Verzorging & drogisterij in promotie bij Aldi

Alle 21 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij Aldi op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

21 promoties

Handcrème (3 x 50 ml) -67%
AldiTot za 3/10

Handcrème (3 x 50 ml)

1+2 gratis
Je betaalt
€1,49
voor 3 stuks€4,47
Per stuk€0,50€1,49€9,93/l
Je bespaart €2,98 op 3 stuks
ALWAYS Maandverband Platinum -50%
AldiLaatste dag

ALWAYS Maandverband Platinum

2+2 gratis
Je betaalt
€11,58
voor 4 stuks€23,16
Per stuk€2,90€5,79
Je bespaart €11,58 op 4 stuks
LACTACYD Waslotion (300 ml) -50%
AldiTot za 3/10

LACTACYD Waslotion (300 ml)

1+1 gratis
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€6,00€11,99€39,97/l
Je bespaart €11,99 op 2 stuks
VICKS Keelpastilles (2 x 72 g) -50%
AldiTot za 3/10

VICKS Keelpastilles (2 x 72 g)

1+1 gratis
Je betaalt
€1,89
voor 2 stuks€3,78
Per stuk€0,94€1,89€13,13/kg
Je bespaart €1,89 op 2 stuks
ORAL-B Tandpasta (5 x 75 ml) -50%
AldiTot za 3/10

ORAL-B Tandpasta (5 x 75 ml)

5 voor
Je betaalt
€9,99
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€2,00€3,99€26,64/l
Je bespaart €9,95 op 5 stuks
LACURA Kruidenkuurbad (3 x 500 ml) -33%
AldiVanaf vr 9/10

LACURA Kruidenkuurbad (3 x 500 ml)

2+1 gratis
Je betaalt
€4,98
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,66€2,49€3,32/l
Je bespaart €2,49 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij in promotie bij Aldi

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij bij Aldi deze week?

Er zijn 21 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij Aldi (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in verzorging & drogisterij bij Aldi?

-67% op Handcrème (3 x 50 ml) bij Aldi, geldig tot 3/10.

Welke promoties in verzorging & drogisterij bij Aldi lopen binnenkort af?

19 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer ALWAYS Maandverband Platinum bij Aldi (tot 1/10), GARNIER ULTRA DOUX Conditioner (2 x 250 ml) bij Aldi (tot 1/10), GARNIER ULTRA DOUX Shampoo (2 x 390 ml) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij bij Aldi?

Nieuwe prijs: 9 van de 21 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.