Aldi vanaf 50% korting

Alle 26 actuele promoties bij Aldi met minstens 50% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

26 promoties

Handcrème (3 x 50 ml) -67%
AldiTot za 3/10

Handcrème (3 x 50 ml)

1+2 gratis
Je betaalt
€1,49
voor 3 stuks€4,47
Per stuk€0,50€1,49€9,93/l
Je bespaart €2,98 op 3 stuks
AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) -50%
AldiLaatste dag

AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml)

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€2,66/l
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
ALWAYS Maandverband Platinum -50%
AldiLaatste dag

ALWAYS Maandverband Platinum

2+2 gratis
Je betaalt
€11,58
voor 4 stuks€23,16
Per stuk€2,90€5,79
Je bespaart €11,58 op 4 stuks
Frietaardappelen (2 x 5 kg) -50%
AldiVanaf ma 5/10

Frietaardappelen (2 x 5 kg)

1+1 gratis
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99€0,80/kg
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
HEINZ Saus (2 x 220 ml) -50%
AldiLaatste dag

HEINZ Saus (2 x 220 ml)

1+1 gratis
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€4,52/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Kippenchipolata's, 4 st. (2 x 1 kg) -50%
AldiVanaf ma 5/10

Kippenchipolata's, 4 st. (2 x 1 kg)

1+1 gratis
Je betaalt
€8,69
voor 2 stuks€17,38
Per stuk€4,34€8,69€4,35/kg
Je bespaart €8,69 op 2 stuks
KNORR Pastasnackpot (2 x 60 g/63 g) -50%
AldiLaatste dag

KNORR Pastasnackpot (2 x 60 g/63 g)

1+1 gratis
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€16,58/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
LACTACYD Waslotion (300 ml) -50%
AldiTot za 3/10

LACTACYD Waslotion (300 ml)

1+1 gratis
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€6,00€11,99€39,97/l
Je bespaart €11,99 op 2 stuks
Pitloze witte druiven (2 x 500 g) -50%
AldiVanaf vr 2/10

Pitloze witte druiven (2 x 500 g)

1+1 gratis
Je betaalt
€2,05
voor 2 stuks€4,10
Per stuk€1,02€2,05€2,05/kg
Je bespaart €2,05 op 2 stuks
Rode paprika's (2 x 500 g) -50%
AldiVanaf vr 9/10

Rode paprika's (2 x 500 g)

1+1 gratis
Je betaalt
€2,29
voor 2 stuks€4,58
Per stuk€1,15€2,29€2,29/kg
Je bespaart €2,29 op 2 stuks
Rode uien (2 x 1 kg) -50%
AldiTot za 3/10

Rode uien (2 x 1 kg)

1+1 gratis
Je betaalt
€1,79
voor 2 stuks€3,58
Per stuk€0,90€1,79€0,90/kg
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
SILAN Wasverzachter (2 x 50 wasbeurten) -50%
AldiVanaf vr 2/10

SILAN Wasverzachter (2 x 50 wasbeurten)

1+1 gratis
Je betaalt
€6,79
voor 2 stuks€13,58
Per stuk€3,40€6,79€0,03 per wasbeurt
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
VICKS Keelpastilles (2 x 72 g) -50%
AldiTot za 3/10

VICKS Keelpastilles (2 x 72 g)

1+1 gratis
Je betaalt
€1,89
voor 2 stuks€3,78
Per stuk€0,94€1,89€13,13/kg
Je bespaart €1,89 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Aldi vanaf 50% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Aldi met minstens 50% korting deze week?

Er zijn 26 actuele promoties bij Aldi met minstens 50% korting (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke promoties bij Aldi met minstens 50% korting lopen binnenkort af?

14 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) bij Aldi (tot 1/10), ALWAYS Maandverband Platinum bij Aldi (tot 1/10), DASH Vloeibaar wasmiddel original (60 wasbeurten, 1.35 l) bij Aldi (tot 1/10).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Nee, alle 26 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Aldi met minstens 50% korting?

Gratis erbij: 26 van de 26 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.