Lidl vanaf 40% korting

Alle 21 actuele promoties bij Lidl met minstens 40% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

21 promoties

Achtkoek -50%
LidlVanaf vr 2/10

Achtkoek

2+2 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€1,78
voor 4 stuks€3,56
Per stuk€0,45€0,89€5,24/kg
Je bespaart €1,78 op 4 stuks
BEN & JERRY'S Cookie dough -50%
LidlTot di 6/10

BEN & JERRY'S Cookie dough

1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€5,37/l
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
BIFI Roll XXL -50%
LidlTot di 6/10

BIFI Roll XXL

1+1 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€14,21/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
CELSIUS Energiedrank -50%
LidlTot za 3/10

CELSIUS Energiedrank

2+2 gratis
Je betaalt
€2,78
voor 4 stuks€5,56
Per stuk€0,69€1,39€2,78/l
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
CHEF SELECT Groene olijven -50%
LidlVanaf vr 2/10

CHEF SELECT Groene olijven

1+1 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€2,65
voor 2 stuks€5,30
Per stuk€1,32€2,65€6,63/kg
Je bespaart €2,65 op 2 stuks
Orloffsneden -50%
LidlVanaf vr 2/10

Orloffsneden

-50%
Je betaalt
€3,49
voor 1 stuk€6,99
Per kg€6,35€12,72
Je bespaart €3,50
TROLLI Halloweenmix uitdeelzakjes -50%
LidlTot za 3/10

TROLLI Halloweenmix uitdeelzakjes

1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€4,15/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
OCEAN SEA Scampi's -40%
LidlTot di 6/10

OCEAN SEA Scampi's

-40%
Je betaalt
€5,99
voor 1 stuk€9,99
Per kg€13,31€22,20
Je bespaart €4,00
Witte kool -40%
LidlTot za 3/10

Witte kool

-40%
Je betaalt
€1,49
voor 1 stuk€2,49
Je bespaart €1,00

Promoties laden…

Vragen over Lidl vanaf 40% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Lidl met minstens 40% korting deze week?

Er zijn 21 actuele promoties bij Lidl met minstens 40% korting (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke promoties bij Lidl met minstens 40% korting lopen binnenkort af?

6 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Achtkoek bij Lidl (tot 3/10), CELSIUS Energiedrank bij Lidl (tot 3/10), CHEF SELECT Groene olijven bij Lidl (tot 3/10).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 8 van de 21 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 13 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Lidl met minstens 40% korting?

% korting: 13 van de 21 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.