30
Per stuk€1,99€2,65€9,95/kg
Je bespaart €1,33 op 2 stuks
CHEF SELECT Aardappelgratin -25%
LidlTot di 6/10

CHEF SELECT Aardappelgratin

2e aan -50%
Je betaalt
€3,73
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,86€2,49€4,66/kg
Je bespaart €1,25 op 2 stuks
DAYLICIOUS Verse soep (2 x 950 ml) -25%
AldiLaatste dag

DAYLICIOUS Verse soep (2 x 950 ml)

2e aan -50%
Je betaalt
€4,48
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,24€2,99€2,36/l
Je bespaart €1,50 op 2 stuks
druiven seedless mix Italië/Spanje -25%
SparTot wo 7/10

druiven seedless mix Italië/Spanje

2e aan -50%
Je betaalt
€4,03
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,02€2,69€4,04/kg
Je bespaart €1,35 op 2 stuks
PRINGLES Nachochips (2 x 150 g) -25%
AldiVanaf vr 9/10

PRINGLES Nachochips (2 x 150 g)

2e aan -50%
Je betaalt
€2,98
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,49€1,99€9,93/kg
Je bespaart €1,00 op 2 stuks
Spar lasagne bolognese -25%
SparTot wo 7/10

Spar lasagne bolognese

2e aan -50%
Je betaalt
€4,03
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,02€2,69€5,05/kg
Je bespaart €1,35 op 2 stuks
Spar poffertjes -25%
SparTot wo 7/10

Spar poffertjes

2e aan -50%
Je betaalt
€3,88
voor 2 stuks€5,18
Per stuk€1,94€2,59€4,67/kg
Je bespaart €1,30 op 2 stuks
St-Hubert fagot pur porc -25%
SparTot wo 7/10

St-Hubert fagot pur porc

2e aan -50%
Je betaalt
€5,98
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€24,92/kg
Je bespaart €2,00 op 2 stuks
16 Stuks 200 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

16 Stuks 200 g

Ferrero Rocher
2e aan -50%
Je betaalt
€7,57
voor 2 stuks€10,10
Per stuk€3,79€5,05€18,95/kg
Je bespaart €2,53 op 2 stuks
30 Stuks 375 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

30 Stuks 375 g

Ferrero Rocher
2e aan -50%
Je betaalt
€14,17
voor 2 stuks€18,90
Per stuk€7,09€9,45€18,91/kg
Je bespaart €4,73 op 2 stuks
70% Puur Hazelnoot 90 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

70% Puur Hazelnoot 90 g

Ferrero Rocher
2e aan -50%
Je betaalt
€3,53
voor 2 stuks€4,70
Per stuk€1,76€2,35€19,55/kg
Je bespaart €1,17 op 2 stuks
8 Stuks 100 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

8 Stuks 100 g

Ferrero Rocher
2e aan -50%
Je betaalt
€5,62
voor 2 stuks€7,50
Per stuk€2,81€3,75€28,10/kg
Je bespaart €1,88 op 2 stuks
8 Variety Packs 220 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

8 Variety Packs 220 g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€7,04
voor 2 stuks€9,38
Per stuk€3,52€4,69€17,60/kg
Je bespaart €2,34 op 2 stuks
A.Vogel Herbamare Bouillonbasis BIO - 250g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

A.Vogel Herbamare Bouillonbasis BIO - 250g

2e product 50% korting
Je betaalt
€10,94
voor 2 stuks€14,58
Per stuk€5,47€7,29€21,88/kg
Je bespaart €3,64 op 2 stuks
Aardbeien (2 x 500 g) -25%
AldiVanaf ma 5/10

Aardbeien (2 x 500 g)

2e aan -50%
Je betaalt
€13,47
voor 2 stuks€17,96
Per stuk€6,74€8,98€6,74/kg
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
Amacx Energy Oat Bar Banana - 50g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Amacx Energy Oat Bar Banana - 50g

2e product 50% korting
Je betaalt
€3,58
voor 2 stuks€4,78
Per stuk€1,79€2,39€35,80/kg
Je bespaart €1,20 op 2 stuks
2e product 50% korting op gezonde snacks -25%
Ananas Gold 4 schijven Bonner 2x227 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Ananas Gold 4 schijven Bonner 2x227 g

2e aan -50%
Je betaalt
€4,88
voor 2 stuks€6,50
Per stuk€2,44€3,25€5,38/kg
Je bespaart €1,62 op 2 stuks
Ananas Gold stukken Bonner 2x227 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Ananas Gold stukken Bonner 2x227 g

2e aan -50%
Je betaalt
€4,88
voor 2 stuks€6,50
Per stuk€2,44€3,25€5,38/kg
Je bespaart €1,62 op 2 stuks

Alle 555 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over voeding met 2e aan korting

Hoeveel promoties zijn er in voeding met 2e aan korting deze week?

Er zijn 555 actuele promoties in voeding met 2e aan korting, bij 11 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in voeding met 2e aan korting?

Holland & Barrett, met 217 promoties, gevolgd door Carrefour (132) en Delhaize (126).

Wat is de grootste korting in voeding met 2e aan korting?

-35% op Alpro Bakken & Braden 500 ml bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke promoties in voeding met 2e aan korting lopen binnenkort af?

10 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer SUN SNACKS Cocktailmix (2 x 300 g) bij Aldi (tot 1/10), BECEL Bakken en braden (2 x 500 g) bij Aldi (tot 1/10), DAYLICIOUS Verse soep (2 x 950 ml) bij Aldi (tot 1/10).

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.