Eau in promotie

Alle 47 actuele promoties op eau van 7 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

47 promoties

Eau Ecarlate Decolor Stop Max Protect -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Eau Ecarlate Decolor Stop Max Protect

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€5,15
voor 44 stuks (2 × 22)€10,30
Per stuk€0,12€0,24
Je bespaart €5,15 op 44 stuks
Eau Verte duo 72g/12 BE -50%
CarrefourTot ma 12/10

Eau Verte duo 72g/12 BE

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€9,18
voor 4 stuks€18,36
Per stuk€2,29€4,59€31,81/kg
Je bespaart €9,18 op 4 stuks
Mexx Woman Eau de Toilette 40ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Mexx Woman Eau de Toilette 40ml

1+1 gratis
Je betaalt
€27,49
voor 2 stuks€54,98
Per stuk€13,74€27,49€343,50/l
Je bespaart €27,49 op 2 stuks
Kefir Eau Vertueuse Cucumber - 25cl -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Kefir Eau Vertueuse Cucumber - 25cl

2e product 50% korting
Je betaalt
€2,98
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,49€1,99€59,60/l
Je bespaart €1,00 op 2 stuks
Kefir Eau Vertueuse Elderflower - 25cl -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Kefir Eau Vertueuse Elderflower - 25cl

2e product 50% korting
Je betaalt
€2,98
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,49€1,99€59,60/l
Je bespaart €1,00 op 2 stuks
Kefir Eau Vertueuse Ginger - 25cl -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Kefir Eau Vertueuse Ginger - 25cl

2e product 50% korting
Je betaalt
€2,98
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,49€1,99€59,60/l
Je bespaart €1,00 op 2 stuks
Kefir Eau Vertueuse Hibiscus - 25cl -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Kefir Eau Vertueuse Hibiscus - 25cl

2e product 50% korting
Je betaalt
€2,98
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,49€1,99€59,60/l
Je bespaart €1,00 op 2 stuks
Kefir Eau Vertueuse Lime & Mint - 25cl -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Kefir Eau Vertueuse Lime & Mint - 25cl

2e product 50% korting
Je betaalt
€2,98
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,49€1,99€59,60/l
Je bespaart €1,00 op 2 stuks
Kefir Eau Vertueuse Pomelo - 25cl -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Kefir Eau Vertueuse Pomelo - 25cl

2e product 50% korting
Je betaalt
€2,98
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,49€1,99€59,60/l
Je bespaart €1,00 op 2 stuks
Adidas eau de toilette Ice Dive -10%
ActionTot di 6/10

Adidas eau de toilette Ice Dive

Weekactie
Je betaalt
€4,49
voor 1 stuk€4,99
Per liter€44,90€49,90
Je bespaart €0,50
Ontvang een mini charlotte's magic serum crystal elixir
Ontvang een dolce & gabbana k eau de parfum intense miniatuur
ICI Paris XLTot zo 18/10

Ontvang een dolce & gabbana k eau de parfum intense miniatuur

Ontvang een dolce & gabbana k eau de parfum intense miniatuur bij aankoop van min. €80 aan Dolce & Gabbana productenmet Beauty Member Card
25 producten
Je betaalt
vanaf€58,40
voor 1 stuk
Per litervanaf €880,00
HUGO BOSS Parfum
ICI Paris XLTot zo 4/10

HUGO BOSS Parfum

Je betaalt
vanaf€32,50
voor 1 stuk
Per litervanaf €1.056,00
HUGO BOSS BOTTLED EAU DE TOILETTE 30 ML
ICI Paris XLTot zo 4/10

HUGO BOSS BOTTLED EAU DE TOILETTE 30 ML

Ontvang een hugo boss bottled beyond for her miniatuur bij aankoop van min. €70 aan Hugo Boss producten voor vrouwen
Je betaalt
€72,80
voor 1 stuk
Per liter€2.426,67
Ontvang een lancôme pouch met luxe miniaturen
ICI Paris XLTot zo 4/10

Ontvang een lancôme pouch met luxe miniaturen

Ontvang een lancôme pouch met luxe miniaturen bij aankoop van min. €120 aan Lancôme productenmet Beauty Member Card
25 producten
Je betaalt
vanaf€20,00
voor 1 stuk
Per litervanaf €128,00
MAX MARA Le Parfum Eau de Parfum 35 ML
ICI Paris XLTot zo 4/10

MAX MARA Le Parfum Eau de Parfum 35 ML

Ontvang een max mara le parfum travelspray bij aankoop van een Max Mara parfum van min. 50 ml
Je betaalt
€92,73
voor 1 stuk
Per liter€2.649,43
Melvita Eau Florale Rose Bio 50ml
Medi-MarketTot di 27/10

Melvita Eau Florale Rose Bio 50ml

🔥 CRAZY DAYS MEDI-MARKET : Exclusieve kortingen op honderden producten 🔥
Je betaalt
€8,50
voor 1 stuk
Per liter€170,00
Ontvang een prada paradigme parfum miniatuur
ICI Paris XLTot zo 4/10

Ontvang een prada paradigme parfum miniatuur

Ontvang een prada paradigme parfum miniatuur bij aankoop van min. €90 aan Prada productenmet Beauty Member Card
27 producten
Je betaalt
vanaf€23,20
voor 1 stuk
Per litervanaf €232,00
Ontvang een sisley set fleur voor alle huidtypes
Ontvang een valentino vertigo uomo pouch

Promoties laden…

Vragen over Eau in promotie

Hoeveel promoties zijn er op eau deze week?

Er zijn 47 actuele promoties op eau, bij 7 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op eau?

Kruidvat, met 19 promoties, gevolgd door ICI Paris XL (9) en Holland & Barrett (6).

Wat is de grootste korting op eau?

-50% op Adidas Parfum bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op eau?

% korting: 12 van de 47 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.