Voeding met 1+1, 2+1 gratis

Alle 744 actuele promoties in voeding met gratis erbij (1+1, 2+1 …) van 13 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

744 promoties

Danio Romige kwark aardbei -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark aardbei

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark bosbes -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark bosbes

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark kers -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark kers

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark mango kiwi banaan -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark mango kiwi banaan

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark perzik -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark perzik

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark stracciatella -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark stracciatella

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,69
voor 3 stuks€11,07
Per stuk€1,23€3,69€2,73/kg
Je bespaart €7,38 op 3 stuks
Danio Romige kwark vanille -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark vanille

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Old Amsterdam Original 48+ plakken -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Old Amsterdam Original 48+ plakken

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€11,60/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Quaker Cruesli zero sugar added chocolate -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Cruesli zero sugar added chocolate

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€4,00/kg
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Quaker Cruesli zero sugar added naturel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Cruesli zero sugar added naturel

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€4,00/kg
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Quaker Cruesli zero sugar added nuts -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Cruesli zero sugar added nuts

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,58
voor 5 stuks€18,95
Per stuk€1,52€3,79€3,80/kg
Je bespaart €11,37 op 5 stuks
Quaker Zero sugar added strawberry & peach -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Zero sugar added strawberry & peach

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€9,98
voor 5 stuks€24,95
Per stuk€2,00€4,99€5,00/kg
Je bespaart €14,97 op 5 stuks
Achtkoek -50%
LidlVanaf vr 2/10

Achtkoek

2+2 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€1,78
voor 4 stuks€3,56
Per stuk€0,45€0,89€5,24/kg
Je bespaart €1,78 op 4 stuks
AH Biologisch Linguine volkoren -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Biologisch Linguine volkoren

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€6,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
AH Cappelletti prosciutto crudo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Cappelletti prosciutto crudo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Gerookte zalm -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Gerookte zalm

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,25€4,49€22,50/kg
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
AH Lasagne all uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Lasagne all uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Mezzelune ricotta tartufo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Mezzelune ricotta tartufo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€7,00/kg
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
AH Pappardelle all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Pappardelle all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Pasta Pestosaus -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Pasta Pestosaus

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€12,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
AH Ravioli brasato funghi e vino rosso -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Ravioli brasato funghi e vino rosso

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€8,00/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
AH Spaghetti all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Spaghetti all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Tagliatelle all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Tagliatelle all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Tagliatelle all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Tagliatelle all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,89
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€1,95€3,89€3,90/kg
Je bespaart €3,89 op 2 stuks
AH Terra Plantaardig pastasaus napolitana -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Terra Plantaardig pastasaus napolitana

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€6,44/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Terra Plantaardig ravioli agli spinaci -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Terra Plantaardig ravioli agli spinaci

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€8,00/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
AH Terra Plantaardige ravioli arrabbiata -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Terra Plantaardige ravioli arrabbiata

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79€7,60/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
AH Tortelloni verdi ricotta spinaci -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Tortelloni verdi ricotta spinaci

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,25€2,49€5,00/kg
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
AH Verse gnocchi -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse gnocchi

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,69
voor 2 stuks€7,38
Per stuk€1,84€3,69€4,60/kg
Je bespaart €3,69 op 2 stuks
AH Verse ravioli 5 formaggio -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli 5 formaggio

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Verse ravioli ai funghi -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli ai funghi

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Verse ravioli formaggio e pomodoro -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli formaggio e pomodoro

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
Almhof yoghurt -50%
JumboTot di 6/10

Almhof yoghurt

1+1 gratis
Je betaalt
€2,66
voor 2 stuks€5,32
Per stuk€1,33€2,66€2,66/kg
Je bespaart €2,66 op 2 stuks
Alpro Barista amandel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista amandel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€2,00/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Alpro Barista caramel smaak -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista caramel smaak

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€2,00/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Alpro Barista haver -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista haver

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,09
voor 2 stuks€6,18
Per stuk€1,54€3,09€1,54/l
Je bespaart €3,09 op 2 stuks
Alpro Barista haver -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista haver

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€1,98/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Alpro Barista kokos -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista kokos

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€1,45/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Alpro Barista soja -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista soja

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Alpro Barista vanille smaak -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista vanille smaak

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€1,93/l
Je bespaart €2,89 op 2 stuks

Alle 744 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over voeding met 1+1, 2+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in voeding met gratis erbij (1+1, 2+1 …) deze week?

Er zijn 744 actuele promoties in voeding met gratis erbij (1+1, 2+1 …), bij 13 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in voeding met gratis erbij (1+1, 2+1 …)?

Carrefour, met 347 promoties, gevolgd door Albert Heijn (161) en Delhaize (83).

Wat is de grootste korting in voeding met gratis erbij (1+1, 2+1 …)?

-67% op Danio Romige kwark aardbei bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke promoties in voeding met gratis erbij (1+1, 2+1 …) lopen binnenkort af?

14 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer HEINZ Saus (2 x 220 ml) bij Aldi (tot 1/10), KNORR Pastasnackpot (2 x 60 g/63 g) bij Aldi (tot 1/10), ALL SEASONS Voetselder (3 x 420 g) bij Aldi (tot 1/10).

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.