-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Croky Chips 1+1 gratismet SuperPlus +2 varianten Croky Chips | Barbecue€0,94Croky Chips | Bolognese€0,94Croky Chips | Rings | Paprika€0,94 Je betaalt €1,89 voor 2 stuks€3,78 Per stuk€0,94€1,89€9,40/kg Je bespaart €1,89 op 2 stuks
-46% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Croky Partymix 2 voor €2,49met Bonuskaart Je betaalt €2,49 voor 2 stuks€4,58 Per stuk€1,25€2,29€6,94/kg Je bespaart €2,09 op 2 stuks
-37% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Croky Bolognese 2 voor €2,49met Bonuskaart Je betaalt €2,49 voor 2 stuks€3,98 Per stuk€1,25€1,99€6,25/kg Je bespaart €1,49 op 2 stuks
-37% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Croky Naturel 2 voor €2,49met Bonuskaart Je betaalt €2,49 voor 2 stuks€3,98 Per stuk€1,25€1,99€6,25/kg Je bespaart €1,49 op 2 stuks
-37% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Croky Paprika 2 voor €2,49met Bonuskaart Je betaalt €2,49 voor 2 stuks€3,98 Per stuk€1,25€1,99€6,25/kg Je bespaart €1,49 op 2 stuks
-30% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Croky Explosions sweet chili 2 voor €2,49met Bonuskaart Je betaalt €2,49 voor 2 stuks€3,58 Per stuk€1,25€1,79€8,33/kg Je bespaart €1,09 op 2 stuks
-30% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Croky Explosions Thai curry 2 voor €2,49met Bonuskaart Je betaalt €2,49 voor 2 stuks€3,58 Per stuk€1,25€1,79€8,33/kg Je bespaart €1,09 op 2 stuks
-10% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Croky Rings bolognese 2 voor €2,49met Bonuskaart Je betaalt €2,49 voor 2 stuks€2,78 Per stuk€1,25€1,39€16,67/kg Je bespaart €0,29 op 2 stuks
-10% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Croky Tortilla nacho cheese 2 voor €2,49met Bonuskaart Je betaalt €2,49 voor 2 stuks€2,78 Per stuk€1,25€1,39€7,81/kg Je bespaart €0,29 op 2 stuks
-10% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Croky Tortilla paprika 2 voor €2,49met Bonuskaart Je betaalt €2,49 voor 2 stuks€2,78 Per stuk€1,25€1,39€7,81/kg Je bespaart €0,29 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Chips Explosions Paprika 150g Croky -5% voor 2 Je betaalt €3,59 voor 2 stuks€3,78 Per stuk€1,80€1,89€12,00/kg Je bespaart €0,19 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Chips Explosions Salt & Pepper 150g Croky -5% voor 2 Je betaalt €3,59 voor 2 stuks€3,78 Per stuk€1,80€1,89€12,00/kg Je bespaart €0,19 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Chips Explosions Sea Salt 150g Croky -5% voor 2 Je betaalt €3,59 voor 2 stuks€3,78 Per stuk€1,80€1,89€12,00/kg Je bespaart €0,19 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Chips Explosions Sweet Chili 150g Croky -5% voor 2 Je betaalt €3,59 voor 2 stuks€3,78 Per stuk€1,80€1,89€12,00/kg Je bespaart €0,19 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Chips Explosions Thai Curry 150g Croky -5% voor 2 Je betaalt €3,50 voor 2 stuks€3,68 Per stuk€1,75€1,84€11,67/kg Je bespaart €0,18 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Explosions Aardappelchips 150 g Croky -5% voor 2 Je betaalt €3,59 voor 2 stuks€3,78 Per stuk€1,80€1,89€12,00/kg Je bespaart €0,19 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Explosions Aardappelchips Bolognese 150 g Croky -5% voor 2 Je betaalt €3,59 voor 2 stuks€3,78 Per stuk€1,80€1,89€12,00/kg Je bespaart €0,19 op 2 stuks
-4% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Croky Rings paprika 2 voor €2,49met Bonuskaart Je betaalt €2,49 voor 2 stuks€2,58 Per stuk€1,25€1,29€16,67/kg Je bespaart €0,09 op 2 stuks