Verzorging & drogisterij met 2+2 gratis

Alle 226 actuele promoties in verzorging & drogisterij met 2+2 gratis van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

226 promoties

1 Sensitive 10 Stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

1 Sensitive 10 Stuks

Bic
2+2 gratis
Je betaalt
€5,84
voor 40 stuks (4 × 10)€11,68
Per stuk€0,15€0,30
Je bespaart €5,84 op 40 stuks
2 Sensitive 10 Stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

2 Sensitive 10 Stuks

Bic
2+2 gratis
Je betaalt
€16,50
voor 40 stuks (4 × 10)€33,00
Per stuk€0,41€0,82
Je bespaart €16,50 op 40 stuks
Active Gum Health Extra Fresh Mint -50%
Di

Active Gum Health Extra Fresh Mint

PARODONTAX
2+2 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 4 stuks€27,96
Per stuk€3,50€6,99€7,00/l
Je bespaart €13,98 op 4 stuks
Parodontax Tandpasta -50%
CarrefourTot ma 5/10

Parodontax Tandpasta

Je betaalt
vanaf€9,98
voor 4 stuks
Per stuk€2,50vanaf €33,33/l
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
ALWAYS Maandverband Platinum -50%
AldiLaatste dag

ALWAYS Maandverband Platinum

2+2 gratis
Je betaalt
€11,58
voor 4 stuks€23,16
Per stuk€2,90€5,79
Je bespaart €11,58 op 4 stuks
Always Maandverband -50%
Oral-B Tandpasta -50%
Sensodyne Tandpasta -50%
Complete Protection Cool Mint -50%
Di

Complete Protection Cool Mint

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€14,98
voor 4 stuks€29,96
Per stuk€3,75€7,49€50,00/l
Je bespaart €14,98 op 4 stuks
Complete Protection Extra Fresh -50%
Di

Complete Protection Extra Fresh

PARODONTAX
2+2 gratis
Je betaalt
€14,58
voor 4 stuks€29,16
Per stuk€3,65€7,29€48,67/l
Je bespaart €14,58 op 4 stuks
Complete Protection Soft -50%
Di

Complete Protection Soft

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€10,98
voor 4 stuks€21,96
Per stuk€2,75€5,49
Je bespaart €10,98 op 4 stuks

Alle 226 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij met 2+2 gratis

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij met 2+2 gratis deze week?

Er zijn 226 actuele promoties in verzorging & drogisterij met 2+2 gratis, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in verzorging & drogisterij met 2+2 gratis?

Kruidvat, met 81 promoties, gevolgd door Carrefour (72) en Di (67).

Wat is de grootste korting in verzorging & drogisterij met 2+2 gratis?

-50% op Bic 1 Sensitive 10 Stuks bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke promoties in verzorging & drogisterij met 2+2 gratis lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: ALWAYS Maandverband Platinum bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij met 2+2 gratis?

Gratis erbij: 226 van de 226 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.