Drank in promotie bij Aldi

Alle 30 actuele promoties in drank bij Aldi op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

30 promoties

FUZE TEA Fuze tea (2 x 1.25 l) -20%
AldiLaatste dag

FUZE TEA Fuze tea (2 x 1.25 l)

2 voor
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,75€2,19€1,40/l
Je bespaart €0,89 op 2 stuks
JUPILER Pils, 18 st. (18 x 35.5 cl) -17%
AldiVanaf vr 2/10

JUPILER Pils, 18 st. (18 x 35.5 cl)

15+3 gratis
Je betaalt
€15,99
voor 18 stuks€19,26
Per stuk€0,89€1,07€2,50/l
Je bespaart €3,21 op 18 stuks
COCA-COLA Coca-Cola zero (2 x 1 l) -16%
AldiLaatste dag

COCA-COLA Coca-Cola zero (2 x 1 l)

2 voor
Je betaalt
€3,00
voor 2 stuks€3,58
Per stuk€1,50€1,79€1,50/l
Je bespaart €0,58 op 2 stuks
Koffielikeur (50 cl)
AldiVanaf wo 7/10

Koffielikeur (50 cl)

Promo
Je betaalt
€7,99
voor 1 stuk
Per liter€15,98

Promoties laden…

Vragen over Drank in promotie bij Aldi

Hoeveel promoties zijn er in drank bij Aldi deze week?

Er zijn 30 actuele promoties in drank bij Aldi (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in drank bij Aldi?

-33% op LA CHOUFFE Blond bier, 6 st. (6 x 33 cl) bij Aldi, geldig tot 1/10.

Welke promoties in drank bij Aldi lopen binnenkort af?

12 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer LA CHOUFFE Blond bier, 6 st. (6 x 33 cl) bij Aldi (tot 1/10), JUPILER Pils 0,0 %, 6 st. (2 x (6 x 33 cl)) bij Aldi (tot 1/10), JUPILER Pils, 12 st. (2 x (12 x 25 cl)) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor in drank bij Aldi?

Nieuwe prijs: 17 van de 30 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.