Voeding met nieuwe prijs

Alle 375 actuele promoties in voeding met nieuwe prijs van 19 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

375 promoties

HAK in pot -56%
JumboTot di 6/10

HAK in pot

Je betaalt
€4,00
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,00€4,49€2,86/kg
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Balance Witte Chocoladereep - 100 g -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Balance Witte Chocoladereep - 100 g

Wees er snel bij! OP=OP
Je betaalt
€2,49
voor 1 stuk€4,99
Per kg€24,90€49,90
Je bespaart €2,50
Jan Pannenkoeken naturel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Jan Pannenkoeken naturel

Voor €1,99met Bonuskaart
Je betaalt
€1,99
voor 1 stuk€3,99
Per kg€2,95€5,91
Je bespaart €2,00
Only Boterkoekjes Kerst 454g -50%
Happyland

Only Boterkoekjes Kerst 454g

Koopje!
Je betaalt
€2,50
voor 1 stuk€4,95
Per kg€5,51€10,91
Je bespaart €2,45
Jan Poffertjes met boter en suiker -48%
Albert HeijnTot zo 4/10

Jan Poffertjes met boter en suiker

Voor €1,99met Bonuskaart
Je betaalt
€1,99
voor 38 stuks€3,79
Per stuk€0,05€0,10
Je bespaart €1,80 op 38 stuks
Jan Choc chip poffertjes -43%
Albert HeijnTot zo 4/10

Jan Choc chip poffertjes

Voor €1,99met Bonuskaart
Je betaalt
€1,99
voor 30 stuks€3,49
Per stuk€0,07€0,12
Je bespaart €1,50 op 30 stuks
Jumbo witloof -42%
JumboTot di 6/10

Jumbo witloof

Je betaalt
€3,00
voor 2 stuks€5,18
Per stuk€1,50€2,59
Je bespaart €2,18 op 2 stuks
Jumbo minikrieltjes -42%
JumboTot di 6/10

Jumbo minikrieltjes

Je betaalt
€1,50
voor 2 stuks€2,58
Per stuk€0,75€1,29
Je bespaart €1,08 op 2 stuks
Lay's Cheese onion -40%
Albert HeijnTot zo 4/10

Lay's Cheese onion

Voor €1,49met Bonuskaart
Je betaalt
€1,49
voor 1 stuk€2,49
Per kg€7,45€12,45
Je bespaart €1,00
Valess vleesvervangers -34%
JumboTot di 6/10

Valess vleesvervangers

Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€2,50€3,79€15,62/kg
Je bespaart €2,58 op 2 stuks
Jumbo braadworst -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo braadworst

Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€7,50
Per stuk€2,50€3,75
Je bespaart €2,50 op 2 stuks
Marhaba Kalkoen chorizo -31%
Albert HeijnTot zo 4/10

Marhaba Kalkoen chorizo

Voor €1,99met Bonuskaart
Je betaalt
€1,99
voor 1 stuk€2,89
Per kg€24,88€36,13
Je bespaart €0,90
Marhaba Kipfilet -31%
Albert HeijnTot zo 4/10

Marhaba Kipfilet

Voor €1,99met Bonuskaart
Je betaalt
€1,99
voor 1 stuk€2,89
Per kg€19,90€28,90
Je bespaart €0,90
Marhaba Magere kalkoen salami -31%
Albert HeijnTot zo 4/10

Marhaba Magere kalkoen salami

Voor €1,99met Bonuskaart
Je betaalt
€1,99
voor 1 stuk€2,89
Per kg€19,90€28,90
Je bespaart €0,90
Turtle Granola Pecan & Esdoorn - 350g -30%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Turtle Granola Pecan & Esdoorn - 350g

Wees er snel bij! OP=OP
Je betaalt
€5,03
voor 1 stuk€7,19
Per kg€14,37€20,54
Je bespaart €2,16
Crosta Mollica -30%
JumboTot di 6/10

Crosta Mollica

Je betaalt
€4,89
voor 1 stuk€6,99
Per kg€10,94€15,64
Je bespaart €2,10
Marhaba Kalkoen pepersalami -29%
Albert HeijnTot zo 4/10

Marhaba Kalkoen pepersalami

Voor €1,99met Bonuskaart
Je betaalt
€1,99
voor 1 stuk€2,79
Per kg€19,90€27,90
Je bespaart €0,80
OaYeah! Pancakes -29%
Albert HeijnTot zo 4/10

OaYeah! Pancakes

Voor €1,99met Bonuskaart
Je betaalt
€1,99
voor 1 stuk€2,79
Per kg€12,44€17,44
Je bespaart €0,80
Crackzel cheddar - 85 gram -28%
Xenos

Crackzel cheddar - 85 gram

Nu 1,00
Je betaalt
€1,00
voor 1 stuk€1,39
Per kg€11,76€16,35
Je bespaart €0,39
Marhaba Kalkoen bacon -26%
Albert HeijnTot zo 4/10

Marhaba Kalkoen bacon

Voor €1,99met Bonuskaart
Je betaalt
€1,99
voor 1 stuk€2,69
Per kg€24,88€33,63
Je bespaart €0,70
Chateaubriand, 2 st. (400 g) -23%
AldiVanaf ma 5/10

Chateaubriand, 2 st. (400 g)

-2.00
Je betaalt
€6,75
voor 1 stuk€8,75
Per kg€16,88€21,88
Je bespaart €2,00
Lay's Oven baked barbecue -21%
Albert HeijnTot zo 4/10

Lay's Oven baked barbecue

Voor €1,49met Bonuskaart
Je betaalt
€1,49
voor 1 stuk€1,89
Per kg€9,93€12,60
Je bespaart €0,40
Lay's Oven baked cheese & onion -21%
Albert HeijnTot zo 4/10

Lay's Oven baked cheese & onion

Voor €1,49met Bonuskaart
Je betaalt
€1,49
voor 1 stuk€1,89
Per kg€9,93€12,60
Je bespaart €0,40
ontvette ham meesterlyck -21%
SparTot wo 7/10

ontvette ham meesterlyck

Promo
Je betaalt
€1,85
voor 1 stuk€2,33
Per kg€18,50€23,30
Je bespaart €0,48
Corny mueslirepen Chocolade -20%
ActionTot di 6/10

Corny mueslirepen Chocolade

Weekactie
Je betaalt
€0,79
voor 1 stuk€0,99
Per kg€6,58€8,25
Je bespaart €0,20
salami met look -19%
SparTot wo 7/10

salami met look

Promo
Je betaalt
€1,75
voor 1 stuk€2,15
Per kg€17,50€21,50
Je bespaart €0,40

Alle 375 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over voeding met nieuwe prijs

Hoeveel promoties zijn er in voeding met nieuwe prijs deze week?

Er zijn 375 actuele promoties in voeding met nieuwe prijs, bij 19 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in voeding met nieuwe prijs?

Aldi, met 115 promoties, gevolgd door Carrefour (47) en Lidl (45).

Wat is de grootste korting in voeding met nieuwe prijs?

-56% op HAK in pot bij Jumbo, geldig tot 6/10.

Welke promoties in voeding met nieuwe prijs lopen binnenkort af?

45 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Pizza pocket (360 g) bij Aldi (tot 1/10), ALL SEASONS Ratatouille (750 g) bij Aldi (tot 1/10), Ben's Original Kant-en-klare saus (395 g/450 g) bij Aldi (tot 1/10).

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.