Verzorging & drogisterij in promotie bij Holland & Barrett

Alle 500 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij Holland & Barrett op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

500 promoties

De Tuinen Avocado Lipolie - 2.8ml -60%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Avocado Lipolie - 2.8ml

60% korting
Je betaalt
€5,19
voor 1 stuk€12,99
Per liter€1.853,57€4.639,28
Je bespaart €7,80
De Tuinen Slakkengel - 120ml -60%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Slakkengel - 120ml

60% korting
Je betaalt
€19,99
voor 1 stuk€49,99
Per liter€166,58€416,57
Je bespaart €30,00
60% korting op Holland & Barrett vitamines & supplementen -60%
Holland & BarrettTot zo 4/10

60% korting op Holland & Barrett vitamines & supplementen

60% korting
46 producten
Je betaalt
vanaf€5,99
voor 1 stuk
Per litervanaf €10,39
Je bespaart €8,99
De Tuinen Argan Scrub - 75ml -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Argan Scrub - 75ml

55% korting
Je betaalt
€6,07
voor 1 stuk€13,49
Per liter€80,93€179,86
Je bespaart €7,42
De Tuinen Dode Zee Badzout - 1kg -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Dode Zee Badzout - 1kg

55% korting
Je betaalt
€5,39
voor 1 stuk€11,99
Per kg€5,39€11,99
Je bespaart €6,60
De Tuinen Hoofdhuidscrub - 200g -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Hoofdhuidscrub - 200g

55% korting
Je betaalt
€8,99
voor 1 stuk€19,99
Per kg€44,95€99,95
Je bespaart €11,00
Jacob Hooy CBD Spierbalsem - 75ml -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy CBD Spierbalsem - 75ml

55% korting
Je betaalt
€6,74
voor 1 stuk€14,99
Per liter€89,87€199,87
Je bespaart €8,25
Jacob Hooy Vitamine E Masker - 75ml -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Vitamine E Masker - 75ml

55% korting
Je betaalt
€4,04
voor 1 stuk€8,99
Per liter€53,87€119,87
Je bespaart €4,95
Jacob Hooy Vitamine E Serum - 30ml -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Vitamine E Serum - 30ml

55% korting
Je betaalt
€6,29
voor 1 stuk€13,99
Per liter€209,67€466,34
Je bespaart €7,70
1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging

1+1 gratis
258 producten
Je betaalt
vanaf€3,49
voor 2 stuks
Per stuk€1,75vanaf €18,00/l
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
De Tuinen Argan Haarmasker - 200ml -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Argan Haarmasker - 200ml

50% korting
Je betaalt
€7,49
voor 1 stuk€14,99
Per liter€37,45€74,95
Je bespaart €7,50
De Tuinen MSM Gel - 150ml -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen MSM Gel - 150ml

1+1 gratis
Je betaalt
€12,49
voor 2 stuks€24,98
Per stuk€6,25€12,49€41,67/l
Je bespaart €12,49 op 2 stuks

Alle 500 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij in promotie bij Holland & Barrett

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij bij Holland & Barrett deze week?

Er zijn 500 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij Holland & Barrett (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in verzorging & drogisterij bij Holland & Barrett?

-70% op De Tuinen Lipolie bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij bij Holland & Barrett?

2e aan korting: 342 van de 500 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.