Douche in promotie

Alle 397 actuele promoties op douche van 21 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

397 promoties

Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml

2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€6,40/l
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging -50%
Douchegel Mango & kokosolie - 250ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Douchegel Mango & kokosolie - 250ml

Tahiti
2+2 gratis
Je betaalt
€6,18
voor 4 stuks€12,36
Per stuk€1,54€3,09€6,16/l
Je bespaart €6,18 op 4 stuks
Kids Exotisch Fruit douche gel - 300ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Kids Exotisch Fruit douche gel - 300ml

Tahiti
2+2 gratis
Je betaalt
€6,98
voor 4 stuks€13,96
Per stuk€1,75€3,49€5,83/l
Je bespaart €6,98 op 4 stuks
Kneipp Douchegel -50%
Kneipp Douchefoam Good Energy 200ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Kneipp Douchefoam Good Energy 200ml

1+1 gratis
Je betaalt
€9,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€5,00€9,99€25,00/l
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
Kneipp Embrace Life Douchefoam 200ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Kneipp Embrace Life Douchefoam 200ml

1+1 gratis
Je betaalt
€9,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€5,00€9,99€25,00/l
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
Kneipp Glow Feeling Douchefoam 200ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Kneipp Glow Feeling Douchefoam 200ml

1+1 gratis
Je betaalt
€9,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€5,00€9,99€25,00/l
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
Kruidvat Men Fresh Douchefoam 200ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Men Fresh Douchefoam 200ml

2+2 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99€7,50/l
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Luca Varess Suite douchebak -50%
Palmolive Douche -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive Douche

3+3 gratismet SuperPlus
+1 variant
Je betaalt
€10,65
voor 6 stuks€21,30
Per stuk€1,77€3,55€7,08/l
Je bespaart €10,65 op 6 stuks
Palmolive Douche | Melk honing -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive Douche | Melk honing

3+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€10,65
voor 6 stuks€21,30
Per stuk€1,77€3,55€7,08/l
Je bespaart €10,65 op 6 stuks
Palmolive Douchegel | Massage -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive Douchegel | Massage

3+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,97
voor 6 stuks€23,94
Per stuk€2,00€3,99€8,00/l
Je bespaart €11,97 op 6 stuks

Alle 397 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Douche in promotie

Hoeveel promoties zijn er op douche deze week?

Er zijn 397 actuele promoties op douche, bij 21 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op douche?

Kruidvat, met 116 promoties, gevolgd door X2O (76) en Holland & Barrett (43).

Wat is de grootste korting op douche?

-70% op Luca Varess Artdeco douchewandbekleding | 90 x 244 cm | Grafietgrijs | Aluminium composiet | Ultra mat bij X2O.

Welke promoties op douche lopen binnenkort af?

2 promoties lopen binnen 2 dagen af: SANEX Douchegel skin therapy (2 x 450 ml) bij Aldi (tot 3/10), HOME CREATION Multifunctionele doucheset bij Aldi (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op douche?

Gratis erbij: 115 van de 397 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.