Handzeep in promotie

Alle 19 actuele promoties op handzeep van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

19 promoties

Palmolive Handzeep -40%
de handzeep 500ml -25%
HEMATot ma 5/10

de handzeep 500ml

2e halve prijsmet HEMA extra
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€5,98/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Dettol Handzeep -25%
Dr. Organic Aloë Vera Handzeep - 250ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Dr. Organic Aloë Vera Handzeep - 250ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€11,98
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€5,99€7,99€23,96/l
Je bespaart €4,00 op 2 stuks
navulverpakking de handzeep 1000ml -25%
HEMATot ma 5/10

navulverpakking de handzeep 1000ml

2e halve prijsmet HEMA extra
Je betaalt
€8,54
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€4,27€5,69€4,27/l
Je bespaart €2,84 op 2 stuks
Dettol Wasgel -25%

Promoties laden…

Vragen over Handzeep in promotie

Hoeveel promoties zijn er op handzeep deze week?

Er zijn 19 actuele promoties op handzeep, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op handzeep?

Kruidvat, met 10 promoties, gevolgd door Carrefour (2) en Aveve (2).

Wat is de grootste korting op handzeep?

-50% op Bayliss & Harding Kindness+ Hyaluronic Acid Handzeep 500ml bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op handzeep?

Gratis erbij: 7 van de 19 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.