Voeding in promotie bij Carrefour

Alle 889 actuele promoties in voeding bij Carrefour op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

889 promoties

B&J's Churrifically Churros y 465ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

B&J's Churrifically Churros y 465ml

Ben & Jerry's
1+1 gratis
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
BELEGEN PLAK 150G -50%
CarrefourTot ma 12/10

BELEGEN PLAK 150G

Old Amsterdam
1+1 gratis
Je betaalt
€4,95
voor 2 stuks€9,90
Per stuk€2,48€4,95€16,53/kg
Je bespaart €4,95 op 2 stuks
Brookies & Cream 465ml 8X -50%
CarrefourTot ma 5/10

Brookies & Cream 465ml 8X

Ben & Jerry's
1+1 gratis
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Camembert Extra Coulant kaas 240g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Camembert Extra Coulant kaas 240g

Le Rustique
1+1 gratis
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,25€4,49€9,38/kg
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
Capellini 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Capellini 500 g

Panzani
2+2 gratis
Je betaalt
€3,00
voor 4 stuks€6,00
Per stuk€0,75€1,50€1,50/kg
Je bespaart €3,00 op 4 stuks
Cherry Tomato & Basil 490g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Cherry Tomato & Basil 490g

Heinz
1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€4,08/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Chipito Kaas Chips 125 gr -50%
CarrefourTot ma 5/10

Chipito Kaas Chips 125 gr

Cheetos
2+2 gratis
Je betaalt
€3,58
voor 4 stuks€7,16
Per stuk€0,90€1,79€7,20/kg
Je bespaart €3,58 op 4 stuks
Citroen 4 x 125 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Citroen 4 x 125 g

Perle de Lait
1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79€3,80/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
Comté sneetjes 120g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Comté sneetjes 120g

Entremont
2+2 gratis
Je betaalt
€11,10
voor 4 stuks€22,20
Per stuk€2,77€5,55€23,08/kg
Je bespaart €11,10 op 4 stuks
Coquillettes 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Coquillettes 500 g

Panzani
2+2 gratis
Je betaalt
€4,58
voor 4 stuks€9,16
Per stuk€1,15€2,29€2,30/kg
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
Crème 125 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Crème 125 g

Old Amsterdam
1+1 gratis
Je betaalt
€3,15
voor 2 stuks€6,30
Per stuk€1,57€3,15€12,56/kg
Je bespaart €3,15 op 2 stuks
Delicate Crackers Paprika 150 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Delicate Crackers Paprika 150 g

Wasa
2+2 gratis
Je betaalt
€6,10
voor 4 stuks€12,20
Per stuk€1,52€3,05€10,13/kg
Je bespaart €6,10 op 4 stuks
Double Hazelnut 440ml 8X -50%
CarrefourTot ma 5/10

Double Hazelnut 440ml 8X

Magnum
1+1 gratis
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€3,00€5,99€6,82/l
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Doughnut eee 465ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Doughnut eee 465ml

Ben & Jerry's
1+1 gratis
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Extra Bolognesesaus 425g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Extra Bolognesesaus 425g

Panzani
2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,71/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Franse Emmental Kaas 10 Sneetjes 150 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Franse Emmental Kaas 10 Sneetjes 150 g

Entremont
2+2 gratis
Je betaalt
€8,50
voor 4 stuks€17,00
Per stuk€2,12€4,25€14,13/kg
Je bespaart €8,50 op 4 stuks
Fusilli Express 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fusilli Express 500 g

Panzani
2+2 gratis
Je betaalt
€5,50
voor 4 stuks€11,00
Per stuk€1,38€2,75€2,76/kg
Je bespaart €5,50 op 4 stuks
gerookt 7M 80g -50%
CarrefourTot ma 12/10

gerookt 7M 80g

Brugse Ham
1+1 gratis
Je betaalt
€4,19
voor 2 stuks€8,38
Per stuk€2,10€4,19€26,25/kg
Je bespaart €4,19 op 2 stuks
Panzani Pestosaus -50%
CarrefourTot ma 12/10

Panzani Pestosaus

2+2 gratis
+1 variant
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€10,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Bonduelle Groenteconserven -50%
Gruyère IGP France sneetjes 120g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Gruyère IGP France sneetjes 120g

Entremont
2+2 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 4 stuks€19,96
Per stuk€2,50€4,99€20,83/kg
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
Gyoza Chicken & Vegetable 300 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Gyoza Chicken & Vegetable 300 g

Bibigo
1+1 gratis
Je betaalt
€5,15
voor 2 stuks€10,30
Per stuk€2,58€5,15€8,60/kg
Je bespaart €5,15 op 2 stuks
gyoza dumpling kimchi kip 300g -50%
CarrefourTot ma 12/10

gyoza dumpling kimchi kip 300g

Bibigo
1+1 gratis
Je betaalt
€5,15
voor 2 stuks€10,30
Per stuk€2,58€5,15€8,60/kg
Je bespaart €5,15 op 2 stuks
Gyoza rund Bulgogi 300g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Gyoza rund Bulgogi 300g

Bibigo
1+1 gratis
Je betaalt
€5,15
voor 2 stuks€10,30
Per stuk€2,58€5,15€8,60/kg
Je bespaart €5,15 op 2 stuks
Gyoza Vegan Korean Style BBQ 300 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Gyoza Vegan Korean Style BBQ 300 g

Bibigo
1+1 gratis
Je betaalt
€5,15
voor 2 stuks€10,30
Per stuk€2,58€5,15€8,60/kg
Je bespaart €5,15 op 2 stuks
Kantonese Rijst 220 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Kantonese Rijst 220 g

Ben's Original
2+2 gratis
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€4,50/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
Karamelijs op Plantaardige Basis 415 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Karamelijs op Plantaardige Basis 415 g

Ben & Jerry's
1+1 gratis
Je betaalt
€8,19
voor 2 stuks€16,38
Per stuk€4,09€8,19€8,79/l
Je bespaart €8,19 op 2 stuks
La Pistache Pint 440ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

La Pistache Pint 440ml

Magnum
1+1 gratis
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€3,00€5,99€6,82/l
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Langkorrelrijst 220 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Langkorrelrijst 220 g

Ben's Original
2+2 gratis
Je betaalt
€4,30
voor 4 stuks€8,60
Per stuk€1,07€2,15€4,86/kg
Je bespaart €4,30 op 4 stuks
Lichtgewicht 300 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Lichtgewicht 300 g

Wasa
2+2 gratis
Je betaalt
€4,96
voor 4 stuks€9,92
Per stuk€1,24€2,48€4,13/kg
Je bespaart €4,96 op 4 stuks
Linguine 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Linguine 500 g

Panzani
2+2 gratis
Je betaalt
€4,58
voor 4 stuks€9,16
Per stuk€1,15€2,29€2,30/kg
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
LU Fourré koeken Chocolade 300g -50%
CarrefourTot ma 12/10

LU Fourré koeken Chocolade 300g

Prince
1+1 gratis
Je betaalt
€5,19
voor 2 stuks€10,38
Per stuk€2,60€5,19€2,89/kg
Je bespaart €5,19 op 2 stuks
LU MiniStars koekjes melkchocolade 187g -50%
CarrefourTot ma 12/10

LU MiniStars koekjes melkchocolade 187g

Prince
2+2 gratis
Je betaalt
€4,94
voor 4 stuks€9,88
Per stuk€1,24€2,47€6,63/kg
Je bespaart €4,94 op 4 stuks

Alle 889 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding in promotie bij Carrefour

Hoeveel promoties zijn er in voeding bij Carrefour deze week?

Er zijn 889 actuele promoties in voeding bij Carrefour (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in voeding bij Carrefour?

-50% op Ben & Jerry's B&J's Churrifically Churros y 465ml bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor in voeding bij Carrefour?

Gratis erbij: 347 van de 889 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.