Voeding in promotie bij Aveve

Alle 94 actuele promoties in voeding bij Aveve op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

94 promoties

Aveve Bakmix voor pannenkoeken 1 kg -25%
Aveve

Aveve Bakmix voor pannenkoeken 1 kg

2e aan -50% 25% per 2 st.
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99€4,49/kg
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Aveve Bakmix voor poffertjes 400 g -25%
Aveve

Aveve Bakmix voor poffertjes 400 g

2e aan -50% 25% per 2 st.
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,24€2,99€5,60/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Aveve Classic broodmix chiabrood 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Classic broodmix chiabrood 2.5 kg

MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€23,37
voor 4 stuks€31,16
Per stuk€5,84€7,79€2,34/kg
Je bespaart €7,79 op 4 stuks
Aveve Classic broodmix roggebrood 2,5 kg -25%
Aveve

Aveve Classic broodmix roggebrood 2,5 kg

MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€19,17
voor 4 stuks€25,56
Per stuk€4,79€6,39€1,92/kg
Je bespaart €6,39 op 4 stuks
Aveve Classic broodmix sojabrood 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Classic broodmix sojabrood 2.5 kg

MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€23,37
voor 4 stuks€31,16
Per stuk€5,84€7,79€2,34/kg
Je bespaart €7,79 op 4 stuks
Aveve Classic broodmix teffbrood 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Classic broodmix teffbrood 2.5 kg

MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€31,17
voor 4 stuks€41,56
Per stuk€7,79€10,39€3,12/kg
Je bespaart €10,39 op 4 stuks
Aveve Classic broodmix Waldkorn® 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Classic broodmix Waldkorn® 2.5 kg

MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€34,47
voor 4 stuks€45,96
Per stuk€8,62€11,49€3,45/kg
Je bespaart €11,49 op 4 stuks

Alle 94 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding in promotie bij Aveve

Hoeveel promoties zijn er in voeding bij Aveve deze week?

Er zijn 94 actuele promoties in voeding bij Aveve (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in voeding bij Aveve?

-50% op ScrapCooking Suikerdeco strooisel Wit;Roze Unicorn (Design - Unicorn) bij Aveve.

Welke soort korting komt het meest voor in voeding bij Aveve?

% korting: 41 van de 94 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.