Voeding in promotie bij Kruidvat

Alle 24 actuele promoties in voeding bij Kruidvat op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

24 promoties

Haribo Bananas 1050g -25%
KruidvatTot zo 11/10

Haribo Bananas 1050g

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€6,42/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Haribo Happy Cherries 1200g -25%
KruidvatTot zo 11/10

Haribo Happy Cherries 1200g

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€5,62/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Haribo Happy Cola 1200g -25%
KruidvatTot zo 11/10

Haribo Happy Cola 1200g

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€5,62/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Haribo Happy Peaches 1350g -25%
KruidvatTot zo 11/10

Haribo Happy Peaches 1350g

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€4,99/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Haribo Kikkers 1050g -25%
KruidvatTot zo 11/10

Haribo Kikkers 1050g

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€6,42/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Haribo Lovers 1200g -25%
KruidvatTot zo 11/10

Haribo Lovers 1200g

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€5,62/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Haribo Rotella Drop 1500g -25%
KruidvatTot zo 11/10

Haribo Rotella Drop 1500g

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€4,49/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Haribo Zoute Rijen 840g -25%
KruidvatTot zo 11/10

Haribo Zoute Rijen 840g

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€8,02/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Haribo Zure Bommen 1350g -25%
KruidvatTot zo 11/10

Haribo Zure Bommen 1350g

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€4,99/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Pringles Cheese & Onion 165g -23%
KruidvatTot do 31/12

Pringles Cheese & Onion 165g

3 voor €6,00
Je betaalt
€6,00
voor 3 stuks€7,77
Per stuk€2,00€2,59€12,12/kg
Je bespaart €1,77 op 3 stuks
Pringles Salt & Vinegar 165g -23%
KruidvatTot do 31/12

Pringles Salt & Vinegar 165g

3 voor €6,00
Je betaalt
€6,00
voor 3 stuks€7,77
Per stuk€2,00€2,59€12,12/kg
Je bespaart €1,77 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Voeding in promotie bij Kruidvat

Hoeveel promoties zijn er in voeding bij Kruidvat deze week?

Er zijn 24 actuele promoties in voeding bij Kruidvat (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in voeding bij Kruidvat?

-50% op Côte D'Or Chokotoff Chocoladetoffees XL Zak 255 stuks, THT 19-10-2026 bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in voeding bij Kruidvat?

2e aan korting: 12 van de 24 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.