Voeding in promotie bij Aldi

Alle 184 actuele promoties in voeding bij Aldi op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

184 promoties

Frietaardappelen (2 x 5 kg) -50%
AldiVanaf ma 5/10

Frietaardappelen (2 x 5 kg)

1+1 gratis
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99€0,80/kg
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
HEINZ Saus (2 x 220 ml) -50%
AldiLaatste dag

HEINZ Saus (2 x 220 ml)

1+1 gratis
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€4,52/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Kippenchipolata's, 4 st. (2 x 1 kg) -50%
AldiVanaf ma 5/10

Kippenchipolata's, 4 st. (2 x 1 kg)

1+1 gratis
Je betaalt
€8,69
voor 2 stuks€17,38
Per stuk€4,34€8,69€4,35/kg
Je bespaart €8,69 op 2 stuks
KNORR Pastasnackpot (2 x 60 g/63 g) -50%
AldiLaatste dag

KNORR Pastasnackpot (2 x 60 g/63 g)

1+1 gratis
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€16,58/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Pitloze witte druiven (2 x 500 g) -50%
AldiVanaf vr 2/10

Pitloze witte druiven (2 x 500 g)

1+1 gratis
Je betaalt
€2,05
voor 2 stuks€4,10
Per stuk€1,02€2,05€2,05/kg
Je bespaart €2,05 op 2 stuks
Rode paprika's (2 x 500 g) -50%
AldiVanaf vr 9/10

Rode paprika's (2 x 500 g)

1+1 gratis
Je betaalt
€2,29
voor 2 stuks€4,58
Per stuk€1,15€2,29€2,29/kg
Je bespaart €2,29 op 2 stuks
Rode uien (2 x 1 kg) -50%
AldiTot za 3/10

Rode uien (2 x 1 kg)

1+1 gratis
Je betaalt
€1,79
voor 2 stuks€3,58
Per stuk€0,90€1,79€0,90/kg
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
Bloemkool -44%
AldiVanaf vr 2/10

Bloemkool

-44%
Je betaalt
€1,00
voor 1 stuk€1,79
Je bespaart €0,79
Kippenborstfilet (2 kg) -43%
AldiVanaf ma 5/10

Kippenborstfilet (2 kg)

-43%
Je betaalt
€13,99
voor 1 stuk€24,97
Per kg€7,00€12,49
Je bespaart €10,98
Mandarijn -42%
AldiTot za 3/10

Mandarijn

-42%
Je betaalt
€2,00
voor 1 stuk€3,49
Je bespaart €1,49
MORA Cheeseburger (5 x 130 g) -40%
AldiVanaf vr 9/10

MORA Cheeseburger (5 x 130 g)

3+2 gratis
Je betaalt
€7,47
voor 5 stuks€12,45
Per stuk€1,49€2,49€11,49/kg
Je bespaart €4,98 op 5 stuks
Bereid varkensgehakt (1 kg) -34%
AldiVanaf vr 2/10

Bereid varkensgehakt (1 kg)

-34%
Je betaalt
€4,99
voor 1 stuk€7,63
Per kg€4,99€7,63
Je bespaart €2,64
ALL SEASONS Voetselder (3 x 420 g) -33%
AldiLaatste dag

ALL SEASONS Voetselder (3 x 420 g)

2+1 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€2,66€3,99€6,33/kg
Je bespaart €4,00 op 3 stuks
Avocado (3 x 1 st., per stuk) -33%
AldiTot za 3/10

Avocado (3 x 1 st., per stuk)

2+1 gratis
Je betaalt
€2,58
voor 3 stuks€3,87
Per stuk€0,86€1,29
Je bespaart €1,29 op 3 stuks
Oesterzwammen (500 g) -33%
AldiTot za 3/10

Oesterzwammen (500 g)

-33%
Je betaalt
€3,99
voor 1 stuk€5,98
Per kg€7,98€11,96
Je bespaart €1,99
Pruimen (1 kg) -31%
AldiTot za 3/10

Pruimen (1 kg)

-31%
Je betaalt
€2,99
voor 1 stuk€4,34
Per kg€2,99€4,34
Je bespaart €1,35
Kipfiletreepjes (500 g) -30%
AldiVanaf ma 5/10

Kipfiletreepjes (500 g)

-30%
Je betaalt
€4,89
voor 1 stuk€6,99
Per kg€9,78€13,98
Je bespaart €2,10
SUN SNACKS Cocktailmix (2 x 300 g) -30%
AldiLaatste dag

SUN SNACKS Cocktailmix (2 x 300 g)

2e aan -60%
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,40€1,99€4,65/kg
Je bespaart €1,19 op 2 stuks
Miniwitloof (200 g) -29%
AldiTot za 3/10

Miniwitloof (200 g)

-29%
Je betaalt
€2,00
voor 1 stuk€2,85
Per kg€10,00€14,25
Je bespaart €0,85
Walnotenbroodje (2 st.) -27%
AldiVanaf ma 5/10

Walnotenbroodje (2 st.)

2 voor
Je betaalt
€0,80
voor 4 stuks (2 × 2)€1,10
Per stuk€0,20€0,28
Je bespaart €0,30 op 4 stuks
Kip tikka masala (500 g) -27%
AldiTot za 3/10

Kip tikka masala (500 g)

-27%
Je betaalt
€4,99
voor 1 stuk€6,89
Per kg€9,98€13,78
Je bespaart €1,90
BECEL Bakken en braden (2 x 500 g) -25%
AldiLaatste dag

BECEL Bakken en braden (2 x 500 g)

2e aan -50%
Je betaalt
€4,72
voor 2 stuks€6,30
Per stuk€2,36€3,15€4,72/kg
Je bespaart €1,58 op 2 stuks
DAYLICIOUS Verse soep (2 x 950 ml) -25%
AldiLaatste dag

DAYLICIOUS Verse soep (2 x 950 ml)

2e aan -50%
Je betaalt
€4,48
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,24€2,99€2,36/l
Je bespaart €1,50 op 2 stuks
PRINGLES Nachochips (2 x 150 g) -25%
AldiVanaf vr 9/10

PRINGLES Nachochips (2 x 150 g)

2e aan -50%
Je betaalt
€2,98
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,49€1,99€9,93/kg
Je bespaart €1,00 op 2 stuks
Aardbeien (2 x 500 g) -25%
AldiVanaf ma 5/10

Aardbeien (2 x 500 g)

2e aan -50%
Je betaalt
€13,47
voor 2 stuks€17,96
Per stuk€6,74€8,98€6,74/kg
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
Bruin tijgerbrood (800 g) -25%
AldiVanaf ma 5/10

Bruin tijgerbrood (800 g)

-25%
Je betaalt
€1,49
voor 1 stuk€1,99
Per kg€1,86€2,48
Je bespaart €0,50
Clementines (2 x 1 kg) -25%
AldiVanaf vr 9/10

Clementines (2 x 1 kg)

2e aan 50%
Je betaalt
€5,97
voor 2 stuks€7,96
Per stuk€2,98€3,98€1,49/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Mango (2 x 1 st., per stuk) -25%
AldiVanaf ma 5/10

Mango (2 x 1 st., per stuk)

2e aan -50 %
Je betaalt
€5,67
voor 2 stuks€7,56
Per stuk€2,83€3,78
Je bespaart €1,89 op 2 stuks
Nashi peer (4 x 1 st.) -25%
AldiVanaf ma 5/10

Nashi peer (4 x 1 st.)

3+1 gratis
Je betaalt
€2,97
voor 4 stuks€3,96
Per stuk€0,74€0,99
Je bespaart €0,99 op 4 stuks
NESTLÉ Nesquik (2 x 900 g) -25%
AldiLaatste dag

NESTLÉ Nesquik (2 x 900 g)

2e aan -50%
Je betaalt
€9,82
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€4,91€6,55€5,46/kg
Je bespaart €3,27 op 2 stuks

Alle 184 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding in promotie bij Aldi

Hoeveel promoties zijn er in voeding bij Aldi deze week?

Er zijn 184 actuele promoties in voeding bij Aldi (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in voeding bij Aldi?

-50% op Crunchies kip-kalkoen, 10 st. (2 x 400 g) bij Aldi, geldig tot 3/10.

Welke promoties in voeding bij Aldi lopen binnenkort af?

63 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer HEINZ Saus (2 x 220 ml) bij Aldi (tot 1/10), KNORR Pastasnackpot (2 x 60 g/63 g) bij Aldi (tot 1/10), ALL SEASONS Voetselder (3 x 420 g) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor in voeding bij Aldi?

Nieuwe prijs: 115 van de 184 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.