Voeding in promotie bij Lidl

Alle 90 actuele promoties in voeding bij Lidl op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

90 promoties

Achtkoek -50%
LidlVanaf vr 2/10

Achtkoek

2+2 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€1,78
voor 4 stuks€3,56
Per stuk€0,45€0,89€5,24/kg
Je bespaart €1,78 op 4 stuks
BEN & JERRY'S Cookie dough -50%
LidlTot di 6/10

BEN & JERRY'S Cookie dough

1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€5,37/l
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
BIFI Roll XXL -50%
LidlTot di 6/10

BIFI Roll XXL

1+1 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€14,21/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
CHEF SELECT Groene olijven -50%
LidlVanaf vr 2/10

CHEF SELECT Groene olijven

1+1 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€2,65
voor 2 stuks€5,30
Per stuk€1,32€2,65€6,63/kg
Je bespaart €2,65 op 2 stuks
Orloffsneden -50%
LidlVanaf vr 2/10

Orloffsneden

-50%
Je betaalt
€3,49
voor 1 stuk€6,99
Per kg€6,35€12,72
Je bespaart €3,50
TROLLI Halloweenmix uitdeelzakjes -50%
LidlTot za 3/10

TROLLI Halloweenmix uitdeelzakjes

1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€4,15/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
OCEAN SEA Scampi's -40%
LidlTot di 6/10

OCEAN SEA Scampi's

-40%
Je betaalt
€5,99
voor 1 stuk€9,99
Per kg€13,31€22,20
Je bespaart €4,00
Witte kool -40%
LidlTot za 3/10

Witte kool

-40%
Je betaalt
€1,49
voor 1 stuk€2,49
Je bespaart €1,00
Jonagoldappelen -36%
LidlTot za 3/10

Jonagoldappelen

-36%
Je betaalt
€1,39
voor 1 stuk€2,19
Per kg€1,39€2,19
Je bespaart €0,80
CROWNFIELD Ontbijtgranen -34%
LidlVanaf vr 2/10

CROWNFIELD Ontbijtgranen

-34%
Je betaalt
€2,19
voor 1 stuk€3,35
Per kg€8,76€13,40
Je bespaart €1,16
Chocodonut -33%
LidlVanaf vr 2/10

Chocodonut

2+1 gratis
Je betaalt
€1,24
voor 3 stuks€1,86
Per stuk€0,41€0,62€7,80/kg
Je bespaart €0,62 op 3 stuks
J.D. GROSS Chocolade -33%
LidlVanaf vr 2/10

J.D. GROSS Chocolade

2+1 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€4,98
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,66€2,49€13,28/kg
Je bespaart €2,49 op 3 stuks
Kiwi gold -33%
LidlTot za 3/10

Kiwi gold

4+2 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€3,56
voor 6 stuks€5,34
Per stuk€0,59€0,89
Je bespaart €1,78 op 6 stuks
VITASIA Gochujang rode peperpasta -33%
LidlTot di 6/10

VITASIA Gochujang rode peperpasta

2+1 gratis
Je betaalt
€3,98
voor 3 stuks€5,97
Per stuk€1,33€1,99€5,31/l
Je bespaart €1,99 op 3 stuks
VITASIA Naanbrood -33%
LidlTot di 6/10

VITASIA Naanbrood

2+1 gratis
Je betaalt
€2,98
voor 3 stuks€4,47
Per stuk€0,99€1,49€3,82/kg
Je bespaart €1,49 op 3 stuks
VITASIA Peanut satay sauce -33%
LidlTot di 6/10

VITASIA Peanut satay sauce

2+1 gratis
Je betaalt
€2,58
voor 3 stuks€3,87
Per stuk€0,86€1,29€4,65/kg
Je bespaart €1,29 op 3 stuks
VITASIA Saus op Aziatische wijze -33%
LidlTot di 6/10

VITASIA Saus op Aziatische wijze

2+1 gratis
Je betaalt
€4,98
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,66€2,49€4,61/kg
Je bespaart €2,49 op 3 stuks
Bio rode bieten -33%
LidlTot za 3/10

Bio rode bieten

2 voor
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€2,98
Per stuk€0,99€1,49€1,99/kg
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
DELUXE Everzwijnragout -30%
LidlTot za 3/10

DELUXE Everzwijnragout

-30%
Je betaalt
€6,99
voor 1 stuk€9,99
Per kg€13,98€19,98
Je bespaart €3,00
Dubai style chocolade -30%
LidlTot di 6/10

Dubai style chocolade

-30%
Je betaalt
€2,99
voor 1 stuk€4,29
Per kg€24,51€35,17
Je bespaart €1,30
HOOGSTRATEN Aardbeien -30%
LidlVanaf vr 2/10

HOOGSTRATEN Aardbeien

-30%met Lidl Plus
Je betaalt
€3,49
voor 1 stuk€4,99
Per kg€6,98€9,98
Je bespaart €1,50
Zalmfilet -30%
LidlTot za 3/10

Zalmfilet

-30%met Lidl Plus
Je betaalt
€8,39
voor 1 stuk€11,99
Per kg€18,64€26,64
Je bespaart €3,60
Kippenborstfilet XXL -29%
LidlTot za 3/10

Kippenborstfilet XXL

-29%
Je betaalt
€9,99
voor 1 stuk€14,09
Per kg€6,66€9,39
Je bespaart €4,10
DELUXE Salami -28%
LidlTot di 6/10

DELUXE Salami

-28%
Je betaalt
€4,99
voor 1 stuk€6,99
Per kg€13,86€19,42
Je bespaart €2,00
Komkommer -26%
LidlTot za 3/10

Komkommer

3 voormet Lidl Plus
Je betaalt
€1,99
voor 3 stuks€2,67
Per stuk€0,66€0,89
Je bespaart €0,68 op 3 stuks
CHEF SELECT Aardappelgratin -25%
LidlTot di 6/10

CHEF SELECT Aardappelgratin

2e aan -50%
Je betaalt
€3,73
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,86€2,49€4,66/kg
Je bespaart €1,25 op 2 stuks
DELUXE Hertenragout -25%
LidlTot za 3/10

DELUXE Hertenragout

-25%
Je betaalt
€7,49
voor 1 stuk€9,99
Per kg€14,98€19,98
Je bespaart €2,50
DELUXE Hindesteak -25%
LidlTot za 3/10

DELUXE Hindesteak

-25%
Je betaalt
€7,49
voor 1 stuk€9,99
Per kg€29,96€39,96
Je bespaart €2,50
NAUTICA Biozalm gerookt -25%
LidlTot za 3/10

NAUTICA Biozalm gerookt

-25%met Lidl Plus
Je betaalt
€2,99
voor 1 stuk€3,99
Per kg€29,90€39,90
Je bespaart €1,00
NUTELLA Hazelnootpasta of koekjes -25%
LidlVanaf vr 2/10

NUTELLA Hazelnootpasta of koekjes

2e aan -50%met Lidl Plus
Je betaalt
€4,35
voor 2 stuks€5,80
Per stuk€2,17€2,90
Je bespaart €1,45 op 2 stuks
Pecannotenkoek -25%
LidlTot za 3/10

Pecannotenkoek

3+1 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€2,55
voor 4 stuks€3,40
Per stuk€0,64€0,85€7,41/kg
Je bespaart €0,85 op 4 stuks
Pizza BBQ chicken -25%
LidlTot za 3/10

Pizza BBQ chicken

-25%met Lidl Plus
Je betaalt
€1,49
voor 1 stuk€1,99
Per kg€8,76€11,70
Je bespaart €0,50
Walnotenbroodje -25%
LidlTot di 6/10

Walnotenbroodje

3+1 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€1,65
voor 4 stuks€2,20
Per stuk€0,41€0,55€4,85/kg
Je bespaart €0,55 op 4 stuks
CRUMBEL Koekjes -25%
LidlTot za 3/10

CRUMBEL Koekjes

2e aan -50%
Je betaalt
€4,34
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€2,17€2,89
Je bespaart €1,44 op 2 stuks
DELUXE Gekonfijt fruit -25%
LidlTot di 6/10

DELUXE Gekonfijt fruit

2e aan -50%
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,25€2,99€14,97/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
SNACK DAY Chips temptations -25%
LidlTot di 6/10

SNACK DAY Chips temptations

2e aan -50%met Lidl Plus
Je betaalt
€2,24
voor 2 stuks€2,98
Per stuk€1,12€1,49€7,47/kg
Je bespaart €0,74 op 2 stuks
Chocoladebroodje XXL -24%
LidlTot za 3/10

Chocoladebroodje XXL

4 voor
Je betaalt
€2,99
voor 4 stuks€3,96
Per stuk€0,75€0,99€5,75/kg
Je bespaart €0,97 op 4 stuks
Boerenbrood -24%
LidlTot za 3/10

Boerenbrood

-24%met Lidl Plus
Je betaalt
€1,39
voor 1 stuk€1,85
Per kg€1,74€2,32
Je bespaart €0,46
Kippenonderbouten XXL -23%
LidlTot za 3/10

Kippenonderbouten XXL

-23%
Je betaalt
€3,79
voor 1 stuk€4,98
Per kg€3,79€4,98
Je bespaart €1,19
Boerenworst XXL -21%
LidlTot za 3/10

Boerenworst XXL

-21%
Je betaalt
€5,99
voor 1 stuk€7,60
Per kg€7,68€9,74
Je bespaart €1,61
DELUXE Eendenborstfilet -20%
LidlTot za 3/10

DELUXE Eendenborstfilet

-20%
Je betaalt
€4,79
voor 1 stuk€5,99
Per kg€15,97€19,97
Je bespaart €1,20
LE PATISSIER Bresiliennetaart -20%
LidlVanaf vr 2/10

LE PATISSIER Bresiliennetaart

-20%
Je betaalt
€4,79
voor 1 stuk€5,99
Per kg€5,99€7,49
Je bespaart €1,20
Kabeljauwfilet XXL -14%
LidlTot za 3/10

Kabeljauwfilet XXL

-14%
Je betaalt
€17,99
voor 1 stuk€20,99
Per kg€23,99€27,99
Je bespaart €3,00
DELUXE Kwartels
LidlTot za 3/10

DELUXE Kwartels

Je betaalt
€7,99
voor 1 stuk
Per kg€13,32

Alle 90 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding in promotie bij Lidl

Hoeveel promoties zijn er in voeding bij Lidl deze week?

Er zijn 90 actuele promoties in voeding bij Lidl (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in voeding bij Lidl?

-50% op Achtkoek bij Lidl, geldig tot 3/10.

Welke promoties in voeding bij Lidl lopen binnenkort af?

41 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Achtkoek bij Lidl (tot 3/10), CHEF SELECT Groene olijven bij Lidl (tot 3/10), Orloffsneden bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor in voeding bij Lidl?

Nieuwe prijs: 45 van de 90 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.