Aldi vanaf 20% korting

Alle 99 actuele promoties bij Aldi met minstens 20% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

99 promoties

Handcrème (3 x 50 ml) -67%
AldiTot za 3/10

Handcrème (3 x 50 ml)

1+2 gratis
Je betaalt
€1,49
voor 3 stuks€4,47
Per stuk€0,50€1,49€9,93/l
Je bespaart €2,98 op 3 stuks
AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) -50%
AldiLaatste dag

AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml)

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€2,66/l
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
ALWAYS Maandverband Platinum -50%
AldiLaatste dag

ALWAYS Maandverband Platinum

2+2 gratis
Je betaalt
€11,58
voor 4 stuks€23,16
Per stuk€2,90€5,79
Je bespaart €11,58 op 4 stuks
Frietaardappelen (2 x 5 kg) -50%
AldiVanaf ma 5/10

Frietaardappelen (2 x 5 kg)

1+1 gratis
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99€0,80/kg
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
HEINZ Saus (2 x 220 ml) -50%
AldiLaatste dag

HEINZ Saus (2 x 220 ml)

1+1 gratis
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€4,52/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Kippenchipolata's, 4 st. (2 x 1 kg) -50%
AldiVanaf ma 5/10

Kippenchipolata's, 4 st. (2 x 1 kg)

1+1 gratis
Je betaalt
€8,69
voor 2 stuks€17,38
Per stuk€4,34€8,69€4,35/kg
Je bespaart €8,69 op 2 stuks
KNORR Pastasnackpot (2 x 60 g/63 g) -50%
AldiLaatste dag

KNORR Pastasnackpot (2 x 60 g/63 g)

1+1 gratis
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€16,58/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
LACTACYD Waslotion (300 ml) -50%
AldiTot za 3/10

LACTACYD Waslotion (300 ml)

1+1 gratis
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€6,00€11,99€39,97/l
Je bespaart €11,99 op 2 stuks
Pitloze witte druiven (2 x 500 g) -50%
AldiVanaf vr 2/10

Pitloze witte druiven (2 x 500 g)

1+1 gratis
Je betaalt
€2,05
voor 2 stuks€4,10
Per stuk€1,02€2,05€2,05/kg
Je bespaart €2,05 op 2 stuks
Rode paprika's (2 x 500 g) -50%
AldiVanaf vr 9/10

Rode paprika's (2 x 500 g)

1+1 gratis
Je betaalt
€2,29
voor 2 stuks€4,58
Per stuk€1,15€2,29€2,29/kg
Je bespaart €2,29 op 2 stuks
Rode uien (2 x 1 kg) -50%
AldiTot za 3/10

Rode uien (2 x 1 kg)

1+1 gratis
Je betaalt
€1,79
voor 2 stuks€3,58
Per stuk€0,90€1,79€0,90/kg
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
SILAN Wasverzachter (2 x 50 wasbeurten) -50%
AldiVanaf vr 2/10

SILAN Wasverzachter (2 x 50 wasbeurten)

1+1 gratis
Je betaalt
€6,79
voor 2 stuks€13,58
Per stuk€3,40€6,79€0,03 per wasbeurt
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
VICKS Keelpastilles (2 x 72 g) -50%
AldiTot za 3/10

VICKS Keelpastilles (2 x 72 g)

1+1 gratis
Je betaalt
€1,89
voor 2 stuks€3,78
Per stuk€0,94€1,89€13,13/kg
Je bespaart €1,89 op 2 stuks
ORAL-B Tandpasta (5 x 75 ml) -50%
AldiTot za 3/10

ORAL-B Tandpasta (5 x 75 ml)

5 voor
Je betaalt
€9,99
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€2,00€3,99€26,64/l
Je bespaart €9,95 op 5 stuks
Bloemkool -44%
AldiVanaf vr 2/10

Bloemkool

-44%
Je betaalt
€1,00
voor 1 stuk€1,79
Je bespaart €0,79
Kippenborstfilet (2 kg) -43%
AldiVanaf ma 5/10

Kippenborstfilet (2 kg)

-43%
Je betaalt
€13,99
voor 1 stuk€24,97
Per kg€7,00€12,49
Je bespaart €10,98
Mandarijn -42%
AldiTot za 3/10

Mandarijn

-42%
Je betaalt
€2,00
voor 1 stuk€3,49
Je bespaart €1,49
MORA Cheeseburger (5 x 130 g) -40%
AldiVanaf vr 9/10

MORA Cheeseburger (5 x 130 g)

3+2 gratis
Je betaalt
€7,47
voor 5 stuks€12,45
Per stuk€1,49€2,49€11,49/kg
Je bespaart €4,98 op 5 stuks
Bereid varkensgehakt (1 kg) -34%
AldiVanaf vr 2/10

Bereid varkensgehakt (1 kg)

-34%
Je betaalt
€4,99
voor 1 stuk€7,63
Per kg€4,99€7,63
Je bespaart €2,64
ALL SEASONS Voetselder (3 x 420 g) -33%
AldiLaatste dag

ALL SEASONS Voetselder (3 x 420 g)

2+1 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€2,66€3,99€6,33/kg
Je bespaart €4,00 op 3 stuks
Avocado (3 x 1 st., per stuk) -33%
AldiTot za 3/10

Avocado (3 x 1 st., per stuk)

2+1 gratis
Je betaalt
€2,58
voor 3 stuks€3,87
Per stuk€0,86€1,29
Je bespaart €1,29 op 3 stuks
LACURA Kruidenkuurbad (3 x 500 ml) -33%
AldiVanaf vr 9/10

LACURA Kruidenkuurbad (3 x 500 ml)

2+1 gratis
Je betaalt
€4,98
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,66€2,49€3,32/l
Je bespaart €2,49 op 3 stuks
Oesterzwammen (500 g) -33%
AldiTot za 3/10

Oesterzwammen (500 g)

-33%
Je betaalt
€3,99
voor 1 stuk€5,98
Per kg€7,98€11,96
Je bespaart €1,99
Pruimen (1 kg) -31%
AldiTot za 3/10

Pruimen (1 kg)

-31%
Je betaalt
€2,99
voor 1 stuk€4,34
Per kg€2,99€4,34
Je bespaart €1,35
Kipfiletreepjes (500 g) -30%
AldiVanaf ma 5/10

Kipfiletreepjes (500 g)

-30%
Je betaalt
€4,89
voor 1 stuk€6,99
Per kg€9,78€13,98
Je bespaart €2,10

Alle 99 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Aldi vanaf 20% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Aldi met minstens 20% korting deze week?

Er zijn 99 actuele promoties bij Aldi met minstens 20% korting (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke promoties bij Aldi met minstens 20% korting lopen binnenkort af?

56 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) bij Aldi (tot 1/10), ALWAYS Maandverband Platinum bij Aldi (tot 1/10), DASH Vloeibaar wasmiddel original (60 wasbeurten, 1.35 l) bij Aldi (tot 1/10).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 70 van de 99 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 29 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Aldi met minstens 20% korting?

Gratis erbij: 38 van de 99 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.