Verzorging & drogisterij vanaf 40% korting

Alle 1.154 actuele promoties in verzorging & drogisterij met minstens 40% korting van 16 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

1.154 promoties

Butter Lip Gloss -70%
Di

Butter Lip Gloss

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
Je betaalt
€2,09
voor 1 stuk€6,95
Je bespaart €4,86
Epic Ink Liner -70%
Di

Epic Ink Liner

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
Je betaalt
€3,28
voor 1 stuk€10,95
Je bespaart €7,67
Line Loud Lip Pencil -70%
Di

Line Loud Lip Pencil

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
Je betaalt
€2,18
voor 1 stuk€7,25
Je bespaart €5,07
Slim Eye Pencil -70%
Di

Slim Eye Pencil

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
Je betaalt
€1,49
voor 1 stuk€4,95
Je bespaart €3,46
Handcrème (3 x 50 ml) -67%
AldiTot za 3/10

Handcrème (3 x 50 ml)

1+2 gratis
Je betaalt
€1,49
voor 3 stuks€4,47
Per stuk€0,50€1,49€9,93/l
Je bespaart €2,98 op 3 stuks
De Tuinen Avocado Lipolie - 2.8ml -60%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Avocado Lipolie - 2.8ml

60% korting
Je betaalt
€5,19
voor 1 stuk€12,99
Per liter€1.853,57€4.639,28
Je bespaart €7,80
De Tuinen Slakkengel - 120ml -60%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Slakkengel - 120ml

60% korting
Je betaalt
€19,99
voor 1 stuk€49,99
Per liter€166,58€416,57
Je bespaart €30,00
Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml

2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€6,40/l
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Fa Men Attraction Force SG 250ml 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Men Attraction Force SG 250ml 250ml

2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€7,58
voor 5 stuks€18,95
Per stuk€1,52€3,79€6,08/l
Je bespaart €11,37 op 5 stuks
60% korting op Holland & Barrett vitamines & supplementen -60%
Holland & BarrettTot zo 4/10

60% korting op Holland & Barrett vitamines & supplementen

60% korting
46 producten
Je betaalt
vanaf€5,99
voor 1 stuk
Per litervanaf €10,39
Je bespaart €8,99
Kruidvat Verzorgende Olie 150ml -58%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Verzorgende Olie 150ml

2 voor €5,00
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€2,50€5,99€16,67/l
Je bespaart €6,98 op 2 stuks
Syoss Shampoo -57%

Alle 1.154 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij vanaf 40% korting

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij met minstens 40% korting deze week?

Er zijn 1.154 actuele promoties in verzorging & drogisterij met minstens 40% korting, bij 16 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in verzorging & drogisterij met minstens 40% korting?

Kruidvat, met 458 promoties, gevolgd door Medi-Market (187) en Carrefour (140).

Welke promoties in verzorging & drogisterij met minstens 40% korting lopen binnenkort af?

9 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer ALWAYS Maandverband Platinum bij Aldi (tot 1/10), Handcrème (3 x 50 ml) bij Aldi (tot 3/10), BRONCHO Hoestsiroop 2 in 1 (2 x 120 ml) bij Aldi (tot 3/10).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 776 van de 1154 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 378 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij met minstens 40% korting?

Gratis erbij: 694 van de 1.154 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.