-17% Bewaar AldiVanaf vr 9/10 DÉLIFIN Edelsalami (180 g) 150g + 30g gratis Je betaalt €1,99 voor 1 stuk€2,39 Per kg€11,06€13,28 Je bespaart €0,40
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Lotus Gebak €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card +2 varianten Amico Gebak 6 x 32 g€3,19Assortiment Gebak 385 g€6,15Zebra gebak Milky cream 6x39,5g€3,75 Je betaalt vanaf€3,19 voor 1 stuk Per kgvanaf €15,82
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Lotus Chocolade €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card +13 varianten Biscoff Gevulde koekjes Chocolade smaak 154g€1,69Biscoff Speculoos met chocolade 7x22 g€2,39Botermadeleine met Chocolade 8 x 28 g€4,35Dinosaurus Chocolade 4 Zakjes 225 g€1,79Dinosaurus Chocolade Smaak 4 Zakjes 170.6 g€2,39Dinosaurus Melk-Chocolade Smaak 4 Zakjes 170.6 g€2,39Gevulde Wafels Chocolade 5 x 2 Stuks 290 g€3,59Krokante Wafels Chocolade 4 x 4 Stuks 184 g€3,39Madeleine gebakje Chocolade 12x25g€3,75Mini Suzy Luikse Wafels Chocolade 9 x 1 Stuks 292 g€3,09Suzy Luikse wafels Chocolade 5x57.5g€2,90Suzy Luikse Wafels Chocolade 8 x 57.5 g€4,15Suzy Vanillewafel Chocolade 37g€0,59Suzy Vanillewafels Chocolade Jumbo 300g€3,85 Je betaalt vanaf€0,59 voor 1 stuk Per kgvanaf €1,99
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Biscoff Gevulde koekjes Speculoos crème 154g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €1,69 voor 1 stuk Per kg€10,97
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Biscoff Gevulde koekjes Vanille smaak 154g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €1,69 voor 1 stuk Per kg€10,97
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Biscoff Melkchocolade met speculooscrème 180g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €3,99 voor 1 stuk Per kg€22,17
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Biscoff The original speculoos 250g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €1,45 voor 1 stuk Per kg€5,80
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Biscoff The original speculoos 500g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €2,90 voor 1 stuk Per kg€5,80
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Biscoff The original speculoos 750g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €4,29 voor 1 stuk Per kg€5,72
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Lotus Pasta €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card +3 varianten Biscoff The original speculoos pasta Creamy 400g€2,55Biscoff The original speculoos pasta Creamy 720g€4,59Biscoff The original speculoos pasta Crunchy 700g€6,05Biscoff The orignal speculoos pasta Crunchy 400g€3,59 Je betaalt vanaf€2,55 voor 1 stuk Per kgvanaf €6,38
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Biscoff The original speculoos XL 300g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €1,75 voor 1 stuk Per kg€5,83
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Botermadeleine 10x28g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €4,09 voor 1 stuk Per kg€14,61
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Carré confiture gebakje Abrikozenjam 6x34g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €4,55 voor 1 stuk Per kg€22,75
Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Cheetos Chips | Chipito | Fromage 3=gratis levering Je betaalt €1,79 voor 1 stuk Per kg€14,32
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Dinosaurus Granenbiscuits 4 Stuks 175 g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €1,79 voor 1 stuk Per kg€10,23
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Lotus Melkchocolade €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card +3 varianten Dinosaurus Melkchocolade 4 Stuks 225 g€1,79Dinosaurus Minis Melkchocolade 6 x 25 g€2,12Mini Suzy Luikse Wafel Melkchocolade 9 Stuks 292 g€3,69Suzy Luikse Wafels Melkchocolade 8 x 57.5 g€4,29 Je betaalt vanaf€1,79 voor 1 stuk Per kgvanaf €7,96
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Dinosaurus Minis Granen 6 x 25 g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €2,28 voor 1 stuk Per kg€15,20
Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Duyvis Barbecue | Nuts | Nootjes | 200G 3=gratis levering Je betaalt €1,99 voor 1 stuk Per kg€9,95
Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Duyvis Paprika | Nuts | Nootjes 3=gratis levering Je betaalt €1,95 voor 1 stuk Per kg€9,75
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Familie Wafels Zacht 16 Stuks 450 g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €4,39 voor 1 stuk Per kg€9,76
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Favourite moments Assortiment gebakjes 704g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €13,99 voor 1 stuk Per kg€19,87
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Frangipane 8x52g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €2,79 voor 1 stuk Per kg€6,71
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Frangipane cake Mini 6x32,5g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €1,74 voor 1 stuk Per kg€8,92
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Frangipane gebakje 4x52g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €2,09 voor 1 stuk Per kg€10,05
Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Garden Gourmet Crunchy Tofu | Vegan 3=gratis levering Je betaalt €3,29 voor 1 stuk Per kg€20,56
Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Geraspte emmentaler 500g+500g gratis in pak Je betaalt €6,50 voor 1 stuk Per kg€6,50
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Gevulde Wafels met Cassonade Fondant 5 x 2 Stuks 310 g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €3,95 voor 1 stuk Per kg€12,74
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Gevulde wafels Vanille 310g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €3,75 voor 1 stuk Per kg€12,10
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Kempische Koffiewafels Krokant 18 Stuks 450 g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €4,09 voor 1 stuk Per kg€9,09
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Krokante Wafels 6 x 4 Stuks 216 g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €3,09 voor 1 stuk Per kg€14,31
Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Lay's Chips 3=gratis levering +4 varianten Lay's Ajuin & Fijne Kruiden | Snacks | Chips€1,49Lay's Chips | Nacho Cheese€1,49Lay's Chips | Wokkels€2,65Lay's Gerookt | Snacks | Chips€1,39Lay's Paprika Kaas | Snacks | Chips€1,79 Je betaalt vanaf€1,39 voor 1 stuk Per kgvanaf €11,12
Bewaar Standaard Boekhandel Luxekaas Alleen in onze winkels: Gratis stickervel Je betaalt €8,99 voor 1 stuk
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Madeleine 16x25g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €2,59 voor 1 stuk Per kg€6,48
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Madeleine Amandel Smaak 12 x 25 g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €3,75 voor 1 stuk Per kg€12,50
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Madeleine Mini 7 x 1 Stuks 7 x 17 g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €2,25 voor 1 stuk Per kg€18,91
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Marsepino 5 x 34.4 g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €3,99 voor 1 stuk Per kg€23,20
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Marshmallow gebakje 5x27g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €4,09 voor 1 stuk Per kg€27,27
Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Natuurboterwafels Original 700 g Jules Destrooper 1 gekocht = 200 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €10,65 voor 1 stuk Per kg€15,21
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Nãkd Fruit- & Notenreep €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card +4 varianten Nãkd Fruit- & Notenreep Berry Delight 4 x 35 g€3,39Nãkd Fruit- & Notenreep Blueberry Muffin 4 x 35 g€3,29Nãkd Fruit- & Notenreep Cocoa Delight 4 x 35 g€3,39Nãkd Fruit- & Notenreep Peanut Delight 4 x 35 g€3,39Nãkd Fruit- & Notenreep Salted Caramel 4 x 35 g€3,39 Je betaalt vanaf€3,29 voor 1 stuk Per kgvanaf €3,29
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 PEPERKOEK MINDER SUIKER 455G Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €3,89 voor 1 stuk Per kg€8,55
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Protein havermoutrepen White choc & raspberry 50gx3 Trek €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €3,99 voor 1 stuk Per kg€26,60
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Protein Oat Bars Biscoff 3 x 50 g Trek €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €3,99 voor 1 stuk Per kg€26,60
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Protein Peanut Butter 3x45g Nakd €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €3,39 voor 1 stuk Per kg€75,33
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 proteïne havermoutrepen Cacao 3 x 50g Trek €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €3,99 voor 1 stuk Per kg€26,60
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 proteïne havermoutrepen Peanut Butter 3 x 50g Trek €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €3,99 voor 1 stuk Per kg€26,60
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 proteïne havermoutrepen Salted Caramel 3 x 50g Trek €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €3,99 voor 1 stuk Per kg€26,60
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Quatre-Quarts Botercake 300 g Lotus €15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card Je betaalt €4,65 voor 1 stuk Per kg€15,50