Vers in promotie

Alle 311 actuele promoties op vers van 31 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

311 promoties

AH Verse gnocchi -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse gnocchi

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,69
voor 2 stuks€7,38
Per stuk€1,84€3,69€4,60/kg
Je bespaart €3,69 op 2 stuks
AH Verse ravioli 5 formaggio -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli 5 formaggio

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Verse ravioli ai funghi -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli ai funghi

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Verse ravioli formaggio e pomodoro -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli formaggio e pomodoro

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
Jumbo’s verse pasta en pastasaus -50%
JumboTot di 6/10

Jumbo’s verse pasta en pastasaus

Jumbo
1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€6,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Spar verse zalm naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

Spar verse zalm naar keuze

1+1 gratis
Je betaalt
€15,24
voor 2 stuks€30,48
Per stuk€7,62€15,24€21,77/kg
Je bespaart €15,24 op 2 stuks
Via Italia pizzabodem vers 4x125g -50%
OKayTot di 6/10

Via Italia pizzabodem vers 4x125g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€5,49
voor 2 stuks€10,98
Per stuk€2,75€5,49€5,50/kg
Je bespaart €5,49 op 2 stuks
Voltan – Verse gevulde pasta -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Voltan – Verse gevulde pasta

1+1 gratis naar keuze
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€3,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
AH Verse ananas appel druif -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ananas appel druif

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse ananas kiwi cantaloupe -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ananas kiwi cantaloupe

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse appel aardbei blauwe bes -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse appel aardbei blauwe bes

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse cantaloupe meloen -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse cantaloupe meloen

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse galia meloen -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse galia meloen

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse granaatappelpitjes -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse granaatappelpitjes

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€18,56/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse mango -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse mango

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€13,92/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse meloenmix -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse meloenmix

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse peer blauwe bes appel -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse peer blauwe bes appel

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse watermeloen -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse watermeloen

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Sap -42%
AH Verse ananas -40%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ananas

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,37
Per stuk€1,67€2,79€11,13/kg
Je bespaart €3,37 op 3 stuks
DROP Ultrasone Verstuiver Urban -40%
Holland & BarrettTot zo 4/10

DROP Ultrasone Verstuiver Urban

Wees er snel bij! OP=OP
Je betaalt
€35,93
voor 1 stuk€59,89
Je bespaart €23,96
nijntje vershouddoos 1L glas -39%
HEMA

nijntje vershouddoos 1L glas

Nu met korting
Je betaalt
€5,50
voor 1 stuk€9,00
Per liter€5,50€9,00
Je bespaart €3,50
Vreemde vogels en verse vis -37%
Standaard Boekhandel

Vreemde vogels en verse vis

Nu €5,00 i.p.v. €7,99
Je betaalt
€5,00
voor 1 stuk€7,99
Je bespaart €2,99
Toppits vershoudfolie 32,5cm 50m -33%
OKayTot di 6/10

Toppits vershoudfolie 32,5cm 50m

-15% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€6,24
voor 3 stuks€9,36
Per stuk€2,08€3,12
Je bespaart €3,12 op 3 stuks
AH Vers geperste smoothie yoghurt aardbei -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Vers geperste smoothie yoghurt aardbei

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,67€2,49€6,68/l
Je bespaart €2,47 op 3 stuks
AH Vers geperste smoothie yoghurt kokos -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Vers geperste smoothie yoghurt kokos

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,67€2,49€6,68/l
Je bespaart €2,47 op 3 stuks
AH Verse kokosnoot -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse kokosnoot

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,67€2,49€18,56/kg
Je bespaart €2,47 op 3 stuks

Alle 311 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Vers in promotie

Hoeveel promoties zijn er op vers deze week?

Er zijn 311 actuele promoties op vers, bij 31 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op vers?

Albert Heijn, met 50 promoties, gevolgd door Aldi (40) en Delhaize (35).

Wat is de grootste korting op vers?

-67% op Levis Ambiance tester muurverf extra mat 30ml versailles grijs bij Hubo, geldig tot 4/10.

Welke promoties op vers lopen binnenkort af?

29 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer DAYLICIOUS Verse soep (2 x 950 ml) bij Aldi (tot 1/10), JUTLANDIA Tuinkussen standenstoel BREDFJED zand bij JYSK (tot 1/10), Zit en stabureau SVANEKE 60x120 wit bij JYSK (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op vers?

% korting: 106 van de 311 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.