Verzorging & drogisterij in promotie bij Albert Heijn

Alle 45 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij Albert Heijn op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

45 promoties

Colgate Extra clean medium tandenborstels -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Colgate Extra clean medium tandenborstels

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€1,49
voor 4 stuks (2 × 2)€2,98
Per stuk€0,37€0,75
Je bespaart €1,49 op 4 stuks
Colgate Max white expert purifying power -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Colgate Max white expert purifying power

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99€53,33/l
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Colgate Max white expert white -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Colgate Max white expert white

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,49
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€3,25€6,49€43,33/l
Je bespaart €6,49 op 2 stuks
Colgate Max white purple reveal -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Colgate Max white purple reveal

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,49
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€3,25€6,49€43,33/l
Je bespaart €6,49 op 2 stuks
Colgate Max white ultra freshness pearls -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Colgate Max white ultra freshness pearls

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€9,89
voor 2 stuks€19,78
Per stuk€4,95€9,89€66,00/l
Je bespaart €9,89 op 2 stuks
Isostar Hydrate & perform powertabs orange -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Isostar Hydrate & perform powertabs orange

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€29,17/kg
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Isostar Hydro tabs lemon -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Isostar Hydro tabs lemon

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,93
voor 36 stuks (2 × 18)€15,86
Per stuk€0,22€0,44
Je bespaart €7,93 op 36 stuks
Isostar Powertabs hydrate & perform lemon -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Isostar Powertabs hydrate & perform lemon

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€29,17/kg
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Listerine Advanced white -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Listerine Advanced white

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,39
voor 2 stuks€12,78
Per stuk€3,19€6,39€6,38/l
Je bespaart €6,39 op 2 stuks
Listerine Coolmint alcholfree intense -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Listerine Coolmint alcholfree intense

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€7,00/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Listerine Gum protection -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Listerine Gum protection

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99€8,00/l
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Listerine Professional frisse adem -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Listerine Professional frisse adem

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€9,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€5,00€9,99€10,00/l
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
Listerine Total care alcoholfree intense -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Listerine Total care alcoholfree intense

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99€8,00/l
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Dove Spray -33%
Dove Argan oil shower mousse -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Argan oil shower mousse

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€15,98
voor 3 stuks€23,97
Per stuk€5,33€7,99€26,65/l
Je bespaart €7,99 op 3 stuks
Dove Beauty cream bar -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Beauty cream bar

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€11,08/kg
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Dove Coconut oil shower mousse -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Coconut oil shower mousse

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€16,98
voor 3 stuks€25,47
Per stuk€5,66€8,49€28,30/l
Je bespaart €8,49 op 3 stuks
Dove Douchegel -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Douchegel

Je betaalt
vanaf€9,18
voor 3 stuks
Per stuk€3,06vanaf €11,07/l
Je bespaart €4,58 op 3 stuks
Dove Men+care clean comfort roller -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Men+care clean comfort roller

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€11,58
voor 3 stuks€17,37
Per stuk€3,86€5,79€77,20/l
Je bespaart €5,79 op 3 stuks
Dove Men+care eucalyptus & mint -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Men+care eucalyptus & mint

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€11,65/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Dove Original anti-transpirant roller -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Original anti-transpirant roller

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,18
voor 3 stuks€10,77
Per stuk€2,39€3,59€47,80/l
Je bespaart €3,59 op 3 stuks
Dove Original stick -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Original stick

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€79,80/l
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Dove Rose oil shower mousse -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Rose oil shower mousse

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€12,18
voor 3 stuks€18,27
Per stuk€4,06€6,09€20,30/l
Je bespaart €6,09 op 3 stuks
Rexona Spray -33%
Rexona Dry cotton anti-transpirant roller -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rexona Dry cotton anti-transpirant roller

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€8,98
voor 3 stuks€13,47
Per stuk€2,99€4,49€59,80/l
Je bespaart €4,49 op 3 stuks
Rexona Maxpro clean anti-transpirant stick -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rexona Maxpro clean anti-transpirant stick

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€18,98
voor 3 stuks€28,47
Per stuk€6,33€9,49€140,67/l
Je bespaart €9,49 op 3 stuks
Rexona Maxpro confidence stick -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rexona Maxpro confidence stick

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€148,00/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Rexona Men deodorant spray 72h sport cool -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rexona Men deodorant spray 72h sport cool

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€10,98
voor 3 stuks€16,47
Per stuk€3,66€5,49€24,40/l
Je bespaart €5,49 op 3 stuks
Vaseline Intensive care hand cream -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vaseline Intensive care hand cream

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€44,40/l
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Vaseline Lippenbalsem aloe vera -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vaseline Lippenbalsem aloe vera

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,98
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,66€2,49€83,00/l
Je bespaart €2,49 op 3 stuks
Vaseline Orignal protecting jelly -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vaseline Orignal protecting jelly

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,98
voor 3 stuks€5,97
Per stuk€1,33€1,99€26,60/l
Je bespaart €1,99 op 3 stuks
Vaseline Petroleum jelly original -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vaseline Petroleum jelly original

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,38
voor 3 stuks€6,57
Per stuk€1,46€2,19€14,60/l
Je bespaart €2,19 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij in promotie bij Albert Heijn

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij bij Albert Heijn deze week?

Er zijn 45 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij Albert Heijn (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in verzorging & drogisterij bij Albert Heijn?

-50% op Colgate Tandpasta bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij bij Albert Heijn?

Gratis erbij: 44 van de 45 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.