Verzorging & drogisterij met 3+3 gratis

Alle 10 actuele promoties in verzorging & drogisterij met 3+3 gratis op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

10 promoties

Colgate Tandpasta -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Colgate Tandpasta

Je betaalt
vanaf€10,47
voor 6 stuks
Per stuk€1,75vanaf €23,33/l
Je bespaart €10,47 op 6 stuks
Palmolive 250 ml | Palmolive | SG Relax -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive 250 ml | Palmolive | SG Relax

3+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€12,27
voor 6 stuks€24,54
Per stuk€2,04€4,09€8,16/l
Je bespaart €12,27 op 6 stuks
Palmolive Douche -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive Douche

3+3 gratismet SuperPlus
+1 variant
Je betaalt
€10,65
voor 6 stuks€21,30
Per stuk€1,77€3,55€7,08/l
Je bespaart €10,65 op 6 stuks
Palmolive Douche | Melk honing -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive Douche | Melk honing

3+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€10,65
voor 6 stuks€21,30
Per stuk€1,77€3,55€7,08/l
Je bespaart €10,65 op 6 stuks
Palmolive Douchegel | Massage -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive Douchegel | Massage

3+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,97
voor 6 stuks€23,94
Per stuk€2,00€3,99€8,00/l
Je bespaart €11,97 op 6 stuks

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij met 3+3 gratis

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij met 3+3 gratis deze week?

Er zijn 10 actuele promoties in verzorging & drogisterij met 3+3 gratis (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in verzorging & drogisterij met 3+3 gratis?

-50% op Colgate Mondwater | Fresh Soft | Groen | 500ml bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij met 3+3 gratis?

Gratis erbij: 10 van de 10 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.